Skocz do zawartości

Skan na wczorajsze spotkanie


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja: facet, który mi się podoba, ale nie mieliśmy się jeszcze okazji osobiście poznać wczoraj wpadł do mojego znajomego do pracy, kiedy akurat także byłam. Mamy wspólnych znajomych i kiedyś byliśmy razem na imprezie, jednak mam wrażenie, że oboje się trochę krępujemy pomimo że zawsze nam się krzyżuje wzrok. 

 

Czy mnie wczoraj dostrzegł? 

 

Cesarzowa+9 mieczy+Sprawka+Diabel

 

Myślę, że tak, ale chyba miał stresa i nie za bardzo wiedział, jak pociągnąć sytuację, a kumpel nie za bardzo mógł z nim pogadać. 

 

Jakie zrobilam na nim wrażanie? 

 

6 denarow+król kielichow+8 mieczy+rycerz mieczy

 

Widział, że jestem zajęta rozmowa, ale ten Król Kielichow może świadczy. Nie wiem, czy Król to świadczy o nim, czy o osobie, z którą rozmawiałam. W gorszej sytuacji nie zrobiłam żadnego wrażenia, bo był zablokowany. 

 

Jakie mamy szansę na poznanie się do końca roku? 

 

Rycerz bulaw+4 bulaw+2 mieczy+Sila

 

Może szansa byłaby na jakiejś imprezie, ale to chyba ja musiałabym wykonać krok. Ewentualnie, nie będzie, gdyż bede kierowała się rozsądkiem z obawy przed zbyt dużym przyciąganiem fizycznym. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką macie szanse na poznanie sie ..

Rycerz buław  4 buławy 2 miecze Siła 

 

Może nadarzy się okazja impreza lub wspólnych znajomych ale ktoś musi wyjść z tej energii 2 mieczy bo to blokada w glowie takie niewiem co zrobic. Obstawiam że możesz to być Ty w tej sile..

 

Król Kielichów ma ciepłe uczucia do kobiety ale on jest nieśmiały brak mu odwagi wiec możesz spróbować gdy pojawi się okazja 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mezza napisał:

Sytuacja: facet, który mi się podoba, ale nie mieliśmy się jeszcze okazji osobiście poznać wczoraj wpadł do mojego znajomego do pracy, kiedy akurat także byłam. Mamy wspólnych znajomych i kiedyś byliśmy razem na imprezie, jednak mam wrażenie, że oboje się trochę krępujemy pomimo że zawsze nam się krzyżuje wzrok. 

 

Czy mnie wczoraj dostrzegł? 

 

Cesarzowa+9 mieczy+Sprawka+Diabel

Racxej na pewno Cię widział 

 

Jakie zrobilam na nim wrażanie? 

 

6 denarow+król kielichow+8 mieczy+rycerz mieczy

 

6 denarów to karta mówiąca o harmonii i takim braku zmiany to co było to jest .Ja myślę że wrażenia nie było żadnego bo on chyba był zajęty czymś innym 

 

Jakie mamy szansę na poznanie się do końca roku? 

 

Rycerz bulaw+4 bulaw+2 mieczy+Sila

 

Szanse są ale dla mnie to zależy do Ciebie .Pokazała się siłą czyli silna energia kobiety i przejęcie przez nią inicjatywy . Jeżeli będziesz aktywna i konsekwentna o czym mówi rycerz buław to poznacie się bliżej co pokazuje 4 Kijów .Tylko tutaj jest małe ale 2 mieczy . To karta która pokazuje że czegoś możemy nie dostrzegać i nie mamy pełnego obrazu sytuacji . 

Dla mnie to wygląda tak jak byś ty bardzo chciała go poznać i była zdeterminowana ale pytanie jest czy jest w ogóle sens .Czy to nie jest strata czasu . 

Postaw inaczej karty . 

Może na jego myśli uczucia i zamiary wobec Ciebie wtedy zobaczysz jakie są tendencje w Twoją stronę . 

Bo może być taka sytuacja że on nie jest Tobą zainteresowany . 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale na tym etapie trudno mówic o intencjach, jak my widzimy się raz na X czasu przelotem. A mogłabyś zinterpretować pytania powyżej, bo może rzeczywiście tylko ja coś tam widzę, czego nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mezza napisał:

Tak, ale na tym etapie trudno mówic o intencjach, jak my widzimy się raz na X czasu przelotem. A mogłabyś zinterpretować pytania powyżej, bo może rzeczywiście tylko ja coś tam widzę, czego nie ma. 

Na pytanie czy jest szansa to dla mnie karty pokazały że zależy tylko i wyłącznie od Ciebie . Jak będziesz chciała to się bliżej poznacie . Inicjatywa jest po Twojej stronie . 

Napisz mi co to za karta sprawka 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mezza napisał:

Btw. Co za czasy wiecznie trzeba tych facetów popychac do inicjatywy. 

Nie zawsze tak jest . 

Tutaj nie wiadomo co on o Tobie myśli . 

To że sie znacie przelotnie to nie znaczy że Ty mu się nie będziesz podobać . 

Ja raz miałam taką sytuację gdzie facet mnie zobaczył na ulicy a później przychodził pod pracę . 

I tak go poznałam .W ogóle mnie nie znał . 

On albo może być nieśmiały albo może być też taka sytuacja że mu się nie podobasz . 

Pytałaś się o szansę poznania go . 

Szansa zawsze jest . 

Tylko pytanie jest właśnie czy jest sens . 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam w tym ostatnim pytaniu, ale postawie jeszcze, jakie są szanse, że jestem w jego typie. Podchodzę realistycznie, bo wcale nie musi być zainteresowany. Ja nie zamykam się na znajomości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mezza napisał:

Pytałam w tym ostatnim pytaniu, ale postawie jeszcze, jakie są szanse, że jestem w jego typie. Podchodzę realistycznie, bo wcale nie musi być zainteresowany. Ja nie zamykam się na znajomości ;)

Nie pytaj się o szansę bo to takie gdybanie . 

Zapytaj się co myśli o tobie co czuje 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co czuje, to także gdybanie, gdyż uczucia rodzą się później, jeśli w ogóle się rodzą. Na tym etapie, to raczej ciekawość, pożądanie, dlatego byłam ciekawa interpretacji tego pierwszego pytania w rozkładzie, ale kazdy skoncentrować się na ostatnim :) zapytam co mysli:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok położyłam

 

Czy chce się ze mną poznać? 

 

Koło Fortuny+Królowa Den+4 bulaw

 

Możliwe, że trochę los tutaj sam zadecuduje, aby doszło do tego kontaktu. Jednak mnie samej ciężko interpretować ten rozkład. 

 

Co o mnie myśli? 

 

5 kielichow+Kaplanka+Królowa Den+Mag

 

Myślę, że kumpel mu powiedział, że jestem po rozstaniu. Mogę go intrygowac tajemniczościa, ale także sprawiać osobę, która potrafi zadbać o siebie i ma klasę. 

 

Jaka jest osobą? 

 

Sad bozy+3 bulaw+9 kielichow 

 

Zabawowy, ale zarazem dający o najbliższych. Z pewnością nie stoi w miejscu i lubi działać. 9 kielichow może mówić, że trochę za bardzo myśli o swoich przyjemnościach. 

 

Dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mezza napisał:

Ok położyłam

 

Czy chce się ze mną poznać? 

 

Koło Fortuny+Królowa Den+4 bulaw

Mysle że chce . 

Koło fortu to karta ruchu i zmian . Więc on chce zmiany i pójścia naprzód  . Królowa denarów to obfitość a 4 kojwo to świętowanie . 

Patrzac z jego strony to albo on ma nadzieję że los was sam pchnie w swoją stronę. .Albo Ty w królowej denarów dasz mu jakiś znak czy przyzwolenie ...

 

Co o mnie myśli? 

 

5 kielichow+Kaplanka+Królowa Den+Mag

5 kielichów pokazuje osoby które gdzieś jeszcze jedna nogą mogą tkwic w przeszłości . Kapłanka to rzeczywiście tajemniczość ale i połączenie ze świadomością 

Możliwe że on się zastanawia czy Ty mentalnie już się pożegnałas ze swoim byłym partnerem . 

Królowa denarów mówi że on widzi Twoja wartość jako kobiety .Jesteś dla niego atrakcyjna i zaradna ale to też kobieta która niekoniecznie potrzebuje mężczyzny do funkcjonowania . 

Mag świadczy o tym że mu się podobasz .

 

Jaka jest osobą? 

 

Sad bozy+3 bulaw+9 kielichow 

 

Sąd boży - osoba która która spełnia się życiowo i jest raczej wierna ideałom .Pokazuje raczej osoby które mają poukładane w głowie . 

3 buław -osba dynamiczna i kontaktowa która raczej ma szerokie horyzonty myślowe 

9 kielichów - osoba która ma dużo do zaoferowania ,ale niekoniecznie będzie chciała się tym dzielić .To nie jest egoistą . Ta karta może też pokazywać osoby które mają problemy w kontaktach z bliskimi . 

2 razy pokazał się królowa denarów . Zastanów się jaka jest ta królowa . 

Ja dalej uważam że tutaj jest inicjatywą po Twojej stronie . Musisz mu chyba pokazać że jesteś gotowa na nową relacje . 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mezza napisał:

Co czuje, to także gdybanie, gdyż uczucia rodzą się później, jeśli w ogóle się rodzą. Na tym etapie, to raczej ciekawość, pożądanie, dlatego byłam ciekawa interpretacji tego pierwszego pytania w rozkładzie, ale kazdy skoncentrować się na ostatnim :) zapytam co mysli:) 

Ale pożądanie to też jest uczucie ,poza tym jest cała gama innych uczuć typu niechęć .Może być taka sytuację że w ogóle kogoś nie znamy a ta osoba budzi w nas wstręt . 

Poza tym każdy ma jakieś przeżycia i swoją historie . Pytając się o uczucia karty Ci pokaza czy on jest na Ciebie otwarty czy może z jakiegoś powodu zamknięty .To że ktoś jest sam to nie znaczy że nie ma w sercu innej osoby . Po co się starać o kogoś kto patrzy w zupełnie inną stronę ??

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za interpretacje. Ja zawsze przyjmuje, że energia się zmienia, ale zazwyczaj staram się nie pytac o uczucia, kiedy ludzie nawet jeszcze nie mogli wymienić się bardziej energia. Czasem osoba Cię nie interesuje, a po kilku spotkaniach cis się zmienia i na odwrót. Jednak każdy ma swoją technikę. W ramach wyjatku zapytałam o dwa jeszcze pytania odnośnie tych uczuć. Myślę, że to już ostatnie w tym skanie.

 

Co on obecnie czuje do mnie? 

 

10 mieczy+Król Bulaw+8 kielichow 

 

Jakieś rozczarowanie, ból emocjonalny. Możliwe, że jest zawiedziony, że na razie sprawy się nie posuwaja. 

 

Czy się z kimś obecnie spotyka? 

 

Mag+5 denarow+6 denarow+2 mieczy

 

Raczej nie, próbuje może kogoś poznać, ale sam się blokuję. Nie ma równowagi w wymianie energii. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta 9 pucharów to w sumie dobrze powiedziane. Samotni w tłumie. Niby szczęśliwi, ale jednak cis zawsze brakuje do pełni szczęścia. Mój ex był właśnie jak ta 9 kielichow na zewnątrz dusza towarzystwa, pewny siebie, a w środku, bojacy się odrzucenia, uciekający przed pełnia w 10stce. 

Edytowane przez mezza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mezza napisał:

A ta 9 pucharów to w sumie dobrze powiedziane. Samotni w tłumie. Niby szczęśliwi, ale jednak cis zawsze brakuje do pełni szczęścia. Mój ex był właśnie jak ta 9 kielichow na zewnątrz dusza towarzystwa, pewny siebie, a w środku, bojacy się odrzucenia, uciekający przed pełnia w 10stce. 

Takie osoby są trudne w kontaktach i często źle oceniane ,jako egosici .To że ktoś myśli o sobie nie oznacza że jest egoistą . 

Zanim zrobisz cokolwiek w stronę tego Pana to dobrze się wypytaj o jego sytacje uczuciowa 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mezza napisał:

Bardzo dziękuję za interpretacje. Ja zawsze przyjmuje, że energia się zmienia, ale zazwyczaj staram się nie pytac o uczucia, kiedy ludzie nawet jeszcze nie mogli wymienić się bardziej energia. Czasem osoba Cię nie interesuje, a po kilku spotkaniach cis się zmienia i na odwrót. Jednak każdy ma swoją technikę. W ramach wyjatku zapytałam o dwa jeszcze pytania odnośnie tych uczuć. Myślę, że to już ostatnie w tym skanie.

 

Co on obecnie czuje do mnie? 

 

10 mieczy+Król Bulaw+8 kielichow 

 

10 mieczy może pokazywać ból który aż rozrywa duszę ale ponieważ wy się nie znacie może po prostu pokazywać 

utratę nadzie i brak złudzeń 

Król buław  to energia ognia raczej oznacza che pójścia działania i pożądanie 

8 kielichów to takie trochę chce i nie chce jednocześnie,zmienne emocje 

Tutaj karty pokazują dla mnie że on jest ostrożny . Może niekoniecznie chce w tym momencie się otworzyć .Ale wy się nie znacie więc może to wymaga czasu 

Czy się z kimś obecnie spotyka? 

 

Mag+5 denarow+6 denarow+2 mieczy

 

Niby nie widać tu kobiety ale nie jestem przeokna że tak do końca jest gotowy i chętny czy zupełnie nikogo nie ma . 

Mag jest karta która pokazuje że facet ma wszystkie atuty żeby znałeśc partnerkę ,przyciąga kobiety .Może też oznaczać że ktoś się pojawi . Bo to karta nowego romansu .

5 denarow to karta braku .Może pokazywać że nie ma podstaw do budowania relacji ale może też pokazywać że trudno jest się nam z kimś rozstać . 

Przy magu 5 denarów może pokazywać że ma ogromną potrzebę do nowej relacji . 

6 denarów to karta dawania i brania i równowagi . Ogólnie pokazuje chęć obdarowania kogoś . Może też pokazywać że ktoś jest w okół niego kogo 9n dobrze zna kto jest chętny . 

2 mieczy pokazuje blokadę na wejście w nową relacje ale też koniecznosc podjęcia decyzji .

6 denarów przy 2 mieczy może pokazywać że u niego jest taki zastuj w możliwie znalezienia kogoś albo on po prostu nie może się zdecydować 

Tu są możliwe 2 opcje albo on rzeczeczywicie gdzie chciałby relacji i brakuje mu tego bardzo ale brakuje u niego takiej równowagi żeby pójść naprzód 

Albo jest też tak że on ma jeszcze gdzieś w głowie była i jeszcze ja mentalnie nie puścił . Niby nie są razem ale są . 2 mieczy może pokazywać takie życie obok siebie . 

 

W uczuciach raczej widać że on jest zamknięty  na tą chwilę .

 

Macie wspólnego znajomego to najlepiej będzie jeżeli się o niego wypytasz . 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze jedna ważna rzecz napisać . 

Nie trzymaj się mojej interpretacji bo to są Twoje rozkłady .A dla mnie rozkład na osobę jest trudny . Ja nie wiem jak zadawała pytania z jaką intencją . Karty pokazują to co jest ważne i to co powinniśmy wiedzieć . 

Ja zawsze kiedy się o kogoś pytam zawsze proszę żeby mi nie pokazywały innych osób w życiu tej osoby o która się pytam  .Tylko to co dana osoba ma do mnie . Wtedy wiem że jeśli pojawią się karty osobowe one tycza się mnie . 

Wiele razy się też okazało że królowa to mężczyzna a król czy cessarz to kobieta . 

U Ciebie 2 razy pojawiła się królowa denarów a to mała cesarzwa dla mnie a ona często pokazuje mi inne kobiety u mężczyzn że inna jest ważniejsza . 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem mam również problem z interpretacja jak kładę karty dla siebie samej, gdyż mogę interpretować pod siebie pomimo że staram się obiektywnie spojrzeć na sytuację. Dziękuję za poświęcony czas :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...