Skocz do zawartości

Skan randeczka


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro kolejna randeczka, więc będzie szybka weryfikacja. 

 

Jak przebiegnie randka? 

 

Paz kielichow+7 mieczy+kaplanka

 

Jak dla mnie karty mogę mówić, że ktoś się wycofa z tego spotkania, ewentualnie będę chciała się ulotnić, zamknę się w sobie. Mogę czuć, że Pan jest nieszczery i szuka kochankim

 

Jakie zrobię wrażenie na Panu? 

 

Królowa Mieczy+5 mieczy +paź mieczy 

 

Raczej nie będzie chemii, a wręcz rozczarowanie. Mogę go zrazić swoją zasadnicza i racjonalna postawa. Nie widzę tutaj szału. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2023 o 22:33, mezza napisał:

Jutro kolejna randeczka, więc będzie szybka weryfikacja. 

 

Jak przebiegnie randka? 

 

Paz kielichow+7 mieczy+kaplanka

 

Możliwe że z jakiegoś powodu do tego spotkania nie dojdzie . Ale jeżeli dojdzie to mam takie wrażenie że nie będzie zbyt fajnie . Tutaj jest pokazany dystans między wami i strategia . 

Mnie kiedyś as denarów + 7 mieczy pokazały że nie będzie spotkania . To miało być ponowne spotkanie z kimś po bardzo długim czasie . As denarów to taka druga szansa a 7 mieczy to umykanie . I wlasciwei pan uciekł przed tą 2 szansa . Ciekawa jestem co u Ciebie karty pokazały 

 

W dniu 13.10.2023 o 22:33, mezza napisał:

 

Jakie zrobię wrażenie na Panu? 

 

Królowa Mieczy+5 mieczy +paź mieczy 

Nie myślę że chodzi tutaj o roszczarowaniu . Raczej on będzie analizował . Królowa mieczy to kobieta dystansu .Ale bardzo inteligentna i ułożenia . 5 mieczy może pokazywać że on odbierze Cię jako osobę która za wszelką cenę dąży do realizacji celów czasem nie patrząc na innych .Paź mieczy to osoby które są Ciekawe świata i otwarte .

Ale się też zastanawiam nad jedną rzeczą .

Jeżeli nie dojdzie do spotkania to karty mogły też właśnie na to drugie pytanie to pokazać a nie jego wrażenie na Twój temat 

Królowa mieczy dystans 5 mieczy pokazuje mi czasem że coś nie dojdzie do skutku i paź mieczy też pokazuje odsunięcie 

Napisz proszę czy się spotkaliście .

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliśmy się i było bardzo sympatycznie, ale miałam już ochotę odwołać spotkanie, gdyż nie najlepiej się czuła tego dnia. Karty najwyraźniej pokazały, że ja będę próbowała się z tego wyfiksoeax, ukryć. 

 

Zadałam po spotkaniu pytanie? 

 

Jakie zrobiłam na Panu wrażenie? 

 

Królowa Bulaw+Kaplanka+Wieza+rycerz kielichow 

 

Myślę, że spodobała mu się moja energia, fizyczność, ale także trochę aura tajemniczości. Nie wiem, czy ta Wieża go trochę zwaliła z nóg, czy raczej doprowadzi do dalszych poszukiwań. 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mezza napisał:

Spotkaliśmy się i było bardzo sympatycznie, ale miałam już ochotę odwołać spotkanie, gdyż nie najlepiej się czuła tego dnia. Karty najwyraźniej pokazały, że ja będę próbowała się z tego wyfiksoeax, ukryć. 

 

Zadałam po spotkaniu pytanie? 

 

Jakie zrobiłam na Panu wrażenie? 

 

Królowa Bulaw+Kaplanka+Wieza+rycerz kielichow 

 

Myślę, że spodobała mu się moja energia, fizyczność, ale także trochę aura tajemniczości. Nie wiem, czy ta Wieża go trochę zwaliła z nóg, czy raczej doprowadzi do dalszych poszukiwań. 

 

 

Dzięki że napisałas czy doszło .Kapłanka na końcu układu mogła właśnie pokazać że spotkanie nie jest jeszcze przesadzone . 

 

Królowa Kijów mówi że mu się bardzo spodobałaś fizycznie ale nie tylko . On uważa że jesteś warta uwagi i możesz mieć wielu adoratorów . 

Kapłanka może Cievuwacaz za osobę trochę spokojna czy uduchowiona ale może też świadczyć o tym że mógł poczuć z Tobą więź albo też że nie piszę swojego zainteresowania .

Wieża może mówić że trochę go to zaskoczyło .Troche go chyba trafiło jak piorunem . 

Rycerz kielichów to trochę takie już zauroczenie . 

Moim zdaniem bardzo dobrze . Podobasz mu się bardzo .Tylko trzeba troszkę uważać bo przy tych kartach on może Cię też gdzieś uważać za osobę trochę trudna do zdobycia . Która gdzieś się odgradza od uczuć . Wieża może o tym mówić . Ale też Królowa Kijów bo ona czasem pokazuje takie kobiety które są bierne mają wielu adoratow ale same nic nie robią . 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...