Skocz do zawartości

Czy przeprowadzę się w ciągu 3 miesięcy? ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Rycerz mieczy, 8 buław, 4 mieczy (XIX Słońce)

 

Rycerz mieczy i 8 buław mówi o ruchu i działaniu. Tylko to 4 mieczy trochę stopuje, więc może będą jakieś opóźnienia. Ale ogólnie chyba pozytywnie to wygląda, zwłaszcza, że słońce w podsumowaniu.

 

Czy przeprowadzę się do mieszkania X?

 

Koleżanka ma mi dać znać, jak będzie zwalniać mieszkanie w którym mieszka. Czy przeprowadzę się do tego mieszkania?

 

10 buław - ciężko może być. Chociaż z drugiej strony, ta karta obrazuje kogoś, kto niesie ciężkie graty, więc pasuje do przeprowadzki.

 

Będę wdzięczna za pomoc. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Rycerz mieczy, 8 buław, 4 mieczy (XIX Słońce)

 

Rycerz mieczy i 8 buław mówi o ruchu i działaniu. Tylko to 4 mieczy trochę stopuje, więc może będą jakieś opóźnienia. Ale ogólnie chyba pozytywnie to wygląda, zwłaszcza, że słońce w podsumowaniu.

 

Czy przeprowadzę się do mieszkania X?

 

Koleżanka ma mi dać znać, jak będzie zwalniać mieszkanie w którym mieszka. Czy przeprowadzę się do tego mieszkania?

 

10 buław - ciężko może być. Chociaż z drugiej strony, ta karta obrazuje kogoś, kto niesie ciężkie graty, więc pasuje do przeprowadzki.

 

Będę wdzięczna za pomoc. 

Myślę, że sprawy będą wymagały bardzo szybkiej decyzji i intensywnych kontaktów, ale trochę mam wrażenie, że brak konkretnych rezultatów sprawi, że trochę przełożysz to na później. Ewentualnie sytuacja zdrowotna wpłynie na przeprowadzkę, ale w późniejszym terminie. 

 

10 bulaw także kojarzy mi się z noszeniem ciężkich rzeczy i już kiedyś tam mi się pokazało w rozkładzie. Jednak z racji poprzedniego rozkładu myślę, że w tym przypadku będzie zmęczenie szukaniem lub dogadywaniem się odnośnie wynajmu potencjalnego nowego lokum.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Anastazja979 napisał:

Rycerz mieczy, 8 buław, 4 mieczy (XIX Słońce)

 

Rycerz mieczy mówi o Twoje ogromnej determinacji w zmianie mieszkania . Będziesz uparcie do tego dążyć . 8 Kijów pokazuje że cała swoją energię włożysz w to żeby się udało . Jest to rzeczywiście ruch do przodu i działanie zakończone sukcesem ale później jest czwórka mieczy która hamuje Twoje działania,trochę takie zawieszenie broni . Może z jakiegoś powodu będziesz musiała odpuścić sprawę . Rycerz mieczy też może sugerować że jakieś niespodziewane wydarzenie może się tu do tego przyczynić . 

Jeżeli się mimo wszystko uda to raczej to będzie bardzo dużym wysiłkiem z Twojej strony . 

Czy przeprowadzę się do mieszkania X?

 

Koleżanka ma mi dać znać, jak będzie zwalniać mieszkanie w którym mieszka. Czy przeprowadzę się do tego mieszkania?

 

10 buław - może być ciężko o tą przeprowadzę dokładnie tam . Chyba Ci bardzo zależy na tym mieszkaniu . 

10 buław mówi że idziemy dajej mimo że mamy za dużo na swoich barkach . Wydaje mi się że tu może pojawić się problem żebyś konkretnie w to miejsce się przeprowadziła .

 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że Ty bardzo chcesz, koleżanka albo zmieni zdanie, albo zostanie, albo nie da znać. W każdym bądz razie coś się zadzieje z jej przyczyny. Słońce wieńczące rozkład, przy układzie kart poprzednich,  nie zawsze jest pozytywne. Jeśli już to Twoje nastawienie do problemu obrócisz w dobre doświadczenie. 

 

10 buław również, na dwoje babka wróżyła, albo zaprzesz się i odpuścisz, albo równie powezimiesz inne kroki, lecz nie tyczące tego akurat lokum. 

 

Suma sumarum do przeprowadzki raczej nie dojdzie, bo o to pytasz. 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
10 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Rycerz mieczy, 8 buław, 4 mieczy (XIX Słońce)

 

Rycerz mieczy i 8 buław mówi o ruchu i działaniu. Tylko to 4 mieczy trochę stopuje, więc może będą jakieś opóźnienia. Ale ogólnie chyba pozytywnie to wygląda, zwłaszcza, że słońce w podsumowaniu.

 

Czy przeprowadzę się do mieszkania X?

 

Koleżanka ma mi dać znać, jak będzie zwalniać mieszkanie w którym mieszka. Czy przeprowadzę się do tego mieszkania?

 

10 buław - ciężko może być. Chociaż z drugiej strony, ta karta obrazuje kogoś, kto niesie ciężkie graty, więc pasuje do przeprowadzki.

W rozkładzie jest 10 Buław zamiast 8 Buław? Wtedy z sumy masz 21 jeśli się nie mylę - a to jest Świat. 
Ten Rycerz Mieczy może coś namieszać, koleżanka może narobić jakiegoś galimatiasu - może zmienić termin czy coś takiego. Gdzieś zdestabilizuje Twoje plany, będziesz musiała  coś zmienić w swojej strategii. 
10 Buław pasuje do dźwigania rzeczy z przeprowadzki, jest też informacją dopięciu sprawy. 
4 Mieczy to „4 kąty”, karta kojarzona z brakiem stresu, odpoczynkiem po trudnych informacjach, rekonwalescencja - wg mnie będą perturbacje i możesz w ogóle zrezygnować z tego mieszkania i planu z koleżanką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gringe napisał:

W rozkładzie jest 10 Buław zamiast 8 Buław? Wtedy z sumy masz 21 jeśli się nie mylę - a to jest Świat. 
Ten Rycerz Mieczy może coś namieszać, koleżanka może narobić jakiegoś galimatiasu - może zmienić termin czy coś takiego. Gdzieś zdestabilizuje Twoje plany, będziesz musiała  coś zmienić w swojej strategii. 
10 Buław pasuje do dźwigania rzeczy z przeprowadzki, jest też informacją dopięciu sprawy. 
4 Mieczy to „4 kąty”, karta kojarzona z brakiem stresu, odpoczynkiem po trudnych informacjach, rekonwalescencja - wg mnie będą perturbacje i możesz w ogóle zrezygnować z tego mieszkania i planu z koleżanką. 

Niee, 10 buław to odpowiedź na drugie pytanie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
12 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Niee, 10 buław to odpowiedź na drugie pytanie.

To pomieszałam wszystko :obled:

 

10 Buław pasuje do przeprowadzki - też byłabym na tak. Karta z resztą zawsze pokazuje ukanczenie spraw choć będzie ciężko. 
 

Poprzedni rozkład z 8 Buław - byłabym skłonna powiedzieć, że tak, przeprowadzisz się, tylko ten Rycerz Mieczy wprowadza jakiś dodatkowy galimatias( do pokonania). 
Suma Słońce też jest bardzo optymistyczna.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2023 o 13:15, Anastazja979 napisał:

Rycerz mieczy, 8 buław, 4 mieczy (XIX Słońce)

 

Rycerz mieczy i 8 buław mówi o ruchu i działaniu. Tylko to 4 mieczy trochę stopuje, więc może będą jakieś opóźnienia. Ale ogólnie chyba pozytywnie to wygląda, zwłaszcza, że słońce w podsumowaniu.

 

Czy przeprowadzę się do mieszkania X?

 

Koleżanka ma mi dać znać, jak będzie zwalniać mieszkanie w którym mieszka. Czy przeprowadzę się do tego mieszkania?

 

10 buław - ciężko może być. Chociaż z drugiej strony, ta karta obrazuje kogoś, kto niesie ciężkie graty, więc pasuje do przeprowadzki.

 

Będę wdzięczna za pomoc. 

Wydaje mi się, że pomimo zapału l będą jakieś przeszkody i z przeprowadzki nici. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Weryfikacja: podpisałam już umowę na to mieszkanie. Przeprowadzę się tam na początku marca.

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejbert zmienił tytuł na Czy przeprowadzę się w ciągu 3 miesięcy? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...