Skocz do zawartości

Współpraca


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolegę w pracy z którym bardzo dobrze się dogadywałam .Pracujemy w jednej firmie b,bardzo dużej ,ale w różnych miejscach . I któregoś dnia się okazała że on chciałby coś więcej . I straciliśmy kontakt . Służbowo też nasze drogi się rozeszły .Ale 9statnio się okazało że może będziemy musieli razem współpracować . On nie przyjął zbyt dobrze tego że nie chciałam z nim randkowac i teraz się trochę martwię jakie będzie jego zachowanie wobec mnie . Zastanawiam się czy przed wsporacs nie wyjaśnić sytuacji  żeby później nie było między nami dziwnej sytuacji . 

 

Zayralam się jak zareaguje kiedy wyśle wiadomość do niego .

As Kielichów 10 mieczy 4 denarów 

As kielichów pokazuje że zaleją go emocje . 10 nie zy sowadczy o tym że moja wiadomość nie go wybić z rytmu może pojawić się u niego takie przesadne myślę i analizowanie .

4 denarów to kontrola i  niechęć do zmian . 

Myślę że ta wiadomość go zaskoczy i poczuje się nieswojo ale będzie chciał to wszystko uspokoić .

 

Czy on odpisze na moja wiadomość 

2 denary Kapłanka 10 mieczy 

Mam tu 2 interpretację 

1. W 2 denarach może dojść do wymiany wiadomości .Ale on w kapłance może nie pokazać prawdziwych i intencji a 10 mieczy może pokazywać jego chęć odegrania się . 10 mieczy pokazuje wiadomości które nie są zbyt przyjemne 

2. 2 denarów może pokazywać jego niezdecydowanie .Kapłanka może mówić że on wycofa się a 10 mieczy że odetnie mnie .Czyli ogólnie nie odpisze . 

 

Koleżanka mi podpowedziala żebym spróbowała to załatwić nie droga służbową tylko odezwała się prywatnie . Podpowedziala mi żebym zaprosiła go do znajomych na FB i tam z nim porozmawiala. 

Zapytała się jak on zareaguje na moje zaproszenie 

Gwiazda rycerz mieczy as kielichów 

Nie wiem czy on tutaj przy tej gwieździe i rycerzu nie będzie się chciał na upartego odsunąć . Możliwe że gdzie pojawi się u niego jakaś nadzieja na odnowienie znajomości . 

Zapytałam się czy on przyjmie to zaproszenie 

Śmierć 3 kielichów 7 mieczy 

Według mnie nie 

Raczej dla niego tu jest koniec tematu 

 

Zapytałam się ogolnie o jego myśli uczucia i zamiary wobec mnie 

Myśli 

Sprawiedliwość 2 kielichów rycerz denarów król Kijów 

Sprawedliwosc z 2 kielichów świadczy że on realnie oceniła nasza znajomość. I wiw że z tego nic nie będzie .Rycerz denarów z Królem Kijów  to on w głowę jak by postanowił powoli ruszyć naprzód . 

Uczucia 

Mag 4 kielichów Kapłanka Głupiec 

Mag i 4 kielichów to jest dla mnie potwierdzenie że on wie że z tego nic nie będzie .Te dwie karty razem mówiąc że on chciałby może coś zacząć ale nie ma miedzy nami porozumienia .4 kielichów to też trochę taka obojętność . 

Kapłanka z Głupcem że gdzie może jeszcze glebo jest jakaś tam niewinne uczucie do mnie ale to jest raczej głęboko  . Możliwe że tutaj chodzi też o coś takiego że on wie że nie będzie nic ale gdzies tam głęboko jakaś nadzieja się tli . 

Zamiary 

6 mieczy As mieczy 10 kielichów as denarów 

 

6 mieczy z as mieczy myślę że  on się trochę ode mnie odwrócił i chcę odciąć . 

Takie zachowanie uważa że przyniesie mu szczęście 10 kielichów i da szansę na nowy początek as denarów . 

 

Ogólnie to dla mnie nie są źle karty bo nie ma u niego zalu i pretensji . 

Ale jestem zmartwiona bo się boje ze przez to co było stracę szansę na dodatkowe pieniądze . On ma lepszą pozycję ode mnie i może się to tak skończyć że usunie mnie z tego projektu . Albo będzie się źle zachowywał przy innych wobec mnie . 

Zastanawiam się czy lepiej będzie jeżeli sama zrezygnuje . To chyba bezpieczniejsze wyjście . 

Nie widać żeby on chciał się ze mną dogadać a ja nie mam siły na szarpanie się z kimś . 

Będę wdzięczna za podpowiedzi 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Josei napisał:

Mam kolegę w pracy z którym bardzo dobrze się dogadywałam .Pracujemy w jednej firmie b,bardzo dużej ,ale w różnych miejscach . I któregoś dnia się okazała że on chciałby coś więcej . I straciliśmy kontakt . Służbowo też nasze drogi się rozeszły .Ale 9statnio się okazało że może będziemy musieli razem współpracować . On nie przyjął zbyt dobrze tego że nie chciałam z nim randkowac i teraz się trochę martwię jakie będzie jego zachowanie wobec mnie . Zastanawiam się czy przed wsporacs nie wyjaśnić sytuacji  żeby później nie było między nami dziwnej sytuacji . 

 

Zayralam się jak zareaguje kiedy wyśle wiadomość do niego .

As Kielichów 10 mieczy 4 denarów 

Pojawia się emocje, może rzeczywiście zadrży mu serce, ale w ostateczności odetnie się od tego, gdyż cały czas gdzieś w środku czuje smak odrzucenia. 

29 minut temu, Josei napisał:

As kielichów pokazuje że zaleją go emocje . 10 nie zy sowadczy o tym że moja wiadomość nie go wybić z rytmu może pojawić się u niego takie przesadne myślę i analizowanie .

4 denarów to kontrola i  niechęć do zmian . 

Myślę że ta wiadomość go zaskoczy i poczuje się nieswojo ale będzie chciał to wszystko uspokoić .

 

Czy on odpisze na moja wiadomość 

2 denary Kapłanka 10 mieczy 

Mam tu 2 interpretację 

1. W 2 denarach może dojść do wymiany wiadomości .Ale on w kapłance może nie pokazać prawdziwych i intencji a 10 mieczy może pokazywać jego chęć odegrania się . 10 mieczy pokazuje wiadomości które nie są zbyt przyjemne 

2. 2 denarów może pokazywać jego niezdecydowanie .Kapłanka może mówić że on wycofa się a 10 mieczy że odetnie mnie .Czyli ogólnie nie odpisze . 

Nie odpisze. Będzie się trochę wahał, ale w ostateczności może w tym czuć drugie dno, a nie będzie chciał znów czuć się źle. 

29 minut temu, Josei napisał:

 

Koleżanka mi podpowedziala żebym spróbowała to załatwić nie droga służbową tylko odezwała się prywatnie . Podpowedziala mi żebym zaprosiła go do znajomych na FB i tam z nim porozmawiala. 

Zapytała się jak on zareaguje na moje zaproszenie 

Gwiazda rycerz mieczy as kielichów 

Nie wiem czy on tutaj przy tej gwieździe i rycerzu nie będzie się chciał na upartego odsunąć . Możliwe że gdzie pojawi się u niego jakaś nadzieja na odnowienie znajomości . 

Zapytałam się czy on przyjmie to zaproszenie 

Śmierć 3 kielichów 7 mieczy 

Według mnie nie 

Tutaj także nie widzę przyjęcia zaproszenia. 7 mieczy to taktowne wycofanie. On nie czuję powodu, abyście byli teraz w gronie znajomych po tym, jak sprawę postawiłaś jasno, że nie chcesz z nim wchodzić w relacje. 

29 minut temu, Josei napisał:

Raczej dla niego tu jest koniec tematu 

 

Zapytałam się ogolnie o jego myśli uczucia i zamiary wobec mnie 

Myśli 

Sprawiedliwość 2 kielichów rycerz denarów król Kijów 

Myśli o wszystkich za i przeciw tego, jak się wasza relacja potoczyła. Nie wiem, czy wcześniej się przyjszmiliscie, ale może on trochę chciałby tego, ale z drugiej strony Król Bulaw chce zdobywać, czuć się atrakcyjny dla drugiej strony. 

29 minut temu, Josei napisał:

Sprawedliwosc z 2 kielichów świadczy że on realnie oceniła nasza znajomość. I wiw że z tego nic nie będzie .Rycerz denarów z Królem Kijów  to on w głowę jak by postanowił powoli ruszyć naprzód . 

Uczucia 

Mag 4 kielichów Kapłanka Głupiec 

Mag i 4 kielichów to jest dla mnie potwierdzenie że on wie że z tego nic nie będzie .Te dwie karty razem mówiąc że on chciałby może coś zacząć ale nie ma miedzy nami porozumienia .4 kielichów to też trochę taka obojętność . 

Kapłanka z Głupcem że gdzie może jeszcze glebo jest jakaś tam niewinne uczucie do mnie ale to jest raczej głęboko  . Możliwe że tutaj chodzi też o coś takiego że on wie że nie będzie nic ale gdzies tam głęboko jakaś nadzieja się tli . 

Myślę, że on wie, że tutaj nic nie będzie i nawet trochę zawiesił się na tym, czego nie ma. Jednak możliwe, że działa już przy jakiejś nowej kobiecie, ale nie do końca jest to, czego by chciał. Nie widzę za bardzo nadziei, gdyż on już poszedł nowa droga. 

29 minut temu, Josei napisał:

Zamiary 

6 mieczy As mieczy 10 kielichów as denarów 

 

6 mieczy z as mieczy myślę że  on się trochę ode mnie odwrócił i chcę odciąć . 

Takie zachowanie uważa że przyniesie mu szczęście 10 kielichów i da szansę na nowy początek as denarów . 

 

Tak, on się odciął, poszedł niwa droga, gdyż chce dać sobie nowa szansę. 

Nie widzę sensu kontaktowania się z Panem, a raczej przyjąć, że zachowa się profesjonalnie i pomimo jakiś sytuacji z przeszłości będziecie mogli że sobą współpracować. Możliwe, że nie będzie to kumpelska relacja, ale póki nic się jeszcze nie dzieje, to lepiej odpuścić i obserwować, jak będzie wam się pracowało. Myślę, że on nie będzie robił problemów, ale będzie podchodził do Ciebie z dystansem. 

29 minut temu, Josei napisał:

 

 

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Josei napisał:

Mam kolegę w pracy z którym bardzo dobrze się dogadywałam .Pracujemy w jednej firmie b,bardzo dużej ,ale w różnych miejscach . I któregoś dnia się okazała że on chciałby coś więcej . I straciliśmy kontakt . Służbowo też nasze drogi się rozeszły .Ale 9statnio się okazało że może będziemy musieli razem współpracować . On nie przyjął zbyt dobrze tego że nie chciałam z nim randkowac i teraz się trochę martwię jakie będzie jego zachowanie wobec mnie . Zastanawiam się czy przed wsporacs nie wyjaśnić sytuacji  żeby później nie było między nami dziwnej sytuacji . 

 

Zayralam się jak zareaguje kiedy wyśle wiadomość do niego .

As Kielichów 10 mieczy 4 denarów 

As kielichów pokazuje że zaleją go emocje . 10 nie zy sowadczy o tym że moja wiadomość nie go wybić z rytmu może pojawić się u niego takie przesadne myślę i analizowanie .

4 denarów to kontrola i  niechęć do zmian . 

Myślę że ta wiadomość go zaskoczy i poczuje się nieswojo ale będzie chciał to wszystko uspokoić .

 

Czy on odpisze na moja wiadomość 

2 denary Kapłanka 10 mieczy 

Mam tu 2 interpretację 

1. W 2 denarach może dojść do wymiany wiadomości .Ale on w kapłance może nie pokazać prawdziwych i intencji a 10 mieczy może pokazywać jego chęć odegrania się . 10 mieczy pokazuje wiadomości które nie są zbyt przyjemne 

2. 2 denarów może pokazywać jego niezdecydowanie .Kapłanka może mówić że on wycofa się a 10 mieczy że odetnie mnie .Czyli ogólnie nie odpisze . 

 

Koleżanka mi podpowedziala żebym spróbowała to załatwić nie droga służbową tylko odezwała się prywatnie . Podpowedziala mi żebym zaprosiła go do znajomych na FB i tam z nim porozmawiala. 

Zapytała się jak on zareaguje na moje zaproszenie 

Gwiazda rycerz mieczy as kielichów 

Nie wiem czy on tutaj przy tej gwieździe i rycerzu nie będzie się chciał na upartego odsunąć . Możliwe że gdzie pojawi się u niego jakaś nadzieja na odnowienie znajomości . 

Zapytałam się czy on przyjmie to zaproszenie 

Śmierć 3 kielichów 7 mieczy 

Według mnie nie 

Raczej dla niego tu jest koniec tematu 

 

Zapytałam się ogolnie o jego myśli uczucia i zamiary wobec mnie 

Myśli 

Sprawiedliwość 2 kielichów rycerz denarów król Kijów 

Sprawedliwosc z 2 kielichów świadczy że on realnie oceniła nasza znajomość. I wiw że z tego nic nie będzie .Rycerz denarów z Królem Kijów  to on w głowę jak by postanowił powoli ruszyć naprzód . 

Uczucia 

Mag 4 kielichów Kapłanka Głupiec 

Mag i 4 kielichów to jest dla mnie potwierdzenie że on wie że z tego nic nie będzie .Te dwie karty razem mówiąc że on chciałby może coś zacząć ale nie ma miedzy nami porozumienia .4 kielichów to też trochę taka obojętność . 

Kapłanka z Głupcem że gdzie może jeszcze glebo jest jakaś tam niewinne uczucie do mnie ale to jest raczej głęboko  . Możliwe że tutaj chodzi też o coś takiego że on wie że nie będzie nic ale gdzies tam głęboko jakaś nadzieja się tli . 

Zamiary 

6 mieczy As mieczy 10 kielichów as denarów 

 

6 mieczy z as mieczy myślę że  on się trochę ode mnie odwrócił i chcę odciąć . 

Takie zachowanie uważa że przyniesie mu szczęście 10 kielichów i da szansę na nowy początek as denarów . 

 

Ogólnie to dla mnie nie są źle karty bo nie ma u niego zalu i pretensji . 

Ale jestem zmartwiona bo się boje ze przez to co było stracę szansę na dodatkowe pieniądze . On ma lepszą pozycję ode mnie i może się to tak skończyć że usunie mnie z tego projektu . Albo będzie się źle zachowywał przy innych wobec mnie . 

Zastanawiam się czy lepiej będzie jeżeli sama zrezygnuje . To chyba bezpieczniejsze wyjście . 

Nie widać żeby on chciał się ze mną dogadać a ja nie mam siły na szarpanie się z kimś . 

Będę wdzięczna za podpowiedzi 

 

 

 

 

Jego reakcja  

________________

 

Zwalisz go z nóg, emocjonalnie. Tak  mocno, że pozamyka się  na  kontakt, jak i sam w sobie. Aby nie okazać wzruszenia Tobie.  

 

Czy odpisze   

_____________

 

Może, ale ze znikomym prawdopodobieństwem. 

 

Uczucia   

___________

 

Ma je do Ciebie. Ale, ma wielkiego focha, po tym jak dałaś mu kosza. Skrywa je dla siebie, nie okaże. Będzie stwarzać pozory skrzydzonego dziecka.  

 

Zamiary   

___________

 

Jakby chciał omijać Ciebie szerokim łukiem, aby Tobie dać szanse na wykazanie się. -> tu przełożyłam rozkład pod intencje waszej współpracy, a Twoich obaw, że będzie Tobie utrudniał współpracę. Może być trochę niedojrzałych zagrywek z jego strony, ale nic dramatycznego. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, adamandium napisał:

Jego reakcja  

________________

 

Zwalisz go z nóg, emocjonalnie. Tak  mocno, że pozamyka się  na  kontakt, jak i sam w sobie. Aby nie okazać wzruszenia Tobie.  

 

Czy odpisze   

_____________

 

Może, ale ze znikomym prawdopodobieństwem. 

 

Uczucia   

___________

 

Ma je do Ciebie. Ale, ma wielkiego focha, po tym jak dałaś mu kosza. Skrywa je dla siebie, nie okaże. Będzie stwarzać pozory skrzydzonego dziecka.  

 

Zamiary   

___________

 

Jakby chciał omijać Ciebie szerokim łukiem, aby Tobie dać szanse na wykazanie się. -> tu przełożyłam rozkład pod intencje waszej współpracy, a Twoich obaw, że będzie Tobie utrudniał współpracę. Może być trochę niedojrzałych zagrywek z jego strony, ale nic dramatycznego. 

Martwi mnie to że on może mieć uczucia do mnie . Bo ja go nie chce . 

Położyłam jeszcze na to co on zrobi wobec mnie do końca roku 

Rycerz kielichów Słońce 5 denarów Król mieczy . 

Możliwe że on będzie coś chciał ale chyba tutaj zabraknie decyzyjności 

 

Jak będzie wyglądała nasza znajomość do końca roku 

Kochankowie 7 Kijów Kapłan 

Nie widzę żeby coś wielkiego miało się wydarzyć . 

Raczej każdy będzie się starał pilnować swoich priorytetów . W kochankach może się pokazać dylemat .Ale myślę że zmiany nie widać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Josei napisał:

Martwi mnie to że on może mieć uczucia do mnie . Bo ja go nie chce . 

Położyłam jeszcze na to co on zrobi wobec mnie do końca roku 

Rycerz kielichów Słońce 5 denarów Król mieczy . 

Możliwe że on będzie coś chciał ale chyba tutaj zabraknie decyzyjności 

 

Jak będzie wyglądała nasza znajomość do końca roku 

Kochankowie 7 Kijów Kapłan 

Nie widzę żeby coś wielkiego miało się wydarzyć . 

Raczej każdy będzie się starał pilnować swoich priorytetów . W kochankach może się pokazać dylemat .Ale myślę że zmiany nie widać 

On podejdzie do tego bardzo na chłodno i analityczne. Będzie życzliwy, pomocny, ale kolejny raz dystans. Król Mieczy kieruję się rozumem i odcina się od emocji. Poprzedza to 5 monet, a więc zdaje sobie sprawę, że sytuacja nie jest komfortowa dla dwóch stron, ale on będzie zachowywał się profesjonalnie. 

 

Drugi rozkład także mówi, że 7 bulaw odgradza, a nawet walczy z niewidzialnym wrogiem. Będzie trzymał się zasad moralnych. Jak dla mnie nawet jeśli ma jeszcze jakieś emocje, to je dusi, utnie. 

Edytowane przez mezza
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za pomoc . 

 

Zastanawiam się czy jego zamiary wobec mnie dotyczyły w 9gole mojej osoby . Dowiedziałem się że w momencie w którym stawiałam karty on wyjechał . Jest teraz na wyjeździe . 6 mieczy to karta podróży . Więc możliwe że tutaj o to chodziło . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyjazd nie wpływa na to, co czuje i jego intencje w stosunku do Ciebie skoro takie było postawione pytanie. Czy ty przypadku trochę nie chciałabyś, aby jednak zabiegał o twoje względy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mezza napisał:

Przecież wyjazd nie wpływa na to, co czuje i jego intencje w stosunku do Ciebie skoro takie było postawione pytanie. Czy ty przypadku trochę nie chciałabyś, aby jednak zabiegał o twoje względy? :)

Nie ,nie chciałabym . 

Na uczucia wyjazd i inne wydarzenia mogą nie mieć wpływu . Natomiast na zamiary czy to na czym skupia myśli już tak . Może z jakiegoś powodu ten wyjazd jest ważny w stosunku do mnie dla niego . 

 

Karty pokazują to co jest ważne i to co powinniśmy wiedzieć w aktualnej chwili . 

 

Kiedyś zapytałam się o zamiary Pana wobec Pani i wyszła mi Gwiazda i paź mieczy czyli takie odmłodzenie energii .

Okazało się że Pan zaczął o siebie dbać . Pofarbowal włosy ,poszedł na siłownię . Czyli chciał się odmłodzić fizycznie . 

 

Więc tutaj jego odworcenie się plecami może po prostu oznaczać jego wyjazd . 

Ja nie twierdzę że po powrocie jego zachowanie się zmieni . Ale może po prostu ten wyjazd w jakimś sensie jest ważny . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyje podobnych słów, że to takie gdybanie. Pytania były konkretnie, co czuje, jakie ma zamiary i myśli w stosunku do Ciebie. Myślę, że reszta to już nadpisywanie teorii. Wszystko okaże się w praniu, jak zaczniecie znów że sobą pracować, ale te rozklady raczej wskazują, że Pan już nie chce do tego wracać, woli się odciąć, ale nie będzie tobie utrudniał pracy. 

Edytowane przez mezza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mezza napisał:

Użyje podobnych słów, że to takie gdybanie. Pytania były konkretnie, co czuje, jakie ma zamiary i myśli w stosunku do Ciebie. Myślę, że reszta to już nadpisywanie teorii. Wszystko okaże się w praniu, jak zaczniecie znów że sobą pracować, ale te rozklady raczej wskazują, że Pan już nie chce do tego wracać, woli się odciąć, ale nie będzie tobie utrudniał pracy. 

Możliwe 

Mnie bardziej chodziło o to że on może nie mieć wobec mnie w ogóle żadnych zamiarów bo jego myśli czy plany są skierowane w zupełnie inną stronę np w stronę wyjazdu . Może facet wyjechał i ma mnie gdzieś ogólnie . 6 mieczy to podróż .

Nie wiem dlaczego na siłę chcesz mi przypisać że szukam u niego atencji . Nie mam problemów z ego i są inni kandydaci. 

 

 

Mnie bardziej interesuje znaczenie kart i w tym sensie rozpatruje kwestie tego wyjazdu . I z doświadczenia wiem że karty nie zawsze pokazują odpowiedź na pytanie dosłownie . 

Zdarzało mi się że ja się pytam o jedno a one na upartego pokazują zupełnie coś innego . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wiele lat na tym forum i czasem widzę i w sumie  każdy z nas ma momentami skłonność do snucia nowych teorii, szukania jeszxze innych czynników pomimo że użytkownicy starają się nam pomóc z interpretacja i obiektywnie spojrzeć na rozklady. 

 

Ja trochę zrozumiałam, że dopytujesz, bo on teraz wyjechał, więc może emocje związane są z wyjazdem, a nie twoja osoba. Bardzo możliwe, ale jednak w moim odczuciu pytania były jasno zadane, a więc karty pokazały to, co czuje,myśli i jakie ma zamiary do końca roku, a tutaj pojawił się Król Mieczy, który jest odcinający. 

 

Tak jak mówię najlepiej zweryfikować, jak już współpraca się rozpocznie :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mezza napisał:

I absolutnie nie chciałam Cie urazić. 

Nie urazilas mnie . Nic się nie stało . 

Ja dobrze widzę po kartach że on nie chce kontaktu . Widać to było w pytaniu o odpowiedź na moja wiadomość i zaproszenie na FB . 

Zastanawiałam się tylko czy w zamiarach aktualnie dla niego wyjazd nie był od rozpamiętywania mojej osoby  ważniejszy i to karty pokazały . 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josei, wyłozyłaś ponad 20 kart. Moim zdaniem zapętliłaś temat i nie da się tego odczytać. Zbyt wiele tych pytań na jednego chłopaka. 

 

Moim zdaniem jest nieco zamknięty na Cb i nie będzie zachwycony kontaktem. Może się zastanawiać, czy Ci odpisać, ale raczej się powstrzyma. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nastek96 napisał:

Josei, wyłozyłaś ponad 20 kart. Moim zdaniem zapętliłaś temat i nie da się tego odczytać. Zbyt wiele tych pytań na jednego chłopaka. 

 

Moim zdaniem jest nieco zamknięty na Cb i nie będzie zachwycony kontaktem. Może się zastanawiać, czy Ci odpisać, ale raczej się powstrzyma. 

Masz rację że może za dużo . 

Nie były kładzione w jednym dniu . 

Też uważam że jest zamknięty . Wolałabym żeby milczał niż żeby mnie miała spotkać zemsta . 

 

Chyba zrezygnuje z tego projektu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ani w uczuciach, ani w zamiarach nie ma chęci zemsty. Nie widzę, abyś miała się jego obawiać. 

W myślach jest Sprawiedliwość i 2 kielichów. Zdaje się, że on już sobie wszystko poukładał rozsądnie i nie ma Ci za złe. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...