Skocz do zawartości

Kondycja psychiczna na 3 miesiące


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Czułam się dzisiaj koszmarnie :(  i postanowiłam rozłożyć sobie karty z pytaniem, jak w tytule.

 

10 monet, 6 mieczy, Rycerz buław (VII Rydwan)

 

Powinno być lepiej. Żadna z kart nie jest negatywna. Mogą być jakieś zmiany w 6 mieczy.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczniesz sama działać w kierunku poprawy swojej kondycji w ciągu 3 miesięcy, może pomyślisz o czyjeś pomocy, ale głównie  sama będziesz próbować sobie pomóc. Raz lepiej, raz gorzej. Dużo miotania się się  i próby ogarnięcia swoich "demonów ". Nadal widzę wahania nastrojów      

Edytowane przez Madiefora
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie źle. Mentalnie będziesz odżegnywać marazm zakończenia czegoś (10 monet) co jest za Tobą, co powinno zostać w przeszłości.Ruszysz do przodu, dość dynamicznie. Niemniej uważaj na emocje, równowagę emocjonalną zgodnie z temperamentem dość ognistym, abyś nie czuła się wypalona, bo w Rydwanie podsumy można na zakręcie wypaść. 

 Słowem umiar..

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Czułam się dzisiaj koszmarnie :(  i postanowiłam rozłożyć sobie karty z pytaniem, jak w tytule.

 

10 monet, 6 mieczy, Rycerz buław (VII Rydwan)

Masz tutaj 2 karty bramy więc powinno być dobrze 

10 monet pokazuje że świetnie sobie poradzisz z każdym problemem .Ta karta pokazuje że masz mocna psychikę ,potrafisz logicznie podejść do sprawy . Może też pokazywać to że w trudnych chwilach możesz liczyć na rodzinę .W tej karcie znasz swoją wartość 

6 mieczy mówi o tym że z łatwością zostawisz to co Ci nie służy .Po prostu to odetniesz i pójdziesz dalej . 

Rycerz buław mówi o tym że musisz umiejętnie zarządzać soba jeżeli zbytnio się nakręcisz to może dojść do tekiej sytuacji gdzie to co pokazały poprzednie karty czyli wiara w siebie logiczne myślenie czy wyrzucanie z życia badziewia pójdzie na marne .Ale myślę że on raczej tutaj pokazuje że będziesz umiała pójść we właściwą stronę .

Karty są dobre .Nawet jeżeli poczujesz się gorzej to sama lub z pomocą rodziny będziesz umiała z tego wyjść . Jesteś silna psychicznie więc nie powinnaś się martwić 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...