Skocz do zawartości

Grzybobranie


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieramy się na grzybki i zapytałam jak nam pójdzie :) Karty w nawiasach doprecyzowują.

 

 

Królowa Kielichów (6 kielichów) - 7 mieczy (10 monet) - Diabeł (Kapłan)

 

Myślę, że na początku będziemy mieli dobry strzał, mały wysyp, a wnioskuje to z tego, że w zeszłym tygodniu 6 kielichow pokazało mi miejsce przy drodze, w gęstych trawach. Znaleźliśmy w takim jednym miejscu wiaderko grzybów. Potem będzie trzeba się poskradac i iść w sprytny sposób (?) I to zaowocuje. Na koniec Wielkie arkana, ogólnie nie obieram jakoś negatywnie tego Diabła, a bardziej jako radość z hobby. Ale nie mam pojęcia jak interpretować Kapłana z Diabłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Wybieramy się na grzybki i zapytałam jak nam pójdzie :) Karty w nawiasach doprecyzowują.

 

 

Królowa Kielichów (6 kielichów) - 7 mieczy (10 monet) - Diabeł (Kapłan)

 

Myślę, że na początku będziemy mieli dobry strzał, mały wysyp, a wnioskuje to z tego, że w zeszłym tygodniu 6 kielichow pokazało mi miejsce przy drodze, w gęstych trawach. Znaleźliśmy w takim jednym miejscu wiaderko grzybów. Potem będzie trzeba się poskradac i iść w sprytny sposób (?) I to zaowocuje. Na koniec Wielkie arkana, ogólnie nie obieram jakoś negatywnie tego Diabła, a bardziej jako radość z hobby. Ale nie mam pojęcia jak interpretować Kapłana z Diabłem :(

 

Te 7 mieczy mi się skojarzyło jakby trzeba było dobrze poszukać lub zdać się na to co jest.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, panna.marta napisał:

Te 7 mieczy mi się skojarzyło jakby trzeba było dobrze poszukać lub zdać się na to co jest.

Albo zeby ktos sprzed nosa wam nie sprzątnął tych grzybów.

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Wybieramy się na grzybki i zapytałam jak nam pójdzie :) Karty w nawiasach doprecyzowują.

 

 

Królowa Kielichów (6 kielichów) - 7 mieczy (10 monet) - Diabeł (Kapłan)

Rozumiem, że to Wasze hobby... widać tu mile spędzony czas, powrót do tego co lubicie i znacie. Być może znajdziecie je w nieoczekiwanych miejscach. Coś innego może Was też pochłaniać co będzie utrudniało zbieranie leśnych grzybów.

Trochę się nachodzicie, ale nie będziecie niezadowoleni.

 

:mysli: Może się też zdarzyć, że czymś innym się zajmiecie i zbieranie grzybów zostanie odłożone na inny czas.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alieninside napisał:

Albo zeby ktos sprzed nosa wam nie sprzątnął tych grzybów.

 

W moim przypadku 7 mieczy oznacza komibnowanie, ale ogolnie zazwyczaj wchodzimy w bardzo niedostepne miejsca i trzeba sprytnie chodzić.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzybów będzie co nie miara. Ku waszej radości. W tym gąszczu będziecie bardzo czujne umysłowo  też grzyby, ale te co po nich amen i sakramenT. :wink: 

Edytowane przez adamandium
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, adamandium napisał:

Grzybów będzie co nie miara. Ku waszej radości. W tym gąszczu będziecie bardzo czujne umysłowo  też grzyby, ale te co po nich amen i sakramenT. :wink: 

Dzięki, ale nie rozumiem ostatniego zdania ^^

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Dzięki, ale nie rozumiem ostatniego zdania ^^

Trujące miałam na myśli. Są niestety (pewno wiesz) grzyby, po których niestety ciężko odratować człowieka. Co równa się zgonem - stąd Amen i sakramenT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...