Skocz do zawartości

Miłość


Emma1

Rekomendowane odpowiedzi

Relacja ustalona 

próbujemy, jak będziemy się dogadywać to tworzymy związek.

 

Co czuje? Księżyc 

czego się boi? 3 miecze 

boi się , jest nie pewny .. dużo ma w sobie strachu. Możliwe ze coś tam w sercu siedzi , ale nie ma odwagi tego powiedzieć. 3 miecze .. może sie boi ze relacja nie wyjdzie, lub ze zranię jego uczucia.

 

Nastawienie do relacji? 10 monet

Hmmm.. wyglada mi na to , ze szczerze chce inwestować swoją energię w relacje. Podchodzi do relacji w sposób dojrzały i pozytywny. Widzi pewne dobre perspektywy.

 

Nastawienie do związku? Król mieczy 

oschlo… nie podejmie żadnych poważnych kroków dopóki nie będzie pewny a jak narazie to chyba przekonamy nie jest. Obserwuje , myśli i ocenia ale to na tyle 

 

Co sądzi o naszej romantyczności/miłości 

Kochankowie , głupiec 

jest zauroczony , zafascynowany. Uważa , ze to dobry początek ale taki jeszcze nie pewny .. chyba jeszcze lekko traktuje relacje. 
 

Do czego to zmierza? Cesarzowa 

adoracja , atencja , komplementy , troska , zainteresowanie 

 

Ostrzeżenie? 6 mieczy 

Uwazac na powracające myśli przeszłości które mogą blokować rozwój aktualnej relacji. Ponowna próba przepracowywania tego co było. 
 

Widzi mnie jako kobietę do związku? Rycerz monet
Nie wiem , chyba tak 

 

Przemieni się nasza relacja w oficjalny związek? 6 mieczy , rycerz monet, 10 monet 

mam dwie wersje 

1. Nie 

2. tak , jak odpuszczę przeszłość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac w nim jeszcze obawy. Boi sie zlamanego serca, moze ma przykre doswiadczenia z przeszlosci. Chce sie zaangazowac w rozwoj relacji, ale co do zwiazku jest bardzo ostrozny i stara sie kierowac rozsadkiem a nie uczuciami. Moze byc osoba niedojrzala emocjonalnie (Glupiec), ale zafascynowana wizja bliskiej romantycznej relacji. Dla niego to moze byc wciaz cos niezbadanego, nie do konca poznanego. 6 mieczy moze Cie ostrzegac przed jego nastawieniem poniewaz dopiero zachodza w nim wewnetrznie pewne zmiany. Dziala powoli, chce sie rozwijac, nauczyc nowych rzeczy, moze nie byc przy tym otwarty i byc od razu wylewny uczuciowo, moze bardzo ostroznie postepowac z Toba, dopiero sie czegos uczy. Relacja wymaga cierpliwosci oraz moze byc szczegolna lekcja dla jednej ze stron. Nie powiedzialabym, ze na ten moment widzi Cie jako kobiete idealna do zwiazku, ale na pewno jako taka osobe, w ktora warto inwestowac swoj czas i z ktora warto sie trzymac i to na pewno ta relacja mu udowodni. Ta relacja moze pomoc Ci dostrzec pozytywne aspekty w sobie. Ale Cesarzowa to tez archetyp matki wiec mozliwe, ze bedziesz musiala w tej relacji przyjac taka role wobec tego chlopaka.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Emma1 napisał:

Relacja ustalona 

próbujemy, jak będziemy się dogadywać to tworzymy związek.

 

Co czuje? Księżyc - chyba jeszcze sam nie wie co czuje .Możliwe że nawet jeżeli coś mu świta to gdzieś to jest bardzo głęboko w jego podświadomości 

czego się boi? 3 miecze - zranieniavi roszczarowania 

 

 

Nastawienie do relacji? 10 monet- to karta spełnienia i obfitości dopełnienia może pokazywać poważne zamiary .Przede wszystkim pokazuje praktyczne podejście do tematu .Wydaje mi się tutaj że dla niego w tym momencie to co jest między wami może być takim maskimum . Jemu to po prostu wystarcza . 

 

Nastawienie do związku? Król mieczy 

On przede wszystkim kieruje się logika .Surowo ocenia wasza relacje . Ta karta może pokazywać że jest osobą po przejściach i w tym momencie nie jest gotowy na związek . 

 

Co sądzi o naszej romantyczności/miłości 

Kochankowie , głupiec 

On w kochankach zastanawia się czy chce czy nie chce .Stoi po prostu przed wyborem . 

Głupiec świadczy że podchodzi do tego na luzie .Nie ma planów .Trochę takie infantylne podejście . Fajnie że coś się dzieje ,fajnie że coś nowego ale dla niego na ten monet to tylko tyle . 
 

Do czego to zmierza? Cesarzowa 

Cesarzowa pokazuje że jego osoba nie jest tutaj ważna . To Ty w tej znajomości masz odkryć swoją kobiecość .Poznasz chyba swoją wartość jako kobieta .

 

Ostrzeżenie? 6 mieczy 

Karta przejście i pójścia na przód pozostawiając przeszłość za sobą . 

I możliwe że tutaj właśnie chodzi o to żeby czegoś nie zostawiać . Podejrzewam też że chodzi tutaj właśnie o to żeby dokończyć sprawy które się zaczęło .Możliwe że któreś  z was właśnie zrobi takie pójście na przód 
 

Widzi mnie jako kobietę do związku? Rycerz monet
Dla mnie ani tak ani nie . Rycerz denarów mówi że on jest bardzo odpowiedzialny i konkretny . Będzie sobie szedł powoli w swoim kierunku .To co on sam sobie zaplanował jest dla niego najważniejsze . Tutaj znowu pokazuje się praktyczne podejście do sprawy . 

On chyba jest osobą po przejściach która raczej nie jest teraz gotowa na związek . Wasza relacje raczej postrzega w taki bardzo praktyczny sposób . Trudno jest dotrzeć do takich osób . Ale to jest możliwe . To wszytko raczej zależy od Ciebie . Pokazała się Cesarzowa .Więc jeżeli pokażesz mu że jesteś warta jego zainteresowania to sprawy mogą nabrać zupełnie inny obrót 

22 godziny temu, Emma1 napisał:

 

Przemieni się nasza relacja w oficjalny związek? 6 mieczy , rycerz monet, 10 monet 

Myślę że raczej nie . Prawdopodobnie ktoś z was w 6 mieczy odeorci się plecami i sobie pójdzie . Bo dla niego ta znajomość nie może się rozwijać w nic więcej póz tym co jest teraz . Możliwe jest też że po prostu relacje już będzie zawsze na tym poziomie co teraz a wy dacie sobie spokój z próbą wchodzenia w związek . 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...