Skocz do zawartości

Życie uczuciowe do końca roku


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ dużo się u mnie dzieje ostatnio postanowiłam sprawdzić jak będzie wyglądało moje życie uczuciowe do końca roku . Ostatnio też zakończyłam znajomość z jednym Panem 

 

Mag Słońce 2 mieczy 

Mag może pokazywać że ktoś się pojawi kto będzie mi się bardzo podobał lub moglam wyjść ja w tej karcie .Wtedy to oznacza że będę mieć spore zainteresowanie wśród płci przeciwnej . 

Słońce mówi że będzie to dla mnie dobry czas i że rzeczywiście ktoś się może pojawić 

2 mieczy zapowiada że będę mieć problem żeby się otworzyć i raczej będę się trzymać na dystans .Może też zapowiadać pojawienie się u mnie dylematu albo że będę musiała podjąć jakąś decyzję albo dokonać wyboru .

 

Dopytalam się czy pojawi się ktoś kim ja będę zainteresowań . Bo są kandydaci tylko ja nie widzę żeby z nimi coś miało wyjść . I nie jestem chętna na spotkania z nimi . To nie jest tak że jestem wybredna tylko bardziej ostrozna bo boje się że będę skrzywdzona 

Cesarzowa As Kijów 5 mieczy 

Cesarzowa raczej tu sugeruje że to zależy ode mnie .As Kijów że ktoś się pojawi 

5 mieczy albo pokazuje że niby będzie ale ja nie będę z tego zadowolona albo zbyt krytycznie podejdę do tej osoby 

 

Czy wejdę w 4elacje do końca roku 

Diabeł ( sam mi wypadł ) 7 kielichów 8 kielichów as mieczy 

Myślę że nie .Raczej chyba 9detne się od pewnych schematów i zostawię za sobą to co nie służy . Bardziej tu widzę sprzątanie w swoim życiu niż coś nowego 

 

Będę wdzięczna za podpowiedzi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2023 o 21:47, Josei napisał:

Ponieważ dużo się u mnie dzieje ostatnio postanowiłam sprawdzić jak będzie wyglądało moje życie uczuciowe do końca roku . Ostatnio też zakończyłam znajomość z jednym Panem 

 

Mag Słońce 2 mieczy 

Myślę, że na tym etapie będziesz czerpała radość z różnych kontaktow, ale nie będziesz jeszcze gotowa, aby wejść w cos emocjonalnie. Rozsądek ponad emocjami. 

W dniu 22.10.2023 o 21:47, Josei napisał:

 

Dopytalam się czy pojawi się ktoś kim ja będę zainteresowań . Bo są kandydaci tylko ja nie widzę żeby z nimi coś miało wyjść . I nie jestem chętna na spotkania z nimi . To nie jest tak że jestem wybredna tylko bardziej ostrozna bo boje się że będę skrzywdzona 

Cesarzowa As Kijów 5 mieczy 

Cesarzowa raczej tu sugeruje że to zależy ode mnie .As Kijów że ktoś się pojawi 

5 mieczy albo pokazuje że niby będzie ale ja nie będę z tego zadowolona albo zbyt krytycznie podejdę do tej osoby 

Chęci będziesz miała, ale problem może tkwić właśnie w twojej dosyć dominującej i bardzo zasadniczej postawie. Mam wrażenie, że czasem możesz przekreślić znajomości, ktore wbrew mogłyby coś wnieść do twojego życia. 

W dniu 22.10.2023 o 21:47, Josei napisał:

 

Czy wejdę w 4elacje do końca roku 

Diabeł ( sam mi wypadł ) 7 kielichów 8 kielichów as mieczy 

Myślę że nie .Raczej chyba 9detne się od pewnych schematów i zostawię za sobą to co nie służy . Bardziej tu widzę sprzątanie w swoim życiu niż coś nowego 

 

Będę wdzięczna za podpowiedzi . 

Raczej nie, gdyż będziesz kończyła nowe znajomości. Na tym etapie będziesz nadal szukała i rozważała różne opcje. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...