Skocz do zawartości

Karta dnia - Świat


patrycja1905

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Wczoraj wieczorem wyciągnęłam kartę dnia na dzisiejszy dzień. Wyszła karta Świat.

Myślałam że to będzie spokojny i miły dzień, że może wydarzyć się coś przyjemnego.

 

Do godziny 14 wszystko wyglądało na to że tak właśnie będzie. Miło, spokojnie. Od 14 zmieniło się wszystko, bardzo poważna kłótnia z partnerem która doprowadziła do tego, że muszę się zwolnić z pracy którą bardzo lubię. Nie chcę tu wchodzić w szczegóły dlaczego muszę ale tak czasem bywa. Awantura jest konkretna i będzie nieść za sobą przykre dla mnie konsekwencje,  samo to że muszę się zwolnić jest dla mnie okropnym ciosem a do końca dnia jeszcze daleko.

 

Jak powinnam teraz to interpretować ? Czy poprostu to nie był mój wieczór i tarot mi nie pokazał prawdy czy może to jest ten mój nowy początek ? Że tak musiało się stać żeby otworzyć się na nowe.

 

Bardzo dziękuję za wszelkie sugestie co do interpretacji tej wróżby i tego jak faktycznie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@patrycja1905 karta Świat pokazuje finalizację. Czasem jest to koniec i rozstanie a czasem spełnienie w zakresie pytania na które kładzione były karty - w zależności od reszty kart w rozkładzie.

Popatrzyłabym też na tą kartę przez pryzmat sumowania liczby „21” która jest przypisana do tej karty - to daje „3” a więc nie jest to spokojna cyfra mówiąca o stabilizacji( popatrz na inne „3” w Małych Arkanach oraz „3” przypisaną Cesarzowej.
Coś musiało zmierzać do zaistniałej sytuacji i nie była ona wytworem chwilowego kaprysu losu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...