Skocz do zawartości

Jakie karty pokazały wam miłosne niepowodzenia?


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie karty lub jakie połączenia kart pokazały wam miłosne rozczarowania/nieodpowiednich partnerów? 

Mam na myśli coś mniej oczywistego niż np. 5 mieczy 

Edytowane przez Anastazja979
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Anastazja979 i tu też zależy od całego układu i które karty się ukazują. Trudno tu mówić o konkretnych połączeniach bo tego może być dosyć sporo. 
Na przykład Głupiec, Rydwan, Eremita, Wisielec, to karty mówiące o problemie w różnych płaszczyznach i tutaj relacje się rozjedzie albo w ogóle nie wypali. 
Cesarz, Mag może różnie pokazywać w zależności od reszty rozkładu - w najlepszym razie przy Cesarzu może coś trwać choć to jedna ze stron będzie nadawać ton relacji i od niej będzie zależeć czy coś będzie czy nie. 
Mag często pokazuje ściemniaczy, w najlepszym razie szybki romans. 
W Księżycu są niedomówienia, „podwójne dno” i trudno tu budować coś szczerego i prawdziwego. 
Diabeł w najlepszym razie będzie oznaczać skupienie się na technicznej stronie seksu( bez żadnych emocji, refleksji, czysto fizyczną czynność). 
Wisielec się nie zaangażuje, może mieć problemy z używkami. 
Świat - tu zdecydowanie zależy od kart sąsiednich i pytania bo może pokazać i wejście w związek i rozejście się pary. 
Z Małych Arkan, nie wróży dobrze 2 Mieczy, 3 Mieczy, 4 Mieczy, 5 Mieczy ale i 6 Mieczy - może pokazywać, że osoba którą jesteśmy zainteresowani mentalnie( psychicznie) odetnie się od nas i skupi na czymś innym. 
7 Mieczy, 8 Mieczy, 9 Mieczy, 10 Mieczy. 
Karty Dworu Mieczy też są kiepskie, może tylko Król Mieczy dawać jakąś nadzieję ale tu i tak ktoś się panoszy i rządzi wieczną dłuższą metę lipa. 
Z Kielichów: 4 Kielichy, 5 Kielichów, 8 Kielichów, a 9 Kielichów do obserwacji bo tu też skupienie na własnej przyjemności. 
Z Monet: może być różnie, zdecydowanie dobre karty to As Monet, 8 Monet, 10 Monet.

Z Buław, problem może być: 2 Buław( mieszane uczucia, czy komuś w ogóle chce się iść w tą znajomość), 7 Buław, 9 Buław. 
 

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dorzucę kilka kart ktore mnie pokazały że relacja nie ma szans .Zgadzam się z @Gringe ale mam też trosze inne spojrzenie na  karty . 

AW 

Hierofant jest karta podporządkowania swojego życia pewnym zasada i może pokazywać że niekoniecznie druga strona na takie rozwiązanie się zgodzi . Pokazuje też ponowne przemyślenia nad reakcja

 

Siła pokazał mi rozejście się z powodu niedopasowania 

 

Sprawedliwosc - separacja rozejście a nawet rozwód 

 

Umiarkowanie tutaj raczej nie ma wielkich uczuć często pokazuje obojętność a nawet wstrzemiwsliwosc jednej strony wobec drugiej 

 

Wisielec pokazuje że jedna strona może się bardziej angażować co stawia ja w niewygodnej pozycji i na dłuższą metę znajomość nie ma sensu

 

Wieża rozpad relacji jest konsekwencją tego co działo się od dłuższego czasu 

 

Gwiazda pokazuje oddalenie fizyczne i emocjonalne czasem niespełnione uczucie 

Kochankowie - może pokazywac że dana osoba stoi przed wyborem czy chce czy nie chce może też pokazywać 3 osobę w relacji 

Sąd ostateczny - pokazuje bilans zysków i strat przebudzenie ,może się okazać że bilans nie wyszedł korzystnie i ktoś zedyduje się odejść .To też karta która informuje że pozbywamy się tego co ciążyło .Rozstanie w tej karcie zazwyczaj wychodzi na dobre .

 

AM 

Denary 

3 denarów u pań pokazuje mi 2 dwóch zainteresowanych ,może też pokazywać że nie ma podstaw do budowania relacji 

4 denarów niechęć do inwestowania strach przed utrata 

5 denarów pokazuje że w relacji są duże braki emocjonalne albo finansowe i z tego powodu para nie może funkcjonować . Może pokazywać że jedna strona czuje się jak żebrak który musi zebrać o uwagę drugiej strony 

6 denarów nierówne inwestowanie 

7 denarów może pokazywać że ktoś uważa że już wystarczająco zrobi i dajej już będzie czekał jak się samo zadzieje tylko nie zawsze się coś chce zadziwić . Pokazuje też niespełniona miłość 

8 denarów pokazuje bardziej skupienie na sferze finansowej niż na relacji 

10 denarów może pokazywać że para osiągnęła już maksimum 

Królowa denarów to kobieta samodzielna pokazała mi że pan nie był zainteresowany bo uważał że Pani jest samowystarczalna 

 

Król denarów też pokazuje czasem takich panów którzy są bardzo wyrachowani i kobieta musi wiele oferować żeby się nią zainteresował . Pokaż tym pokazuje praktyczne podejście do relacji .

Kije 

2 Kijów karta rozdroża ,pokazuje że ktoś stoi przed wyborem albo że odciąga go od nas inna osoba . 

4 Kijów może pokazywać że ktoś już ma swój dom i nie jest zainteresowany relacja 

5 Kijów pokazuje kłótnie i nieporozumienia zazdrość obecność innych osób w relacji 

7 Kijów pokazuje że osoby trzecie mogą wtrącać się w relacje pokazuje stawianie granic 

9 Kijów może pokazywać że ktoś nie przerobił swojego poprzedniego związku który był trudny, lek przed odrzuceniem i zranieniem .Może też oznaczać narastające problemy w związku 

10 Kijów pokazuje że są problemy lub się pojawia które będą trudne do pokonania . Pokazuje wyczerpania obecnością drugiej osoby . Pokazuje ogólnie ze relacja jest przytłaczająca . 

 

Kielichy 

3 kielichów tu trzeba uważać bo pan może być zainteresowany więcej niż jedną panią i pokazała mi raz że pan po prostu chciał się zbawić . 

Królowa kielichów też nie zawsze dobrze wróży . To jest królową która jest bardzo emocjonalna i nie każdemu mężczyźnie się to podoba . 

 

Miecze chyba wszystkie źle wróżą na relacje .

 

Jeżeli wyjdzie mi jakiś pan w kartach królowej to już wiem że nic nie będzie z tej relacji  bo tutaj cechy karty są przerysowane i tacy panowie zazwyczaj się nie nadają do relacji . 

 

 

  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Josei napisał:

Ja jeszcze dorzucę kilka kart ktore mnie pokazały że relacja nie ma szans .Zgadzam się z @Gringe ale mam też trosze inne spojrzenie na  karty . 

AW 

Hierofant jest karta podporządkowania swojego życia pewnym zasada i może pokazywać że niekoniecznie druga strona na takie rozwiązanie się zgodzi . Pokazuje też ponowne przemyślenia nad reakcja

 

Siła pokazał mi rozejście się z powodu niedopasowania 

 

Sprawedliwosc - separacja rozejście a nawet rozwód 

 

Umiarkowanie tutaj raczej nie ma wielkich uczuć często pokazuje obojętność a nawet wstrzemiwsliwosc jednej strony wobec drugiej 

 

Wisielec pokazuje że jedna strona może się bardziej angażować co stawia ja w niewygodnej pozycji i na dłuższą metę znajomość nie ma sensu

 

Wieża rozpad relacji jest konsekwencją tego co działo się od dłuższego czasu 

 

Gwiazda pokazuje oddalenie fizyczne i emocjonalne czasem niespełnione uczucie 

Kochankowie - może pokazywac że dana osoba stoi przed wyborem czy chce czy nie chce może też pokazywać 3 osobę w relacji 

Sąd ostateczny - pokazuje bilans zysków i strat przebudzenie ,może się okazać że bilans nie wyszedł korzystnie i ktoś zedyduje się odejść .To też karta która informuje że pozbywamy się tego co ciążyło .Rozstanie w tej karcie zazwyczaj wychodzi na dobre .

 

AM 

Denary 

3 denarów u pań pokazuje mi 2 dwóch zainteresowanych ,może też pokazywać że nie ma podstaw do budowania relacji 

4 denarów niechęć do inwestowania strach przed utrata 

5 denarów pokazuje że w relacji są duże braki emocjonalne albo finansowe i z tego powodu para nie może funkcjonować . Może pokazywać że jedna strona czuje się jak żebrak który musi zebrać o uwagę drugiej strony 

6 denarów nierówne inwestowanie 

7 denarów może pokazywać że ktoś uważa że już wystarczająco zrobi i dajej już będzie czekał jak się samo zadzieje tylko nie zawsze się coś chce zadziwić . Pokazuje też niespełniona miłość 

8 denarów pokazuje bardziej skupienie na sferze finansowej niż na relacji 

10 denarów może pokazywać że para osiągnęła już maksimum 

Królowa denarów to kobieta samodzielna pokazała mi że pan nie był zainteresowany bo uważał że Pani jest samowystarczalna 

 

Król denarów też pokazuje czasem takich panów którzy są bardzo wyrachowani i kobieta musi wiele oferować żeby się nią zainteresował . Pokaż tym pokazuje praktyczne podejście do relacji .

Kije 

2 Kijów karta rozdroża ,pokazuje że ktoś stoi przed wyborem albo że odciąga go od nas inna osoba . 

4 Kijów może pokazywać że ktoś już ma swój dom i nie jest zainteresowany relacja 

5 Kijów pokazuje kłótnie i nieporozumienia zazdrość obecność innych osób w relacji 

7 Kijów pokazuje że osoby trzecie mogą wtrącać się w relacje pokazuje stawianie granic 

9 Kijów może pokazywać że ktoś nie przerobił swojego poprzedniego związku który był trudny, lek przed odrzuceniem i zranieniem .Może też oznaczać narastające problemy w związku 

10 Kijów pokazuje że są problemy lub się pojawia które będą trudne do pokonania . Pokazuje wyczerpania obecnością drugiej osoby . Pokazuje ogólnie ze relacja jest przytłaczająca . 

 

Kielichy 

3 kielichów tu trzeba uważać bo pan może być zainteresowany więcej niż jedną panią i pokazała mi raz że pan po prostu chciał się zbawić . 

Królowa kielichów też nie zawsze dobrze wróży . To jest królową która jest bardzo emocjonalna i nie każdemu mężczyźnie się to podoba . 

 

Miecze chyba wszystkie źle wróżą na relacje .

 

Jeżeli wyjdzie mi jakiś pan w kartach królowej to już wiem że nic nie będzie z tej relacji  bo tutaj cechy karty są przerysowane i tacy panowie zazwyczaj się nie nadają do relacji . 

 

 

Dzięki! Bardzo wartościowe przemyślenia!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Anastazja979 napisał:

Dzięki! Bardzo wartościowe przemyślenia!

Mam jeszcze ciekawą historię właśnie z hierofantem 

Kiedyś na zamiary jednego Pana wobec mnie ciągle się pokazywała ta karta i nie bardzo wiedziałem wtedy o co chodzi . 

Znamy się długo i kiedyś coś próbowaliśmy ale nievwyszlo a on później wracał jak bumerang . Stawiałam na niego wiele razy i nigdy nie pokazała się żadna kobieta . 

Po jakimś czasie kiedy już byłam zmęczona jego nagabywanie o spotkanie przycinaelam go . I wtedy się okazało że on oficjalnie ma partnerkę ale ze mną też chce się spotykać  . Nie spotkalismy  się wybuchał awantura a ja go zablokowałam . 

Ale jak się zastanowiłam nad tą kartą to ona super pokazała jego zamiary . 

Bo on chciał być jak ten papiez na karcie a my z tą druga kobieta klęczące przed nim. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Josei napisał:

Mam jeszcze ciekawą historię właśnie z hierofantem 

Kiedyś na zamiary jednego Pana wobec mnie ciągle się pokazywała ta karta i nie bardzo wiedziałem wtedy o co chodzi . 

Znamy się długo i kiedyś coś próbowaliśmy ale nievwyszlo a on później wracał jak bumerang . Stawiałam na niego wiele razy i nigdy nie pokazała się żadna kobieta . 

Po jakimś czasie kiedy już byłam zmęczona jego nagabywanie o spotkanie przycinaelam go . I wtedy się okazało że on oficjalnie ma partnerkę ale ze mną też chce się spotykać  . Nie spotkalismy  się wybuchał awantura a ja go zablokowałam . 

Ale jak się zastanowiłam nad tą kartą to ona super pokazała jego zamiary . 

Bo on chciał być jak ten papiez na karcie a my z tą druga kobieta klęczące przed nim. 

 

To ciekawe. Mnie kapłan pokazał związek, który podbija ego mężczyzny (buduje go)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...