Skocz do zawartości

Czy pojawi się mężczyzna?


niustus

Rekomendowane odpowiedzi

Spytałam kart czy w niedługim czasie pojawi się przeznaczony mi mężczyzna i wyciągnęłam odwróconą królową kielichów i umiarkowanie. Chyba nie, prawda? Mam też wrażenie jakby karty sugerowały mi, żebym 'się ogarnęła', jakbym musiała wyprostować tą królową umiarkowaniem, a potem myśleć o partnerze. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że masz zbyt wygórowane życzenia lub wyobrażenia co do ewentualnego mężczyzny z przeznaczenia. W karcie Umiarkowanie może być zawartych kilka odpowiedzi.

1. Wszystko w swoim czasie 

2. Jak  już wyżej wspomniałam, zmień oczekiwania, wyobrażenia nt partnera z przeznaczenia.

3. Zmień siebie. Możesz  posiadać wszystkie cechy kobiet wychodzących w karcie Królowej Kielichów. Jak na dzisiejsze czasy mogą być nieadekwatne do współczesnych realiów i po prostu stanowić przeszkodę. Stąd karta odwrócona.

4.  Potocznie mówi się; uważaj czego pragniesz *) Partnerzy z tzw. przeznaczenia  nie gwarantują szczęścia, spełnienia,  wzajemnej miłości, etc. aż po grób. Bywa, że są miłością jednostronną, nie odwzajemnioną, nieszczęśliwą. Pojawiają się na naszej drodze  po coś ......żeby nas czegoś nauczyć, a my jego. 

Życzę powodzenia :} 

Edytowane przez Elżbieta.
  • Medal 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, niustus napisał:

Spytałam kart czy w niedługim czasie pojawi się przeznaczony mi mężczyzna i wyciągnęłam odwróconą królową kielichów i umiarkowanie. Chyba nie, prawda? Mam też wrażenie jakby karty sugerowały mi, żebym 'się ogarnęła', jakbym musiała wyprostować tą królową umiarkowaniem, a potem myśleć o partnerze. 

Wydaje mi się, że karty mówią o tym, że będziesz najpierw dochodzić do równowagi  i dbać o siebie. Dopiero potem będzie szansa by otworzyć się na nowe znajomosci.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...