Skocz do zawartości

Co przyniesie pierwsza połowa grudnia


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio trochę ciężki czas mam, sporo się dzieje nie za dobrych rzeczy. Jestem w związku, ale niestety też mamy gorszy czas. Postawiłam karty jeśli ktoś może zerknąć, to będę bardzo wdzięczna za interpretację

 

Aura
KF + kochankowie + 3 buławy

Jakieś niespodziewane wydarzenie sprawi, że zacznę zastanawiać się na rozpoczęciem czegoś nowego, nowej drodze jakiejś

 

Praca
Rycerz pucharów + rydwan + as buław

Powinna być poprawa finansów, może premia jakaś wpadnie i jakiś wyjazd może wypaść

 

Uczucia
śmierć + as buław + 5 pucharów

Odrodzi się jakiś pociąg fizyczny do kogoś, który ostatecznie niestety spowoduje rozczarowanie. 

 

Najważniejsze wydarzenie
król mieczy + 4 denary + 8 denarów

Tutaj pomyślałam o M, bo jest na etapie szukania pracy że tutaj nic się nie zmieni i to się odbije jakoś na nas, będzie nerwowo, kłótnie

 

Znajomość z M
5 denarów + paź mieczy + 10 buław

Brak bliskości, pustka, konflikty, które sprawią, że aż zrobi się to ciężkie do udźwignięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca 

mile otoczenie , sympatyczne. Ktoś może Ci w pracy okazać pomoc.. nauczyć Cię czegoś nowego , podzielić się doświadczeniem. Ty chętnie będziesz dążyła do wypełniania obowiązków, w pracy będziesz miała dużo energii która pozwoli Ci dużo zadziałać i zrobić. As buław w sumie to tez dużo energii. 

Te karty tez mi się kojarzą z szybkim romansem w pracy , ale bardziej stawiam na to co pierwsze napisałam. 
 

Uczucia 

zamkniesz jakiś etap/zaakceptujesz go. Najpierw ten etap w uczuciach z podwójną siłą Cie dobije, ale szybko uświadomisz sobie , ze nie ma co robić sobie nadzieji .. spojrzysz na to z realnej perspektywy. Na początku będzie ciężko.. dużo myśli , obciążenie , złość , smutek , żal 

może zakończysz związek lub mocno rozdzielisz się z partnerem.

 

Najważniejsze wydarzenie 

Król mieczy nie będzie chetny na współpracę z Tobą , może nie chetnie wykonać prace nad relacją a właściwie ją unikać. Być może będzie się tłumaczyć tym, ze ma za dużo pracy i nie ma czasu na „inne głupoty”


relacja 

poczucie pustki, brak stabilności w relacji. Oddalenie od siebie , brak szczerości .. trudność w komunikacji , czasem oschła komunikacja. Trudność w przezwyciężeniu problemów w związku. 
 

daj znać potem czy moje interpretacja się sprawdziła.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 29.11.2023 o 19:27, Mala_83 napisał:

Aura
KF + kochankowie + 3 buławy

Skrajne emocje, dużo będzie się działo. Los Ci ześle poważne rozkminy dotyczące relacji i tego jak ma to wyglądać, będziesz zastanawiać się nad przyszłością związku

W dniu 29.11.2023 o 19:27, Mala_83 napisał:

Praca
Rycerz pucharów + rydwan + as buław

W pracy pozytywnie, coś Cię wzruszy, ale też podniesie Twoje morale, to może być premia świąteczna 

W dniu 29.11.2023 o 19:27, Mala_83 napisał:

Uczucia
śmierć + as buław + 5 pucharów

W tym przypadku powiedziałabym, że raczej powoli jakieś uczucia umierają, jest żal i rozgoryczenie

W dniu 29.11.2023 o 19:27, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
król mieczy + 4 denary + 8 denarów

Albo jakiś facet będzie skąpił Ci uwagi ze względu na inne zobowiązania albo podejmiesz twarde decyzje, aby skupić się na sobie i na tym co sama możesz wypracować 

W dniu 29.11.2023 o 19:27, Mala_83 napisał:

Znajomość z M
5 denarów + paź mieczy + 10 buław

Tęsknota, uczucie niedostatku i z tego powodu przytyki, utarczki słowne, które spowodują bardzo ciężką atmosfere 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2023 o 19:27, Mala_83 napisał:

Ostatnio trochę ciężki czas mam, sporo się dzieje nie za dobrych rzeczy. Jestem w związku, ale niestety też mamy gorszy czas. Postawiłam karty jeśli ktoś może zerknąć, to będę bardzo wdzięczna za interpretację

 

Aura
KF + kochankowie + 3 buławy

Jakieś niespodziewane wydarzenie sprawi, że zacznę zastanawiać się na rozpoczęciem czegoś nowego, nowej drodze jakiejś

Powinno się poprawić w związku. Może wyjedziecie gdzieś razem.

W dniu 29.11.2023 o 19:27, Mala_83 napisał:

 

Praca
Rycerz pucharów + rydwan + as buław

Powinna być poprawa finansów, może premia jakaś wpadnie i jakiś wyjazd może wypaść

Dynamiczna atmosfera w pracy. Działanie i kreatywność. Będziesz mieć flow w tym miesiącu.

W dniu 29.11.2023 o 19:27, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
śmierć + as buław + 5 pucharów

Odrodzi się jakiś pociąg fizyczny do kogoś, który ostatecznie niestety spowoduje rozczarowanie. 

Sytuacja powinna się poprawić, ale nie będziesz do końca zadowolona. W 5 kielichów skupiamy się na stracie, a nie na tym co mamy.

W dniu 29.11.2023 o 19:27, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
król mieczy + 4 denary + 8 denarów

Tutaj pomyślałam o M, bo jest na etapie szukania pracy że tutaj nic się nie zmieni i to się odbije jakoś na nas, będzie nerwowo, kłótnie

Oszczędzanie pieniędzy na święta. Później przygotowania do świąt.

W dniu 29.11.2023 o 19:27, Mala_83 napisał:

 

Znajomość z M
5 denarów + paź mieczy + 10 buław

Brak bliskości, pustka, konflikty, które sprawią, że aż zrobi się to ciężkie do udźwignięcia

Będą trudne rozmowy i konflikty. Uczucie ciężkości i przytłoczenia.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za interpretacje jakoś ostatnio trochę ciężki czas rozmyślań i pracy nad sobą. Zobaczymy jak to jeszcze będzie wrócę z weryfikacja

Pozdrawiam serdecznie 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2023 o 12:06, Emma1 napisał:

Praca 

mile otoczenie , sympatyczne. Ktoś może Ci w pracy okazać pomoc.. nauczyć Cię czegoś nowego , podzielić się doświadczeniem. Ty chętnie będziesz dążyła do wypełniania obowiązków, w pracy będziesz miała dużo energii która pozwoli Ci dużo zadziałać i zrobić. As buław w sumie to tez dużo energii. 

Te karty tez mi się kojarzą z szybkim romansem w pracy , ale bardziej stawiam na to co pierwsze napisałam. 
 

Uczucia 

zamkniesz jakiś etap/zaakceptujesz go. Najpierw ten etap w uczuciach z podwójną siłą Cie dobije, ale szybko uświadomisz sobie , ze nie ma co robić sobie nadzieji .. spojrzysz na to z realnej perspektywy. Na początku będzie ciężko.. dużo myśli , obciążenie , złość , smutek , żal 

może zakończysz związek lub mocno rozdzielisz się z partnerem.

 

Najważniejsze wydarzenie 

Król mieczy nie będzie chetny na współpracę z Tobą , może nie chetnie wykonać prace nad relacją a właściwie ją unikać. Być może będzie się tłumaczyć tym, ze ma za dużo pracy i nie ma czasu na „inne głupoty”


relacja 

poczucie pustki, brak stabilności w relacji. Oddalenie od siebie , brak szczerości .. trudność w komunikacji , czasem oschła komunikacja. Trudność w przezwyciężeniu problemów w związku. 
 

daj znać potem czy moje interpretacja się sprawdziła.

Będzie dobrze 

 

W dniu 29.11.2023 o 19:27, Mala_83 napisał:

Ostatnio trochę ciężki czas mam, sporo się dzieje nie za dobrych rzeczy. Jestem w związku, ale niestety też mamy gorszy czas. Postawiłam karty jeśli ktoś może zerknąć, to będę bardzo wdzięczna za interpretację

 

Aura
KF + kochankowie + 3 buławy

Jakieś niespodziewane wydarzenie sprawi, że zacznę zastanawiać się na rozpoczęciem czegoś nowego, nowej drodze jakiejś

 

Praca
Rycerz pucharów + rydwan + as buław

Powinna być poprawa finansów, może premia jakaś wpadnie i jakiś wyjazd może wypaść

 

Uczucia
śmierć + as buław + 5 pucharów

Odrodzi się jakiś pociąg fizyczny do kogoś, który ostatecznie niestety spowoduje rozczarowanie. 

 

Najważniejsze wydarzenie
król mieczy + 4 denary + 8 denarów

Tutaj pomyślałam o M, bo jest na etapie szukania pracy że tutaj nic się nie zmieni i to się odbije jakoś na nas, będzie nerwowo, kłótnie

 

Znajomość z M
5 denarów + paź mieczy + 10 buław

Brak bliskości, pustka, konflikty, które sprawią, że aż zrobi się to ciężkie do udźwignięcia

Będzie dobrze tylko nie bądź emocjonalną. Karty to drogowskazy pokazują możliwości uważaj. A nie będzie tak źle. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...