Skocz do zawartości

Ponowienie kontaktu


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu poznałam kogoś i zaczęliśmy się spotykać . Ale na początku września się odsunęłam i zaczęłam kończyć znajomość . Ogólnie spotykaliśmy się na luzie . Dobrze się z nim dogadywałam ale był jeden problem . Jesteśmy trosze tak z innych światów . Niby mamy takie same poglądy ,dużo wspólnego ale żyjemy w zupełnie inny sposób . Nie mieszkamy też w tym samym mieście . 

Ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam i czy może spróbować odnowić ta relacje . Ale najpierw sprawdziłam jaki jest jego stosunek do mnie na dzień dzisiejszy . 

 

1. Co on o mnie myśli 

Koło fortuny ,Diabeł ,2 kielichów 

Koło może pokazywać jego zmieniać w myśleniu albo to że według niego to ja jestem zmienna .Lub też cykliczność .Czyli co jakiś czas wraca myślami 

Diabeł pokazuje że bardzo mu się podbonam fizycznie ,ciągnie go do mnie ,chcialby mnie uwieść ,możecie że widzi mnie trosze jako taki zakazany owoc . 

2 kielichów możliwe że widzi że dobrze się dogadywaliśmy i chciałby takiego porozumienia między nami ale może też uważać że ja kogoś już mam .Diabeł + 2 kielichów sugeruje że on może uważać że ja zakończyłam relacje z powodu uczuć do 8nnej osoby .

 

Co on do mnie czuje 

6 kielichów Cesarz Śmierć Król Kielichów 

6 kielichów pokazuje mi tęsknotę i takie uczucie do drugiej osoby podobne do tego który przeżywają nastolatkowie 

Cesarz nie mówi o uczuciach tu jest raczej chęć kontroli ,czasem pokazuje mi chęć opieki 2 osoba . 

Śmierć też nie mówi o uczuciach coś umarlo .Ewentualnie może pokazywać wewnętrzna transformację . 

Król kielichów - mówi o uczuciach mężczyzny do kobiety ale to też karta współczucia . 

Moim zdaniem możliwe że on miał czy ma do mnie jakieś uczucia ale one nie są dla niego teraz ważne . On bardziej skupia się na sobie i na tym żeby dojść do równowagi .Możliwre że je tłumi . 

 

Czy napisze wiadomość do mnie do końca października 

Paź Kijów Mag Siła 

Paź jest karta która mówi o takiej świeżej nowej energii ,działaniu .Jest karta wiadomości i ich wymiany .

Mag pokazuje działanie ,korzystanie z wszystkich atutów kotek mamy ,trochę takie czarowanie rzeczywistości .

Siła pokonywanie wewnętrznych słabości silny pociąg do kobiety .

Szczerze to nie wiem o co tu chodzi .

Bo jest niby paź Kijów czyli taka karta typowa kontaktu i to szybkiego . Ale Mag z Siłą to dla mnie karty wymuszenia .To panowanie nad sobą czy kreowanie siebie aby druga strona robiła to co my chcemy . Razem kart mówią że coś pójdzie gładko i sprawnie .

Ale ja nie czuję tu kontaktu .

 

Co zrobi wobec mnie do końca października 

Mag Głupiec Księżyc 

Mag z Głupcem skojarzyła mi się jak by on Miał na tyle w sobie chęci i enrgi że jest w stanie w moją stronę wyjść z inicjatywą .Ale później jest księżyc czyli iluzja zmiana .i połączenie z podświadomością . 

Myślę że nic nie zrobi fizycznie 

Może ma dużo chęci i chciałby coś zrobić ale Księżyc może mowic że palny mogą mu się zmienić . 

 

Co się wydarzy między nami do końca października 

Mag Cesarzowa Koło fortuny i dolozne 7 kielichów 

Mag sam mi wypadł z talii 

Mag z Cesarzowa to dla mnie połączenie osób z różnych środowisk . Koło może pokazywać powtarzalność cyklu .Że wydarzy się coś co już kiedyś się wydarzyło .7 kielichów to raczej iluzja i życie marzeniami i mnogość wyborów .

Możliwe że karty pokazują że nie jesteśmy dobrana para i los postawi przed nami inne możliwości .

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji . 

Zastanawiam się czy jest sens się do niego odzywać .A teraz te katy jeszcze bardziej mi namieszały w głowie niż pomogły . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Josei napisał:

W lipcu poznałam kogoś i zaczęliśmy się spotykać . Ale na początku września się odsunęłam i zaczęłam kończyć znajomość . Ogólnie spotykaliśmy się na luzie . Dobrze się z nim dogadywałam ale był jeden problem . Jesteśmy trosze tak z innych światów . Niby mamy takie same poglądy ,dużo wspólnego ale żyjemy w zupełnie inny sposób . Nie mieszkamy też w tym samym mieście . 

Ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam i czy może spróbować odnowić ta relacje . Ale najpierw sprawdziłam jaki jest jego stosunek do mnie na dzień dzisiejszy . 

 

1. Co on o mnie myśli 

Koło fortuny ,Diabeł ,2 kielichów 

Koło może pokazywać jego zmieniać w myśleniu albo to że według niego to ja jestem zmienna .Lub też cykliczność .Czyli co jakiś czas wraca myślami 

Diabeł pokazuje że bardzo mu się podbonam fizycznie ,ciągnie go do mnie ,chcialby mnie uwieść ,możecie że widzi mnie trosze jako taki zakazany owoc . 

2 kielichów możliwe że widzi że dobrze się dogadywaliśmy i chciałby takiego porozumienia między nami ale może też uważać że ja kogoś już mam .Diabeł + 2 kielichów sugeruje że on może uważać że ja zakończyłam relacje z powodu uczuć do 8nnej osoby .

Duże pożądanie. Może pokazywać chęć relacji polegającej na zaspokojeniu chuci. Koło fortuny to też może być ochota na przelotną znajomość (szybki numerek).

48 minut temu, Josei napisał:

 

Co on do mnie czuje 

6 kielichów Cesarz Śmierć Król Kielichów 

6 kielichów pokazuje mi tęsknotę i takie uczucie do drugiej osoby podobne do tego który przeżywają nastolatkowie 

Cesarz nie mówi o uczuciach tu jest raczej chęć kontroli ,czasem pokazuje mi chęć opieki 2 osoba . 

Śmierć też nie mówi o uczuciach coś umarlo .Ewentualnie może pokazywać wewnętrzna transformację . 

Król kielichów - mówi o uczuciach mężczyzny do kobiety ale to też karta współczucia . 

Moim zdaniem możliwe że on miał czy ma do mnie jakieś uczucia ale one nie są dla niego teraz ważne . On bardziej skupia się na sobie i na tym żeby dojść do równowagi .Możliwre że je tłumi . 

Przypominasz mu kogoś z przeszłości. Motywujesz go do przełamania jakichś wewnętrznych zasad/barier (Cesarz + Śmierć). Król kielichów jest zauroczony, ale nie pokazuje tego po sobie.

48 minut temu, Josei napisał:

 

Czy napisze wiadomość do mnie do końca października 

Paź Kijów Mag Siła 

Paź jest karta która mówi o takiej świeżej nowej energii ,działaniu .Jest karta wiadomości i ich wymiany .

Mag pokazuje działanie ,korzystanie z wszystkich atutów kotek mamy ,trochę takie czarowanie rzeczywistości .

Siła pokonywanie wewnętrznych słabości silny pociąg do kobiety .

Szczerze to nie wiem o co tu chodzi .

Bo jest niby paź Kijów czyli taka karta typowa kontaktu i to szybkiego . Ale Mag z Siłą to dla mnie karty wymuszenia .To panowanie nad sobą czy kreowanie siebie aby druga strona robiła to co my chcemy . Razem kart mówią że coś pójdzie gładko i sprawnie .

Ale ja nie czuję tu kontaktu .

Stawiam na to, że tak, ale to raczej będzie dosyć skąpa wiadomość.

48 minut temu, Josei napisał:

 

Co zrobi wobec mnie do końca października 

Mag Głupiec Księżyc 

Mag z Głupcem skojarzyła mi się jak by on Miał na tyle w sobie chęci i enrgi że jest w stanie w moją stronę wyjść z inicjatywą .Ale później jest księżyc czyli iluzja zmiana .i połączenie z podświadomością . 

Myślę że nic nie zrobi fizycznie 

Może ma dużo chęci i chciałby coś zrobić ale Księżyc może mowic że palny mogą mu się zmienić . 

Może być jakaś głupia wiadomość pod pretekstem. Że on będzie rżnął głupa, że potrzebuje od Ciebie jakiejś informacji, ale Ty będziesz wiedziała, że to pretekst.

48 minut temu, Josei napisał:

 

Co się wydarzy między nami do końca października 

Mag Cesarzowa Koło fortuny i dolozne 7 kielichów 

Mag sam mi wypadł z talii 

Mag z Cesarzowa to dla mnie połączenie osób z różnych środowisk . Koło może pokazywać powtarzalność cyklu .Że wydarzy się coś co już kiedyś się wydarzyło .7 kielichów to raczej iluzja i życie marzeniami i mnogość wyborów .

Możliwe że karty pokazują że nie jesteśmy dobrana para i los postawi przed nami inne możliwości .

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji . 

Zastanawiam się czy jest sens się do niego odzywać .A teraz te katy jeszcze bardziej mi namieszały w głowie niż pomogły . 

48 minut temu, Josei napisał:

Ciężko powiedzieć. Mag może pokazywać go jako takiego czarusia, mąciwodę. Ty pewnie wychodzić w Cesarzowej jaką mądra i świadoma swojej wartości kobieta. W kole to ja raczej widzę rozejście się/rozminięcie. Tym bardziej, że jest też 7 kielichów, czyli brak decyzyjności. 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Anastazja979 napisał:

Duże pożądanie. Może pokazywać chęć relacji polegającej na zaspokojeniu chuci. Koło fortuny to też może być ochota na przelotną znajomość (szybki numerek).

Przypominasz mu kogoś z przeszłości. Motywujesz go do przełamania jakichś wewnętrznych zasad/barier (Cesarz + Śmierć). Król kielichów jest zauroczony, ale nie pokazuje tego po sobie.

Stawiam na to, że tak, ale to raczej będzie dosyć skąpa wiadomość.

Może być jakaś głupia wiadomość pod pretekstem. Że on będzie rżnął głupa, że potrzebuje od Ciebie jakiejś informacji, ale Ty będziesz wiedziała, że to pretekst.

 

Bardzo dziękuję ,nie spojrzałam na ten rozkład w ten sposób . 

Rozjaśniło mi się dużo rzeczy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Josei napisał:

Bardzo dziękuję ,nie spojrzałam na ten rozkład w ten sposób . 

Rozjaśniło mi się dużo rzeczy . 

Tzn. nie traktuj tego, co napisałam jako wyroczni, ale uważałabym na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Anastazja979 napisał:

Tzn. nie traktuj tego, co napisałam jako wyroczni, ale uważałabym na niego.

Wiem ,karty to tylko podpowiedzi . 

Pokaż tym już zauważyłam i często mi się to sprawdza że onevpoazuja to co w danym momencie jest ważne . 

Za jakiś czas mogą zupełnie coś innego pokazać 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Josei napisał:

W lipcu poznałam kogoś i zaczęliśmy się spotykać . Ale na początku września się odsunęłam i zaczęłam kończyć znajomość . Ogólnie spotykaliśmy się na luzie . Dobrze się z nim dogadywałam ale był jeden problem . Jesteśmy trosze tak z innych światów . Niby mamy takie same poglądy ,dużo wspólnego ale żyjemy w zupełnie inny sposób . Nie mieszkamy też w tym samym mieście . 

Ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam i czy może spróbować odnowić ta relacje . Ale najpierw sprawdziłam jaki jest jego stosunek do mnie na dzień dzisiejszy . 

 

1. Co on o mnie myśli 

Koło fortuny ,Diabeł ,2 kielichów 

Mam wrażenie, że on w 9gole obsesyjnie myśli o tobie od tego trzeba zacząć. Możliwe, że czasem zaskakuje go twoja postawa koło fortuny, to takie szybkie zmiany, a więc może grasz trochę w cieplo/zimno. Bardzo Ciebie podąża i uważa, że Możesz być dobra kandydatka do relacji romantycznej. 

 

Co on do mnie czuje 

6 kielichów Cesarz Śmierć Król Kielichów 

Ja także widzę, że te uczucia są bardzo niewinne i takie dziecięce, przypinajace pierwsze zakochanie. Możliwe, że czuje się, jak za dawnych młodzieńczych lat. Myślę, że z czasem z pozycji samca alfa jego uczucia staną się bardziej opiekuńcze, ciepłe i będzie zaangażowany emocjonalnie. 

 

Czy napisze wiadomość do mnie do końca października 

Paź Kijów Mag Siła 

Paz bulaw oraz Mag to typowe karty na kontakt. Siła może mówić, że będzie się trochę powstrzymywał, abys bardziej ty przejęła inicjatywę. 

4 godziny temu, Josei napisał:

 

Co zrobi wobec mnie do końca października 

Mag Głupiec Księżyc 

Ja widzę znów kontakt, filtr, bajeroeanie. Myślę, że on chce rozpocząć nowy etap, ale Księżyc może ukrywać jego pragnienie lub nawet powodować lęk. 

 

Co się wydarzy między nami do końca października 

Mag Cesarzowa Koło fortuny i dolozne 7 kielichów 

Kolejny raz bajeroeanie, kontakt, ale ty jesteś w pozycji Cesarzowej, więc chyba raczej ty będziesz rozdawała karty. Z tego powodu może zmienić się dynamika, a więc jak teraz piszecie, to ten kontakt się trochę zmniejszy lub odwrotnie. Ogólnie dużo w tym wszystkim fantazji, marzeń, jak ta relacja się rozwinie. 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mezza napisał:

Paz bulaw oraz Mag to typowe karty na kontakt. Siła może mówić, że będzie się trochę powstrzymywał, abys bardziej ty przejęła inicjatywę. 

 

Bardzo Ci dziękuję .Kiedy przeczytałam Twoja interpretację coś mi wpadło do głowy .

Pisałeś tam o grze w ciepło zimno .... I to mi się z czymś skojarzyło . Ja i on nie rozmawiamy ze sobą od ok miesiąca ale jesteśmy znajomymi na FB . I sytuacja jest taka że kiedy ja wstawię zdjęcie on to zawsze polubi . Dzisiaj wstawiłam relacje i oczywiście ja wyświetlił . 

Zastanawiam się czy tutaj z tym co się wydarzy to nie chodzi o coś takiego .

Koło to powtarzalność . 7 kielichów pokazuje mi czasem internet . To też takie niespełnienie . Możliwe że między nami nic więcej się nie wydarzy oprócz tego co jest teraz . 

Dopytalam się o jego plany wobec mnie 

As kielichów 2 Kijów Świat Gwiazda 

As kielichów to szansa zarówno na nową znajomość jak i odrodzenie starej 

2 Kijów to rozdroże .Ktoś wie że musi dokonać wyboru i możliwe że już to zrobił ale jeszcze nie działa . 

Świat to dopełnienie cyklu ,spełnienie 

Gwiazda nadzieja 

As kielichów i 2 Kijów mogą pokazywać że albo on planuje już nową relacje albo że planuje po prostu iść za głosem serca lub że decyzja która podjął wynika z jego uczuć 

Świat + Gwiazda to takie poczucie że jest się tam gdzie powinno się być .To takie trosze zakończenia odnowienia .

Myślę że on  już podjął jakąś decyzję i wie w którą stronę ma iść i ma poczucie że dobrze zrobił . Tylko że to niekoniecznie może chodzić o mnie bo z tych kart wynika że ktoś inny pokazał się na horyzoncie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...