Skocz do zawartości

Tylko kolega?


Emma1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolegę od dzieciństwa , ostatnio odnowił mi się z nim kontakt. Mam mętlik w głowie czy robić sobie nadzieje na coś więcej. Uczucia mam do niego , ale je ukrywam.. 

 

Proszę o pomoc w odczycie kart, z tych emocji ciężko mi je odczytać obiektywnie. 
 

1. Czy jestem dla niego kimś więcej niż  koleżanką? Kapłan, 7 kielichów , 4 miecze 

 

2. Co szczerze do mnie czuje? Cesarzowa , mag , umiarkowanie 

 

3. jakie ma podejście do relacji ze mną? Rycerz kielichów , kapłanka , rycerz monet 

 

4. Czy on się czasem o mnie martwi?

6 buław , 4 monety , 10 mieczy 

tutaj mi się wydaje, ze albo myśli o sobie albo przeszkadza mu to ze niekoniecznie zwracam na niego uwage

 

5. Czy widzi mnie jako kobietę do związku z nim? 10 puchar, 3 buław , as buław , 8 kielichów 

 

6. Co powinnam zrobić?

swiat, diabeł , 4 buław 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:

 

1. Nie czuję w tej energii kogoś więcej niż koleżanka z uwagi na 7 kielichów, czyli tutaj bardziej jest fikcja, nasze niespełnione marzenia i 4 mieczy czyli taka powściągliwość (którą też widać przy uczuciach), a kapłan dla mnie jest kartą przywiązania, że kogoś możemy dobrze znać i to ktoś kogo szczerze podziwiamy. 

2. Na pewno podobasz mu się jako kobieta, uważa że jesteś szczególnie atrakcyjna, ale w karcie maga on też może być takim czarusiem, mówić piękne słówka i na dodatek to wszystko kontrolować z kartą umiaru. On jest tu zachowawczy i może dawać ci palec, ale ty do końca nie oczekuj od niego całej ręki. Gdyby było o dziwo coś więcej między wami to uwazam, że pozostałoby to w relacji wolnej. 

3. I tutaj jest dla mnie polemizowanie, tak jak wcześniej był ten mag a tu rycerz kielichów, jak dla mnie jest tu frywolność, a za chwilę może się nawet wycofać. Ty mozesz też wydawać mu się niekiedy tajemnicza w tej kapłance, ale czy on będzie się angażował bardziej? Teoretycznie, ale dla mnie nie do końca na aktualny czas, bo tu jest duża taka jego rozwaga w tym wszystkim, jakaś obserwacja może nawet planowanie kolejnych ruchów względem ciebie. No i rycerz lubi galopować w różne strony, u niego nie czuję jeszcze takiego zakorzenienia, raczej przymierzanie do tego. 

4. Koncentracja na sobie, na swojej pracy, na swoich osiągnięciach. On moze coś rozmyślać faktycznie, ale mimo wszystko on jest dla siebie najważniejszy, ty bardziej gdzieś ewentualnie w tle. 

5. Tak, uważam że widzi cię do związku, nawet do stworzenia rodziny, ale u niego jest to na zasadzie takich... bodźców, że moze to poczuć a za chwilę jakby odwiduje mu się cała ta koncepcja na ciebie jako dziewczynę/żonę i rodzinę. No, ale mógł nieraz pomyśleć o tobie właśnie w taki sposób. 

6. Na pewno porzuć wszelką kontrolę. Nie rób niczego wbrew sobie, a tak abyś czuła się komfortowo i bezpiecznie. 

Edytowane przez Boombayah
Dopisany 6 punkt
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam weryfikacje, była rozmowa kilka dni temu. 
 

Łącząc karty z tym co mówił wychodzi tak.

 

1.
Kapłan - to są zasady które miał , po tym jak udawałam ze nic z więcej nie chce. Mówił , ze nie chciał bym go uznała za nie wiadomo kogo, ponieważ zalezy mu na mojej opini.

7 kielichów - to mogło znaczyć ze myślałal ze moze jedynie o tym marzyc.

2. Cesarzowa no to tak ,zgadza się. Powiedział ze jestem bardzo w jego typie, mag jako czaruś  , nie wiem nie odczułam tego.

3. Mówił ze tak nie wiedział co do końca robić , nie chciał za dużo w przód ale tez nie za dużo do tylu. Chciał się skupić najpierw na relacji koleżeńskiej i zaufaniu.

5. powiedział ze widzi mnie jako swoją dziewczynę , ale najpierw chce spróbować .. zobaczyć jak to wszystko wyjdzie, czy razem ze sobą się dogadamy.

 

no narazie relacja jakoś tam się kręci , spotykanie , rozmowy , pisanie, jest dobrze.

 

1. Wyjdzie z naszej relacji prawdziwy związek? Paź mieczy , król monet, paź monet, król kielichów 

cos takie dziwne połączenie tych kart, ale wyglada mi na związek.. a wam?

 

2. Czy będę z nim szczęśliwa?

2 buław , król kielichów , 5 monet, 3 buław , rycerz monet 

 

chyba nie za dobrze będzie pod względem emocjonalnym w staraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...