Skocz do zawartości

Styczeń Anastazji ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

aura: 5 monet, król buław, XVIII Księżyc (XII Wisielec)

 

Jakaś strata albo niezadowolenie na początku miesiąca, ale później będzie dużo energii do działania, chociaż chyba trochę po omacku.


praca: XIII Śmierć, XIX Słońce, paź buław (XIV Umiarkowanie)

 

Albo jakaś zmiana w pracy, albo zwolnienie? Reszta kart pozytywna, więc może wyjdzie na dobre albo po prostu nie będzie tak źle?


finanse: 10 monet, 0 Głupiec, IV Umiarkowanie (XII Wisielec)

 

Dobrze, w umiarkowaniu powinnam powstrzymać zakupoholizm.


uczucia: X Koło Fortuny, rycerz kielichów, 4 buław (V Kapłan)

 

Jestem singielką i z nikim się nie spotykam. Ktoś może mnie podrywać w styczniu.


najważniejsze wydarzenie: 9 mieczy, 8 mieczy, 8 kielichów (XIII Śmierć)

 

Chyba rozwiązanie jakiegoś problemu. Odejście od trudnej sytuacji.


rada: IX Pustelnik, 9 buław, królowa kielichów (VIII Siła)

 

Na spokojnie poszukać odpowiedzi w sobie. Uzbroić się w cierpliwość. Zaopiekować sobą.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Anastazja979 napisał:

aura: 5 monet, król buław, XVIII Księżyc (XII Wisielec)

 

Pogorszenie stanu zdrowotnego lub brak wsparcia od jakiejś osoby. Ktoś może ukrywać swoje zamiary lub sprawa nie będzie wyglądała tak jak ja widzisz. 


praca: XIII Śmierć, XIX Słońce, paź buław (XIV Umiarkowanie)

 

Może przyjść wiadomość o jakichś zmianach, ale z korzyścią dla Ciebie. 


finanse: 10 monet, 0 Głupiec, IV Umiarkowanie (XII Wisielec)

 

Ja widzę trochę odwrotnie, że co wpadnie to zaraz wypadnie z racji dosyć beztroskiego podejścia. Pieniądze mogą iść na dom.


uczucia: X Koło Fortuny, rycerz kielichów, 4 buław (V Kapłan)

 

Tutaj może pojawić się ktoś zesłany od losu. Będzie randkowo i zabawowo. 


najważniejsze wydarzenie: 9 mieczy, 8 mieczy, 8 kielichów (XIII Śmierć)

 

Jakichś lek przed zmianą. 


rada: IX Pustelnik, 9 buław, królowa kielichów (VIII Siła)

Nie ulegaj szybkim emocjom. Kieruj się mądrością, doświadczeniem oraz ograniczonym zaufaniem. 

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.12.2023 o 18:54, Anastazja979 napisał:

aura: 5 monet, król buław, XVIII Księżyc (XII Wisielec)

 

5 denarów to karta biedy straty i ogromego poczucia braku ale też poczucia potrzeby i może właściwe mówić o wszystkich płaszczyznach życia.  Ale krol bulaw zapowiada tutaj że powinnaś te braki przezyciezyc . Jest też księżyc który zapowiada zmanie w życiu.  Ale musisz też trosze uważać bo księżyc to karta iluzji . Możliwe że to wyjście z tego ogromnego braku będzie pozorne lub nie do końca bedziesz gdzieś widziała wszystkie aspekty tej sytuacji.  Możliwe że ten brak i to wyjście z tego braku wiąże się po prostu z Twoim życiem duchowym .


praca: XIII Śmierć, XIX Słońce, paź buław (XIV Umiarkowanie)

 

Smierc zapowiada koniec jakiegos etapu . Możliwe że jeżeli w pracy byłaś przydzielona do jakiegoś projektu to on dobiegnie końca.  Może zapowadac też niestety koniec współpracy z firmą w której pracujesz .

Slonce mówi że przyjdzie dobry czas. Pokazuje nagrody awans ale też że skorzystasz z efektów pracy którą do tej pory wykonywałaś. 

Paz bulaw pokazuje ze otrzymasz nowe zadanie moze nowe stanowisko .Sugeruje ze możesz uczyć się czegoś nowego . 

Ja to wodze tak ze albo zmienisz stanowisko i dostaniesz nowe zadanie Albo rzeczywiscie tutaj może być zmiana pracy ale nowa oferta powinna się pojawić w tym pazia kijow 
finanse: 10 monet, 0 Głupiec, IV Umiarkowanie (XII 

10 monet pokazuje że masz bardzo dobra syracje finasowa . Niestety gluoiec może świadczyć że będziesz chciała troszkę roztrwonić swój majątek Ale Umiarkowanie daje nadzieję że się opanujesz . Myślę że nawet jeżeli zaszalejesz to nie powinno to bardzo nadszarpnąć Twojego budżetu.  

 


uczucia: X Koło Fortuny, rycerz kielichów, 4 buław (V Kapłan)

Koło fortuny zapowiada zmianę na lepsze .Może ktoś z przeznaczenia się pojawi.  Rycerz kielichow pokazuje że przyjdzie ktoś kto bardzo lubi romansować.  Uczuciowy ale ja bym powiedziała że troszkę za bardzo bo on lubi wszystkie kobiety i ogólnie podoba mu się stan zakochania a flirtowanie to jest dla niego coś normalnego . 4 kijow sugeruje ze możesz go poznać gdzieś na imprezie i raczej to będzie romans . Ale moze też sugerować że będzie nie jeden pań zainteresowany Tobą. I 4 niestety też może pokazywać że może nie być do końca wolny . Może mieć rodzinę.  Kiedyś mi pokazała pana który praktycznie nie miał rodziny był po rozstaniu ale w głowie dalej był przywiązany do swojej partnerki. I jedyne co go interesowało to romans . Więc tu uważaj na pontencjanych kandydatów.  

Rucerz kielchow moze zapowadac kogos tez z przeszlosci . Oni lubia wracac . Zwlaszcza przy kole fortuny . Bo ta karta tez pokazuje cykl .Cos siecdzieje co hakis czas . Wiec moze pkazac sie jakis pan z ktorym mialas kontakt 

 


najważniejsze wydarzenie: 9 mieczy, 8 mieczy, 8 kielichów (XIII Śmierć)

 

9 mieczy mowi o takim czasie dosc trudnym .Moze pkazywac natkok wydarzezen ktory spowduje u Ciebie stany lękowe.  Może będziesz miała taki czas gdzie będziesz się zastannawiala czy wszutko dobrze zrobiłaś czy może coś powinnaś zrobić inaczej . Może dostaniesz też tak wiadomość którą Cię w taki stan wprawi . 8 mieczy pokazuje takie krecenie się w kółko. Brak możliwości pójścia naprzód i takie utkniecie w martwym punkcie . Ale później masz 8  kieluchow którą zapowada że coś czego sie niespodziewasz może się wydarzyć. Np wyjazd w nieznane zmiana miejsca zamieszkania odejście z pracy czy poważna zmianę w życiu.  

Ogólnie szykuje się moim zdaniem poważna zmiana . 

Będziesz miała chyba trudny czas bo będziesz musiała podjąć jakaś decyzję.  Możliwe że to będzie związane z pracą lub zmiana miejsca zamieszkania . 


rada: IX Pustelnik, 9 buław, królowa kielichów (VIII 

Pustelnik pokazuje że zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję powinnaś najpierw dobrze zastanówcie rozważając wszystkie za i przeciw . Pustelnik też pokazuje że każda nasza podróż jest celem . 

9 kijow pokazuje Ci zevpowinnas wykazać się odwaga i wytrwałością w dążeniu do celu .Zachować czujność. Jeżeli zdarzy się coś co będzie dla Ciebie porażka to powinnaś to potraktować jako motywację do działania.  Ostrzega też że powinnaś zachować ostrożność w nawiązywaniu nowych znajomości.  

Krolowa kielichow mówi żebyś zaufała swojej intuicji .Powinnaś zwracać uwagę na swoje uczucia I emocje .Pozwól sobie na odczuwanie tego co kryje się w głębi Ciebie . 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 18.12.2023 o 18:54, Anastazja979 napisał:

aura: 5 monet, król buław, XVIII Księżyc (XII Wisielec)

 

Jakaś strata albo niezadowolenie na początku miesiąca, ale później będzie dużo energii do działania, chociaż chyba trochę po omacku.

Niezadowolenie z pracy i sytuacji materialnej. Potem miałam dwie rozmowy kwalifikacyjne i wróciła mi nadzieja (ale jeszcze nie wiadomo, czy coś z tego wyjdzie)

W dniu 18.12.2023 o 18:54, Anastazja979 napisał:


praca: XIII Śmierć, XIX Słońce, paź buław (XIV Umiarkowanie)

 

Albo jakaś zmiana w pracy, albo zwolnienie? Reszta kart pozytywna, więc może wyjdzie na dobre albo po prostu nie będzie tak źle?

Współpraca z nową osobą i trochę zmian, ale niedużych

W dniu 18.12.2023 o 18:54, Anastazja979 napisał:


finanse: 10 monet, 0 Głupiec, IV Umiarkowanie (XII Wisielec)

 

Dobrze, w umiarkowaniu powinnam powstrzymać zakupoholizm.

Udało mi się zorganizować dodatkową kasę

W dniu 18.12.2023 o 18:54, Anastazja979 napisał:


uczucia: X Koło Fortuny, rycerz kielichów, 4 buław (V Kapłan)

 

Jestem singielką i z nikim się nie spotykam. Ktoś może mnie podrywać w styczniu.

Nic się nie działo. Nie byłam otwarta na nowe znajomości

W dniu 18.12.2023 o 18:54, Anastazja979 napisał:


najważniejsze wydarzenie: 9 mieczy, 8 mieczy, 8 kielichów (XIII Śmierć)

 

Chyba rozwiązanie jakiegoś problemu. Odejście od trudnej sytuacji.

Było trochę zmartwień, ale bez tragedii

W dniu 18.12.2023 o 18:54, Anastazja979 napisał:


rada: IX Pustelnik, 9 buław, królowa kielichów (VIII Siła)

 

Na spokojnie poszukać odpowiedzi w sobie. Uzbroić się w cierpliwość. Zaopiekować sobą.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Styczeń Anastazji ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...