Skocz do zawartości

Życie uczuciowe 2024


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam sobie karty na życie uczuciowe na 2024 i trochę mnie zmartwiły   .Zadałam kilka pytań i to wygląda tak jak by niestety miał znowu wrócić ktoś do mojego życia . 

 

1. Czy pojawi się mężczyzna w moim życiu 

As denarów 6 kielichów 6 denarów 

As może być pokazana szansa .Niestety  6 kielichów może pokazywać kogoś z przeszłości . A 6 denarów że jest to osoba dana z góry lub dana szansa nam . Do tego to też jest osobą która już znamy . 

I niestety to wygląda jak by ktoś miał wrócić . 

2 . Kiedy się pojawi 

2 denarów 2 miesiące 

3. Kim jest ta osoba 

8 mieczy 4 mieczy 6 kielichów 

I chyba jest to osoba z którą nie mam kontaktu teraz z przeszłości . 

8vmiexzy pokazuje ograniczona 4 mieczy uśpienia a nawet ukrywanie się kogoś i 6 kielichów osoba z przeszłości 

4. W jakich okolicznościach się spotkamy 

Pustelnik Król denarów 3 mieczy 

To wygląda tak jak by ktoś w pustelniku dokonał bilansu zysków i strat i docenił ( król denarów ) to co stracił ( 3 mieczy )

Możliwe że już się trochę zaczęłam sugerować ale musiałam się zapytać czy znam tą osobę . 

6 kielichów świat 9 kielichów mag 

Karty same mi wypadły 

Wygląda że rzeczywiście go znam . Chyba to jest ktoś kto mieszka daleko ode mnie . Możliwe że głównie się z nim komunikowania przez internet . 

Zapytałam się o przebieg relacji z nim 

3 Kijów paź Kijów 4 kielichów as denarów 8 kielichów król denarów . 

Nie miałam już siły analizować ale 3 Kijów sugeruje mi że to jest kontynuacją czegoś . 

Raczej nie byłam z tą osobą w głębszej relacji . I tutaj też nie widać żeby się to miało przerodzić w głębsza znajomość . Raczej na komunikacji się skończy . 

Możliwe że już zaczęłam się sugerować . 

Będę wdzięczna jeżeli ktoś coś mi podpowie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Josei napisał:

Postawiłam sobie karty na życie uczuciowe na 2024 i trochę mnie zmartwiły   .Zadałam kilka pytań i to wygląda tak jak by niestety miał znowu wrócić ktoś do mojego życia . 

 

1. Czy pojawi się mężczyzna w moim życiu 

As denarów 6 kielichów 6 denarów 

Pojawi się jakaś nowa szansa, która może wnieść do twojego życia kogoś wartościowego. Osoba może przyjść z przeszłości i wyjść z jakąś propozycja lub pomocą. 

3 minuty temu, Josei napisał:

As może być pokazana szansa .Niestety  6 kielichów może pokazywać kogoś z przeszłości . A 6 denarów że jest to osoba dana z góry lub dana szansa nam . Do tego to też jest osobą która już znamy . 

I niestety to wygląda jak by ktoś miał wrócić . 

2 . Kiedy się pojawi 

2 denarów 2 miesiące 

3. Kim jest ta osoba 

8 mieczy 4 mieczy 6 kielichów 

Kolejny raz 6 kielichow, czyli osoba z przeszłości, z którą nie miałaś kontaktu. Możliwe, że ten Pan bal się trochę skontaktować się z tobą, ale 4 mieczy z 8 mieczy może mówić, że ten człowiek jest po rozstaniu. 

3 minuty temu, Josei napisał:

I chyba jest to osoba z którą nie mam kontaktu teraz z przeszłości . 

8vmiexzy pokazuje ograniczona 4 mieczy uśpienia a nawet ukrywanie się kogoś i 6 kielichów osoba z przeszłości 

4. W jakich okolicznościach się spotkamy 

Pustelnik Król denarów 3 mieczy 

Jakiś kontakt internetowy. Osoba może być osamotniona, po jakichś ciężkich przeżyciach, co może ja skłonić do kontaktu. 

3 minuty temu, Josei napisał:

To wygląda tak jak by ktoś w pustelniku dokonał bilansu zysków i strat i docenił ( król denarów ) to co stracił ( 3 mieczy )

Możliwe że już się trochę zaczęłam sugerować ale musiałam się zapytać czy znam tą osobę . 

6 kielichów świat 9 kielichów mag 

Tak, ktoś z dawnych lat. Możliwe, że jest lub wrócił zza granicy. 

3 minuty temu, Josei napisał:

Karty same mi wypadły 

Wygląda że rzeczywiście go znam . Chyba to jest ktoś kto mieszka daleko ode mnie . Możliwe że głównie się z nim komunikowania przez internet . 

Zapytałam się o przebieg relacji z nim 

3 Kijów paź Kijów 4 kielichów as denarów 8 kielichów król denarów . 

Sporo tych kart, ale tutaj będzie sporo kontaktu, ale chyba będzie brakowało tego płomienia. Będziesz bardziej widziała te znajomość jako stabilna, z osobą która jest zaradna życiowa, możliwe że majetna. Jednak tutaj mogą być rozstania i powroty, trochę jakby osoba nie mieszkała w twoim mieście. 

3 minuty temu, Josei napisał:

Nie miałam już siły analizować ale 3 Kijów sugeruje mi że to jest kontynuacją czegoś . 

Raczej nie byłam z tą osobą w głębszej relacji . I tutaj też nie widać żeby się to miało przerodzić w głębsza znajomość . Raczej na komunikacji się skończy . 

Możliwe że już zaczęłam się sugerować . 

Będę wdzięczna jeżeli ktoś coś mi podpowie . 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Weryfikacja 

Pojawił się Pan . Poznałam go w lutym na wyjeździe służbowym . 

On jest mną bardzo zainteresowany ja natomiast nie widzę szansy dla tej relacji .

Pracujemy w tej samej firmie tylko w innych miastach . 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...