Skocz do zawartości

Relacja


shamansblues

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam karty na relację, wg takiego rozkladu:

 

7        2

6   1   3

5        4

 

Gdzie, 7 i 2 - myśli osoby i moje

6 i 3 - uczucia jego i moje

5 i 4 - działania 

1 - odsłaniane na koniec, jako wynik.

 

Relacja nigdy nie wykroczyła ponad koleżeńską, ale jest niejednoznacznie już od dwóch lat, podobamy się sobie.

 

Mysli jego o mnie: 6 buław

Napisał do mnie parę dni temu po 3 miesiącach braku kontaktu  i choć na początku odpowiedziałam bardzo bezosobowo i oschle, był potem tak miły, że wciągnęłam się w rozmowę. Wyraźnie zaznaczył, że chce kontynuować kontakt. Interpretuję te kartę jako satysfakcję z tego, że udało mu się wznowić ze mną kontakt i myśli może, że już jest ok, że odniósł sukces. Korzystam z talii "tarot of mystical moments" i na karcie jest specyficzna ilustracja, na której postać siedzi na kolibrze i prowadzi go podstawianym mu pod nosem pięknym kwiatem. Może postrzega mnie jak tego kolibra.

 

Myśli moje o nim: 9 kielichów

Myślę o nim jak o osobie, która swoją wygodę stawia na pierwszym miejscu.

 

Uczucia jego: rycerz kielichów

Jest rozmarzony, zauroczony

 

Moje: diabeł

Interpretuję to jako strach. Zgadzałoby się, bo nie wiem, czy mogę mu zaufać i stawiam karty xd ciągnie mnie do niego, choć czuję, że to niezdrowe, bo to taka niezdecydowana osoba.

 

Działania jego: 10 kielichów

Działa tak, żeby zbudować romantyczną relacje? Będzie kontynuował kontakt w tym celu?

 

Moje: 3 pentakli 

Albo jestem skupiona bardziej na pracy, albo jestem gotowa działać małymi kroczkami, ostrożnie, w celu zbudowania wspólnie najpierw solidnych fundamentów.

 

Wynik: król buław

Intensywna relacją? Kłótnia? Nie wiem, jak to interpretować razem z tymi kartami wyżej, ale nie widzę w tym do końca poczucia bezpieczeństwa. 

 

Chętnie dowiem się, jak inni widzą ten rozkład i czy widzą potencjał w tych kartach, jeśli chodzi o relację.

 

 

 

Edytowane przez shamansblues
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.10.2023 o 20:04, shamansblues napisał:

Postawiłam karty na relację, wg takiego rozkladu:

 

7        2

6   1   3

5        4

 

Gdzie, 7 i 2 - myśli osoby i moje

6 i 3 - uczucia jego i moje

5 i 4 - działania 

1 - odsłaniane na koniec, jako wynik.

 

Relacja nigdy nie wykroczyła ponad koleżeńską, ale jest niejednoznacznie już od dwóch lat, podobamy się sobie.

 

Mysli jego o mnie: 6 buław

Może Cię postrzegać jako atrakcyjna osobę i będzie chciał zdobyć .Ale 6 Kijów to też 6 zwycięscy pokazuje się tutaj ego .Możliwe że on będzie się chciał tutaj zaprezentować z jak najlepszej strony po to żeby nakarmić swoje ego . 

Myśli moje o nim: 9 kielichów

Może Ci się wydawać jako osoba która dba przede wszystkim o siebie .Ale postrzegasz go też jako atrakcyjna osobę .Chyba uważasz że on może być trochę takim twoim spełnieniem . 

 

Uczucia jego: rycerz kielichów

Możliwe że jest zauroczony .Ale tu też trzeba uważać bo dla rycerza kielichów nie zawsze obiekt westchnień  jest ważny .On lubi czuć emocje dla samych emocji . 

 

Moje: diabeł

Wudaje mi się że Ciebie do niego bardzo ciągnie . Możliwe że jest to troszke podszyte  strachem czy niepewnością ale mam takie wrażenie że on tutaj będzie rozdawał karty 

 

Działania jego: 10 kielichów

Może już nie być żadne . 10 kielichów to karta spełnienia . Dla każdego to coś innego . Może dla niego oznaczać że już dostał to co chciał . Albo będzie dążył do tego . To nie jest karta ruchu . 

 

Moje: 3 pentakli 

Z Twojej strony raczej jest chęć budowania tutaj relacji tylko pytanie jest czy są podstawy . 

 

Wynik: król buław

Może zapowiadać ognisty romans ale też to że Pan będzie rozdawał karty . 

 

Ja myślę że powinnaś uważać .On nie odzywał się 3 miesiące jeżeli nie było kłótni to mógł wrócić z nudów . W rycerzu kielichów i 6 Kijów raczej bym się tutaj nie dopatrywała że on nagle zrozumiał że coś do Ciebie czuje . 

Ale to jest na ten moment . Możliwe że to się zmieni . 

Napisz proszę bo tego jestem ciekawa czy dalej pisze do Ciebie 

W dniu 22.10.2023 o 20:04, shamansblues napisał:

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzieki bardzo za interpretację!

Tak, mamy kontakt, ale raczej nie jest zbyt dynamiczny. On w tej chwili znajduje się za granicą i będzie tam jakoś do czerwca. 

Twoja interpretacja pasuje mi do ogólnego klimatu w naszej znajomości, którego mam już trochę dosyć. On ciągle wraca, zaczepia mnie, po czym trochę się odsuwa. Więc to by mi pasowało do tego, co piszesz - odezwał się tylko po to, żeby zobaczyć, co ja na to, upewnić się, że jestem jakoś dostępna. 

Ja ogólnie mam dużo sympatii do niego, jestem otwarta na tą znajomość, ale męczy mnie to, że on raz zachowuje się tak, jakby był zauroczony, a zaraz potem odsuwa się. Ja wolałabym zdecydowanie w jedną stronę, albo w drugą - albo zupełnie neutralna koleżeńska relacja, albo spróbowanie czegoś więcej tak w praktyce. Na ten moment więc nie przywiązuję się za bardzo do myśli o nim, randkuję sobie z innymi facetami. 

 

Edit: przy czym nie chodzi mi o to, że wcześniej wracał po braku kontaktu, bo do tej pory było tak, że ze względu na ten sam krąg znajomych ciągle się widzieliśmy choćby dlatego, że przebywaliśmy w jednym miejscu i wracał w tym sensie, że robił maślane oczy itd. Gdy kładłam te karty, sytuacja była już inna, bo wyjechał za granicę. 

 

Edit2 xd: co do Twojej interpretacji 9 kielichów, to jest w punkt, bo tak, postrzegam go tak generalnie jako naprawdę absolutnie świetnego faceta i człowieka, i widziałabym siebie dokładnie z kimś takim, jeśli chodzi o temperament, zainteresowania, wygląd, sposób spędzania czasu, talenty itd. 

Edytowane przez shamansblues
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, shamansblues napisał:

Dzieki bardzo za interpretację!

Tak, mamy kontakt, ale raczej nie jest zbyt dynamiczny. On w tej chwili znajduje się za granicą i będzie tam jakoś do czerwca. 

Twoja interpretacja pasuje mi do ogólnego klimatu w naszej znajomości, którego mam już trochę dosyć. On ciągle wraca, zaczepia mnie, po czym trochę się odsuwa. Więc to by mi pasowało do tego, co piszesz - odezwał się tylko po to, żeby zobaczyć, co ja na to, upewnić się, że jestem jakoś dostępna. 

Ja ogólnie mam dużo sympatii do niego, jestem otwarta na tą znajomość, ale męczy mnie to, że on raz zachowuje się tak, jakby był zauroczony, a zaraz potem odsuwa się. Ja wolałabym zdecydowanie w jedną stronę, albo w drugą - albo zupełnie neutralna koleżeńska relacja, albo spróbowanie czegoś więcej tak w praktyce. Na ten moment więc nie przywiązuję się za bardzo do myśli o nim, randkuję sobie z innymi facetami. 

 

Edit: przy czym nie chodzi mi o to, że wcześniej wracał po braku kontaktu, bo do tej pory było tak, że ze względu na ten sam krąg znajomych ciągle się widzieliśmy choćby dlatego, że przebywaliśmy w jednym miejscu i wracał w tym sensie, że robił maślane oczy itd. Gdy kładłam te karty, sytuacja była już inna, bo wyjechał za granicę. 

 

Edit2 xd: co do Twojej interpretacji 9 kielichów, to jest w punkt, bo tak, postrzegam go tak generalnie jako naprawdę absolutnie świetnego faceta i człowieka, i widziałabym siebie dokładnie z kimś takim, jeśli chodzi o temperament, zainteresowania, wygląd, sposób spędzania czasu, talenty itd. 

Dziękuję że napisałas .

 

Możliwe że jego zachowanie wynika z tego że jesteście obecnie daleko od siebie . Możliwe że wasz kontakt będzie zupełnie inaczej wyglądal kiedy wróci 

 

To Twoja decyzja co zrobisz .

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dziękuję! 

Pod wpływem Twojej odpowiedzi postawiłam teraz karty z pytaniem:

Jak będzie wyglądała moja dalsza relacja z nim:

Rycerz denarów, as buław, dwa kielichy 

 

No dość miło to wygląda, aż się nie spodziewałam takich pięknych kart i od razu mam sceptyczne podejście po tym wszystkim, co było do tej pory xd rycerz denarów pokazuje, że może to potrwać. 

 

+ Rada dla mnie w związku z powyższym:

Głupiec

 

Interpretuję to tak, że mam się totalnie otworzyć na to, jak to się toczy, bez oczekiwań i założeń. 

 

Tak czy inaczej pozostaję otwarta na innych facetów, bo on jest teraz daleko i nic się nie wydarzy, dopóki tam jest. 

Edytowane przez shamansblues
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

W 6 buław on uważa,że może Cię mieć kiedy tylko zechce. Tu jest poczucie zwycięstwa i sukcesu.

On dąży do zaspokojenia swoich potrzeb,Rycerz kielichów jest niestabilny,ma ochotę na romantyczne kontakty,to jest czuły i sprawia wrażenie zakochanego,poza tym bywa kapryśny.

Masz przeczucia,że z tego nic dobrego nie będzie -Diabeł.Jak dla mnie on będzie zaspokajał ego poprzez flirtowanie i otrzymywanie od Ciebie odpowiedzi na flirt w postaci zachwytu nad nim.

 

Co do dalszych kart,to oczywiście zaproponuje spotkanie,ale Głupiec jako rada mowi,żebys nie traktowała tego człowieka poważnie.

Edytowane przez Inez2503
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...