Skocz do zawartości

Garść rozkmin ZWERYFIKOWANE


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Nie będę zakładać osobnych wątków będzie parę częściowo powiązanych ze sobą  kwestii.

 

Pytanie numer 1:

Jakie będą efekty stosowania diety w ciągu 3 miesięcy: 

6 Mieczy Królowa Mieczy 8 Mieczy Świat

Pierwsza karta powinna wskazywać na odejście od czegoś, w tym przypadku mam nadzieję, że ruszy waga w dół, a nie na to, że będę chodzić głodna i niezadowolona przy tej Krolowej Mieczy :p 8 Mieczy może mówić, że  w pewnym sensie będzie zastój, ale Świat mówi albo o zmianie dostawcy albo o osiągnięciu celu

 

Pytanie numer 2:

Jak ocenię wizytę u lekarza G. (Pod warunkiem, że go wybiorę)?

Moc 4 Kielichów 8 Denarów Umiarkowanie 

Powinien szybko zdiagnozować problem, być może wdroży leczenie (tabletki na receptę) i powinnam powrócić do równowagi 

 

Pytanie numer 3:

Czy powinnam kontynuować leczenie u lekarza H.?

Diabeł Królowa Kielichów 5 Denarów 

Zdecydowanie nie, wyłudza pieniądze i działa na niekorzyść 

 

Pytanie numer 4:

Jak ocenię wizytę u lekarza Ż. (Pod warunkiem, że ją wybiorę)?

Słońce Mag Rycerz Mieczy Król Mieczy 

Będzie miło, sympatycznie, powinna zlecić dużo badań, może konsultować się z jakimś innym lekarzem

 

Pytanie numer 5:

Co mi dolega ( w sensie w czym jest problem, diagnoza)

5 Mieczy 9 Kielichów Giermek Denarów Moc

Rozchwianie hormonalne, które można okiełznać lekami 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 godzinę temu, Lunaria napisał:

Pytanie numer 5:

Co mi dolega ( w sensie w czym jest problem, diagnoza)

5 Mieczy 9 Kielichów Giermek Denarów Moc

Ja bym zaczęła od tego pytania, stąd lekko zmodyfikuję kolejność.
 

Nie bardzo znam się na Tarcie  od strony medycznej ale…

5 Mieczy należy do dworu odpowiedzialnego za stany umysłu, napięcie, stres. Wydarzenia wokół źle wpływają na samopoczucie. Nie stawiałabym od razu na hormony( choć na pewno badania już robiłaś lub robisz). 
9 Kielichów to człowiek szczęśliwy tu i teraz - znów myślę, że nie bardzo tą radość tutaj czujesz( brak satysfakcji z codziennego życia). 
Giermek Denarów - niby się strata i na dobre chęci by pomoc ale krzywo czasem wychodzi - nie czujesz się doceniona przez otoczenie? Przez bliskie Ci osoby. 
Moc karta mówiąca o „braniu się w garść”. 
 

1 godzinę temu, Lunaria napisał:

Pytanie numer 1:

Jakie będą efekty stosowania diety w ciągu 3 miesięcy: 

6 Mieczy Królowa Mieczy 8 Mieczy Świat

Odejdzie jakiś stres i poprawi Ci się humor. Królowa Mieczy może odcinać się od jakiegoś rodzaju pokarmów. 8 Mieczy może zapowiadać czasowy impas i flustrację( nie takich efektów się spodziewałaś). 
Finalnie jednak Świat więc osiągniesz swój cel( poprawa wyników badań, niekoniecznie znacząca utrata wagi). 
 

1 godzinę temu, Lunaria napisał:

Pytanie numer 2:

Jak ocenię wizytę u lekarza G. (Pod warunkiem, że go wybiorę)?

Moc 4 Kielichów 8 Denarów Umiarkowanie 

Będzie okay choć z jakieś propozycji od niego  nie skorzystasz. Poszukiwanie innych metod, sposobów leczenia. 
Umiar pokazuje spokój i duże skupienie na sobie( Ty jako pacjent). 
Lekarz może być całkiem do rzeczy, starający się pomoc a nie wyciągnąć kasę. 
 

1 godzinę temu, Lunaria napisał:

Pytanie numer 3:

Czy powinnam kontynuować leczenie u lekarza H.?

Diabeł Królowa Kielichów 5 Denarów 

Już sama Królowa Kielichów pokazuje duże rozczarowanie i żal - nie bardzo idzie tu współpraca. 
 

1 godzinę temu, Lunaria napisał:

Pytanie numer 4:

Jak ocenię wizytę u lekarza Ż. (Pod warunkiem, że ją wybiorę)?

Słońce Mag Rycerz Mieczy Król Mieczy 

Będziesz mieć wrażenie, że stara się wywrzeć na Tobie dobre wrażenie i jest przyjacielski i ciepły. Może zburzyć Twoja rutynę( albo się po prostu wizyta opóźni).
Król Mieczy pokazuje stratega który na plan. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, Gringe napisał:

Nie bardzo znam się na Tarcie  od strony medycznej ale…

5 Mieczy należy do dworu odpowiedzialnego za stany umysłu, napięcie, stres. Wydarzenia wokół źle wpływają na samopoczucie. Nie stawiałabym od razu na hormony( choć na pewno badania już robiłaś lub robisz). 
9 Kielichów to człowiek szczęśliwy tu i teraz - znów myślę, że nie bardzo tą radość tutaj czujesz( brak satysfakcji z codziennego życia). 
Giermek Denarów - niby się strata i na dobre chęci by pomoc ale krzywo czasem wychodzi - nie czujesz się doceniona przez otoczenie? Przez bliskie Ci osoby. 
Moc karta mówiąca o „braniu się w garść”. 

Czekam właśnie na część wyników, pewnie już coś będę wiedziała dziś. Resztę badań planuję zrobić za jakieś 2 tygodnie i już z tymi kompletnymi wynikami planuję iść do lekarza. Ta 5 Mieczy to moje obawy o stan zdrowia, aniżeli jakieś poczucie osamotnienia.  Pojawiły mi się pewne niepokojące symptomy, mam pewne podejrzenia, które albo potwierdze albo rozwieje. Tu nie chodzi np. O obniżony nastrój, bo to można wytłumaczyć jesienną chandrą. Natomiast zastanawiam sie nad wyborem lekarza, bo ten do którego chodzę jest mocno opieszały i bagatelizujacy, a niby wybitny specjalista :p w związku z tym albo zostanie G albo Ż :)

wkrótce weryfikacja, dzięki @Gringe stay tuned! :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ha! Eureka, mam wyniki i hormony skopane tarczyca + przysadka, one są ze sobą powiązane, miałam czekać 2 tygodnie, ale skoro mam konkret to chyba skonsultuję się od razu z lekarzem 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Weryfikacja:

Po 2 miesiącach stosowania diety efekt jest niewielki, ale pomogła wizyta u pani lekarz Ż, która po serii badań postawiła diagnozę: IO.

Pozostałych lekarzy wykluczyłam prawie na wstępie, bo lekarz G nie specjalizuje się pod tym kątem, a lekarz H jest  mało empatyczny. Natomiast pani Ż fantastyczna kobieta, wszystko wytłumaczyła, jestem dużo spokojniejsza

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Garść rozkmin ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...