Skocz do zawartości

Dalsza znajomość


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z ostatnimi randkami, chce spojrzeć na dalszy rozwój z jednym z poznanych panów. 

 

Czy będzie kontakt do końca miesiąca? 

 

4 monet+Księżyc+paź mieczy

 

Niby paź mieczy mówi o kontakcie, ale raczej za szybko to nie nastąpi. Mam wrażenie, że Pan się zamknie z powodu jakiś obaw. 

 

Czy dojdzie do ponownego spotkania? 

 

Gwiazda+Król Kielichow+10 monet

 

Myślę, że może zaproponować jakieś wyjście, gdzie będzie sporo ludzi.

 

Jak będzie wyglądała nasza dalsza znajomość? 

 

4 miexzy+3 kielichoe+9 kielichow 

 

Raczej będzie czas wyciszenia, braku aktywności, aby później po spotykać się na luzie. 

 

Jaka jest rada od kart odnośnie tej znajomości? 

 

4 mieczy+7 monet+4,kielichow 

 

Nic kompletnie nie robić, dać sobie na wstrzymanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mezza napisał:

W związku z ostatnimi randkami, chce spojrzeć na dalszy rozwój z jednym z poznanych panów. 

 

Czy będzie kontakt do końca miesiąca? 

 

4 monet+Księżyc+paź mieczy

 

Niby paź mieczy mówi o kontakcie, ale raczej za szybko to nie nastąpi. Mam wrażenie, że Pan się zamknie z powodu jakiś obaw. 

Może być po dłuższym czasie, ale możesz nie być zadowolona. To może być jakaś krótka wiadomość "na odwal się", bez żadnych propozycji.

Godzinę temu, mezza napisał:

 

Czy dojdzie do ponownego spotkania? 

 

Gwiazda+Król Kielichow+10 monet

 

Myślę, że może zaproponować jakieś wyjście, gdzie będzie sporo ludzi.

Jesteś pewna, że pan jest wolny i nie ma żony? Jeśli ma dzieci, to spotkanie opóźni się, bo będzie musiał zająć się dziećmi albo jakimiś innymi rodzinnymi sprawami.

Godzinę temu, mezza napisał:

 

Jak będzie wyglądała nasza dalsza znajomość? 

 

4 miexzy+3 kielichoe+9 kielichow 

 

Raczej będzie czas wyciszenia, braku aktywności, aby później po spotykać się na luzie. 

Może być jakieś wspólne wyjście na imprezę. Może zaprosi na wesele.

Godzinę temu, mezza napisał:

 

Jaka jest rada od kart odnośnie tej znajomości? 

 

4 mieczy+7 monet+4,kielichow 

 

Nic kompletnie nie robić, dać sobie na wstrzymanie. 

Nie angażować się na razie, obserwować.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mezza napisał:

W związku z ostatnimi randkami, chce spojrzeć na dalszy rozwój z jednym z poznanych panów. 

 

Czy będzie kontakt do końca miesiąca? 

 

4 monet+Księżyc+paź mieczy

Moim zdaniem będzie ciężko o kontakt 

4 monet pokazuje raczej że obecna sytuacja jest stała 

Księżyc to karta iluzji nie wszystko jest tutaj jasne i oczywiste to też karta zmian 

paź mieczy to karta kontaktu i rozmów ale on też pokazuje ciekawosc i podglądanie 

Widzę tu dwa wyjścia albo rzeczywiście ktoś pod wpływem chwili coś napisze .To będzie coś na zasadzie że intuicja mu podpowie albo może nie być takiego bezpośredniego kontaktu i będziecie się gdzieś tylko " widzieć " na jakimś portalu . Możliwe że jedno i drugie będzie widziało że ta druga osoba tam jest ale nie będziecie rozmawiać 

 

Czy dojdzie do ponownego spotkania? 

 

Gwiazda+Król Kielichow+10 monet

 

Tu też słabo widzę 

Gwiazda to karta która może pokazywać spełnienie marzeń i nadzieję ale pokazuje też oddalenie fizyczne i w czasie .

Król kielichów podobno pokazuje randki natomiast mnie nigdy tego nie pokazał . Król kielichów raczej nie ujawnia swoich uczuć on raczej jest bierny .Czasem pokazuje że ktoś się może roszczarować

10 denarów to karta spełnienia i obfitości ale to też dopełnienie czegoś . 

Może być tak że się spotkacie ale za jakiś czas . Albo nie będzie tego spotkania w ogóle bo wasza znajomość się już dopełniła . 10 denarów może pokazywać rozstanie czasem chwilowe albo na stałe 

 

Jak będzie wyglądała nasza dalsza znajomość? 

 

4 miexzy+3 kielichoe+9 kielichow

4 mieczy dla mnie zapowiada raczej spowolnienie znajomości ,w najbliższym czasie nic wielkiego może się nie zdarzyć . 3 kielichów może mówić że po tym okresie nastąpi ożywienie zwłaszcza przy 9 kielichów i będzie kontakt między wami .Ale 3 kielichów to też nowe znajomości a 9 kielichów często pokazuje że są wokół jest sporo osób zainteresowanych znajomością i można sobie w nich wybierać . Mnie dodatkowo 9 kielichów pokazuje internet . 

Stawiał bym że wasza znajomość się zatrzyma możliwe że na jakiś czas ze względu na to że wokół was pojawia się nowe osoby 

 

 

23 godziny temu, mezza napisał:

 

Jaka jest rada od kart odnośnie tej znajomości? 

 

4 mieczy+7 monet+4,kielichow

 

4 mieczy mówi żebyś zajęła się sobą 

7 denarów żebyś zastanowiła się czy ta znajomość jest warta Twojej uwagi 

4 kielichów żebyś poszukała nowych dróg nowych osób które będą bardziej odpowiednie .Żebyś na nim się tak nie skupiała .

Myślę że warto tu sprawdzić jakie on ma nastawienie do Ciebie . Coś na zasadzie jego myśli uczuć i zamiarów wobec Ciebie . Bo tu mogą być inne osoby .

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za analizę. Mam podobne odczucie, gdyż normalnie po udanej randce powinien zainicjować kontakt w następnych dniach, ale ja tutaj tego raczej nie widzę i nie czuje. Myślę, że ma wiele opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, mezza napisał:

Dziękuję za analizę. Mam podobne odczucie, gdyż normalnie po udanej randce powinien zainicjować kontakt w następnych dniach, ale ja tutaj tego raczej nie widzę i nie czuje. Myślę, że ma wiele opcji. 

Ja bym go sprawdziła . To że randka była udana to nie znaczy że będzie chciał czegoś więcej . Możliwe że chce wypróbować więcej opcji i dopiero wroci . 

Ale to prawda że jak facet jest zainteresowany to od razu działa . 

Zazwyczaj oni mówią od razu że chcą się jeszcze  spotkać .Raz to miałam taki przypadek że na pierwszej zaprosił na drugą .Na drugiej na trzecią i od razu mi zaplanował następne pół roku .Ale to ja się wystraszyłam i uciekłam . 

Ale są też tacy którzy działają powoli .

Sprawdź jego nastawienie to będziesz mniej więcej wiedzieć czy jest szansa na coś w najbliższym czasie 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie tym razem było, że już wspomniał o kolejnym spotkaniu, jak się żegnaliśmy i jeszcze sprawdził, czy dotarłam do domu, dziękując za udany wieczór. Jednak, ciężko czasem zrozumieć ich tok myślenia. Ja nie ograniczam się i jestem aktywna dalej :). Dzisiaj zapytam, co myśli i jakie ma zamiary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Dalsza znajomość
10 godzin temu, mezza napisał:

Tak, właśnie tym razem było, że już wspomniał o kolejnym spotkaniu, jak się żegnaliśmy i jeszcze sprawdził, czy dotarłam do domu, dziękując za udany wieczór. Jednak, ciężko czasem zrozumieć ich tok myślenia. Ja nie ograniczam się i jestem aktywna dalej :). Dzisiaj zapytam, co myśli i jakie ma zamiary. 

Ale pisze do Ciebie ?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie od ostatniej rozmowy zamilkł  i raczej już na wieki. 

 

Co myśli o mnie po spotkaniu? 

 

7 kielichow+Cesarz+10 Kielichów+Kochankowie

 

Myśli, że to może rozdawać karty, ale przy tej 10 kielichow widział chyba osobę, która szuka stałej relacji. 7 kielichow może mówić, że mam wiele zainteresowań. 

 

Dlaczego się nie odezwał? 

 

Królowa Denarow+5 mieczy+8 kielichow 

 

Najzwyczajniej on już miał w głowie brak kontaktu, bo raczej z kimś innym randkuje. Ta znajomość już się nie rozwinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mezza napisał:

No właśnie od ostatniej rozmowy zamilkł  i raczej już na wieki. 

 

Co myśli o mnie po spotkaniu? 

 

7 kielichow+Cesarz+10 Kielichów+Kochankowie

 

Ciebie może widzieć jako osobę ktora koncentruje się na swoich celach i zależy jej na prawdziwym partnerstwie 

Ale karty mogły też pokazać że jesteś jedną z opcji 

 

Dlaczego się nie odezwał? 

 

Królowa Denarow+5 mieczy+8 kielichow 

Dla mnie tutaj pokazał się jako osoba która przede wszystkim jest wygodna ,musi być najlepszą ale też nie jest do końca zdecydowana

Tak naprawdę nie odzywa się bo jest mu tak wygodnie  i możliwe że też nie do końca widzi sens waszej znajomości . Możliwe że gdzieś tam jeszcze się waha  czy się nie odezwać 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mezza napisał:

Już poszłam dalej i biorę się za nowych :D. Nie potrzebuje łaskawcow. Ja takze rozdaje karty :). Dziękuję za pomoc 

To jest właściwe podejscie .Możliwe że on jeszcze gdzieś się przewinievw Twoim życiu 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...