Skocz do zawartości

Moja ocena


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym tygodniu będę miała ocenę roczna. Jak zostanę oceniona:

 

2 buławy, słońce XIX, mag I

 

rada dla mnie 6 kielichów i jak zbierałam karty do tej 6 była przyklejona karta rydwan VII

 

i to jest dla mnie jakieś zaskoczenie te karty, ponieważ było dużo zgrzytów w tym roku i nieporozumień ….

 

natomiast wychodzi na to, że byłam gotowa do działania i współpracy, pełna temperamentu i kreatywna.

 

Rada nie martwić się, nie odnosić się do

przeszłości i uczyć. Iść do przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, panna.marta napisał:

W przyszłym tygodniu będę miała ocenę roczna. Jak zostanę oceniona:

 

2 buławy, słońce XIX, mag I

 

rada dla mnie 6 kielichów i jak zbierałam karty do tej 6 była przyklejona karta rydwan VII

 

i to jest dla mnie jakieś zaskoczenie te karty, ponieważ było dużo zgrzytów w tym roku i nieporozumień ….

 

natomiast wychodzi na to, że byłam gotowa do działania i współpracy, pełna temperamentu i kreatywna.

 

Rada nie martwić się, nie odnosić się do

przeszłości i uczyć. Iść do przodu. 

Nie ma negatywnych kart. Według mnie ocenią Cię bardzo dobrze

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Anastazja979 napisał:

Nie ma negatywnych kart. Według mnie ocenią Cię bardzo dobrze

No i to jest szok. Może życzeniowe wyszły, to jest niemożliwe. Patrząc nawet na ostatnie zakończenie i postawę mojej przełożonej najchętniej by się mnie pozbyła. Dam Ci znać co wyszło skonfrontujemy to. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Rada -przypomnij sobie to wszystko co było na plus dla Ciebie,zapisz aby mieć argumenty

 

Sama rozmowa na temat oceny będzie miła,ale w Magu widać manipulację ze strony przełożonej.Widac też konfrontację z dwóch stron -2 buław.Możliwe też,że karta Maga sugeruje,że wykorzystasz swoje atuty podczas tej rozmowy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 29.11.2023 o 19:53, panna.marta napisał:

Dziękuję wam. To nie była dobra rozmowa wyszło na niekorzyść pod kątem moich dalszych losów w tej firmie. Może to były życzeniowe jakieś : (

Pisałam Ci o manipulacji!Może szefowa jest taka jak nowa menager w mojej firmie,której nikt nie lubi,a która lubi w zawoalowany sposób obniżać poczucie wartości pracowników?

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Inez2503 napisał:

Pisałam Ci o manipulacji!Może szefowa jest taka jak nowa menager w mojej firmie,której nikt nie lubi,a która lubi w zawoalowany sposób obniżać poczucie wartości pracowników?

W punkt dokładnie tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...