Skocz do zawartości

Zaproszenie na rozmowę


shamansblues

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałam po terminie CV (był do 22.10), bo po czasie ogarnęłam, że firma, na którą czaję się od dawna, ogłosiła rekrutację na wprost wymarzone dla mnie stanowisko. Stwierdziłam więc, że co mi zaszkodzi spróbować.

Moje pytanie: czy zostanę zaproszona na rozmowę rekrutacyjną? 

 

7 buław + 10 mieczy + umiarkowanie

 

Kurde, to 10 mieczy wygląda fatalnie.

7 buław trochę interpretuję jako siebie samą, zdeterminowaną, żeby dostać się do tej firmy. Ale patrząc na pozostałe karty, myślę sobie, że serio są małe szanse. 

Ewentualnie to umiarkowanie na końcu może mówić o tym, że odezwą się, ale na przykład za jakiś czas?

 

Jak myślicie, czy to zupełnie przegrana sprawa? Będę wdzięczna za interpretację. 

 

Najgorzej że regularnie sprawdzam już od wielu miesięcy, czy szukają kogoś na podobne stanowisko i akurat wrzucili ogłoszenie, jak nie patrzyłam </3 xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, shamansblues napisał:

Wysłałam po terminie CV (był do 22.10), bo po czasie ogarnęłam, że firma, na którą czaję się od dawna, ogłosiła rekrutację na wprost wymarzone dla mnie stanowisko. Stwierdziłam więc, że co mi zaszkodzi spróbować.

Moje pytanie: czy zostanę zaproszona na rozmowę rekrutacyjną? 

 

7 buław + 10 mieczy + umiarkowanie

 

Kurde, to 10 mieczy wygląda fatalnie.

7 buław trochę interpretuję jako siebie samą, zdeterminowaną, żeby dostać się do tej firmy. Ale patrząc na pozostałe karty, myślę sobie, że serio są małe szanse. 

Ewentualnie to umiarkowanie na końcu może mówić o tym, że odezwą się, ale na przykład za jakiś czas?

 

Jak myślicie, czy to zupełnie przegrana sprawa? Będę wdzięczna za interpretację. 

 

Najgorzej że regularnie sprawdzam już od wielu miesięcy, czy szukają kogoś na podobne stanowisko i akurat wrzucili ogłoszenie, jak nie patrzyłam </3 xd

Niestety według mnie wszystkie trzy karty są na "nie". Przykro mi.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shamansblues napisał:

Dziękuję za odpowiedź! A mam tylko pytanie, czemu umiarkowanie też jest na nie? Czy to bardziej w połączeniu z tymi dwiema pierwszymi kartami tak ją czytasz? 

 

Jak dla mnie umiarkowanie ogólnie jest dosyć neutralną kartą - raczej nic się nie zmienia, kiedy ta karta wypada. Jej wydźwięk czytam zawsze w połączeniu z innymi kartami.

 

Oczywiście życzę Ci, żeby jednak zadzwonili :D 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym coś dobrego wyłuszczyć z rozkładu, ale nie ma z czego.  

 

Firma już na wstępie odrzuca CV, jakby czekała na dalsze CV innych osób. Oby nie dedecydowała się w nieskończoność - taka dygresja

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że się narazie nie odezwą. 

Widać, że ludzie tam się biją o miejsce przez co nie widać kontaktu narazie. 

Umiarkowanie to dobra karta, nawet jeśli się nie odezwą to dobrze. 

Na moją poprzednią pracę wypadła 7 buław. Toksyczność atmosfery wspominam do dziś. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

 

Weryfikuję, bo minął tydzień i zero odzewu, a cały proces rekrutacji dobiegł już końca wg informacji ze strony. Wszyscy mieli rację.

tak sama sobie teraz myślę o tej 7 buław, która przecież jest też kartą regulaminowej gry, że mogli nawet nie brać pod uwagę osób, które wysłały cv po terminie. 

 

Edytowane przez shamansblues
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...