Skocz do zawartości

Randkowanie w listopadzie


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, co mnie będzie czekało w temacie randek w listopadzie. 

 

8 mieczy+AS Mieczy+Królowa Kielichów+7 denarow

 

Nie będę za bardzo aktywna, ani chętna na randkowanie z powodu zwątpienia, negatywnego nastawienia. Ogólnie nie będzie większego progresu. U mnie 7 denarow to takie czekanie, nauka cierpliwości, ale nigdy nie pokazała rezultatu po naszych myślach. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

8 kielichów i as mieczy wskazują, że możesz być zamknięta na kontakt z innymi ludźmi. Królowa kielichów jest dość bierna i raczej wyczekuje aż zjawi się rycerz zamiast zadziałać samej. 

Myślę, że mogłabyś mieć szansę, jeśli przejęła byś pałeczkę i sama byś inicjowała kontakt. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2023 o 22:26, mezza napisał:

Jak w temacie, co mnie będzie czekało w temacie randek w listopadzie. 

 

8 mieczy+AS Mieczy+Królowa Kielichów+7 denarow

 

8 mieczy sugeruje że będziesz mieć taki czas gdzie będziesz się troszkę kręcić w kółko .Raczej będziesz zamknięta na randki i nowe osoby z powodu Twoich wewnętrznych leków i zwątpienia możesz się bać nowych znajomości . 

As mieczy  pokazuje że możesz sama odcinać nowe znajomości bez powodu 

Razem te dwoe karty mogą jednak pokazywać że może nastąpić przełom

 

Królowa kielichów moim zdaniem pokazuje że skupisz się na swoich wewnętrznych uczuciach i możesz się otworzyć na swoje potrzeby jako kobieta 

7 denarów dla mnie oznacza że przewartosciujesz pewne rzeczy .Może też pokazywać Twoja prace nad sobą . 

Widać że chcesz kogoś poznać ale jeszcze nie jesteś gotowa 

Myślę że z czasem nastąpi u Ciebie zmiana . Może pojawić się osoba która będzie dla Ciebie odpowiednią ale tylko wtedy jeżeli zmienisz swoje podejście i się otworzysz na tą osobę . Wtedy Twojej życie może się bardzo zmienić . 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...