Skocz do zawartości

Rozwój projektu (3 miesiące)


shamansblues

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuję z dwoma kolegami nad projektem artystycznym i zadałam pytanie:

 

Co będzie z tym projektem przez najbliższe 3 miesiące?

 

3 kielichy + 10 mieczy (dopowiedziane Pustelnikiem i 2 kielichów) + paź buław 

 

Wszystko super, gdyby nie te 10 mieczy. O co może chodzić?

 

Ja to czytam tak, że nie dojdzie do żadnych przełomów w projekcie (nie dokończymy go jeszcze w te 3 miesiące), ale ogólnie jest tu dużo kreatywnej energii i dobrej zabawy. Zastanawiam się tylko, czy te 10 mieczy nie oznacza, że napotkamy na jakieś trudności lub obsuwy w czasie przez wzgląd na osobiste sprawy jednego z nas. 

Ewentualnie przy ogólnej dobrej energii pozostałych kart, że po prostu będziemy mieli bardzo dużo do przemyślenia i będzie to męczące? 

Będę wdzięczna za wskazówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 3 kielichow moze przyjsc z zewnatrz do kogos,albo do wszystkich. Ktos moze skupic sie na swoim zyciu osobistym, towarzyskim np. poznac parntera (2 kielichow) cos bedzie mial do zalatwienia w tej sferze zycia i sie wycofa(Pustelnik) skupi na sobie. Przez to projekt moze zostac porzucony stad 10 mieczy ale praca zostanie wznowiona za jakis czas (paz bulaw), moze nawet od poczatku z nowym pomyslem itp.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki! Podobnie to czytam, po prostu bardzo mnie to zaskoczyło, bo pracujemy nad tym od roku i jest bardzo stabilnie ogólnie, spotkania raz w tygodniu. Nic nie zapowiada na ten moment, żeby w ciągu najbliższych 3 miesięcy w życiu któregoś z nas miało zadziać sie cokolwiek, co mogłoby nam zaburzyć pracę, cholera. 

 

Edit: ja w ogóle postawiłam te karty, bo chłopaki mnie namówili, ogólnie jak już to liczyłam na to, że karty pokażą, jak duży postęp zrobimy czy coś, a tu te 10 mieczy i teraz siedzę i myślę, o co może chodzić xd

Edytowane przez shamansblues
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Weryfikuję:

Jeden z kolegów rozstał się z dziewczyną jakoś na początku grudnia i w sumie to 10 mieczy z pustelnikiem i 2 kielichów odnosiło się najwyraźniej do niego, bo bardzo przeżywał to rozstanie i mocno wpływało to na nasze działania. Mieliśmy np. Konflikty, które po części wynikały z tego, że on był bardziej drażliwy. 

Projekt nie upadł, ale zwolniliśmy tempo i zaczęliśmy działać w troche inny sposób niż do tej pory, żeby każdy był bardziej zadowolony, więc to z nowym pomysłem przy paziu buław by się zgadzało :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...