Skocz do zawartości

Rok 2024


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Singielka lat 45, mam 5 letnie dziecko, znowu bezrobotna, jadę na działalności nierejestrowanej  z rękodzieła

 

Aura:  XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, Rycerz Mieczy, XIII ŚMIERĆ dobrałam Paź Buław

Kolejny rok upłynie mi na porządkowaniu swojego życia, podpisywaniu umów i dotrzymywaniu ich warunków itp, jestem już na 95% zdecydowana na złożenie wniosku o dotację do PUP a tam jest szereg wymogów jakie trzeba spełniać przez rok.  Konsekwentnie będę parła do przodu.  To będzie rok zmian takich konkretnych. Z rękodzieła też właśnie zaczynam uczyć się nowej techniki robienia biżuterii i w 2024 mam zamiar ruszyć z jej sprzedażą.

 

Zdrowie: IV Mieczy, Paź Monet

Z pobytem w szpitalu mi się skojarzyło i jakimś zabiegiem, mam skierowanie na gastroskopię więc może w końcu zmobilizuję się i na nią pójdę. Mam tez skierowanie  do psychiatry z podejrzeniem ADHD

 

Finanse i  praca: II KAPŁANKA, VIII Buław, Rycerz Buław

Tu się będzie działo, będę podróżowała (jarmarki) dużo pracowała  i rozwijała swoja firmę ale pieniędzy z tego wielkich nie będzie przez ten rok.

 

Sprawy sądowe - alimenta: II KAPŁANKA, V PAPIEŻ, As Buław

Idę do sądu w PL po większe alimenta niż dostaję z NL, ustalenie ojcostwa żeby moje dziecko miało podwójne obywatelstwo i jak się uda w tym samym roku pozbawienie praw rodzicielskich żeby Pan tata mi nie robił na złość. Tutaj widzę, że wszystko pójdzie po mojej mysli i uzyskam to co chcę.

 

Uczucia: II Buław, II KAPŁANKA

Będę się rozglądała ale widoków na faceta  w tym roku również brak.

 

Dom i rodzina: As Monet, VII Mieczy, VIII Mieczy

W domu ciąg dalszy remontów, oraz zmaganie się w sądzie z kolesiem, który oszukał nas przy remoncie domu, nie skończył a to co zrobił trzeba było poprawiać.

 

Niespodzianka: Król Monet, I MAG

Przypływ jakiejś większej gotówki, moja firma zacznie przynosić dochody.

 

Ostrzeżenie: VI Mieczy

Ostrzega przed izolowaniem się od otoczenia, ludzi oraz odwlekaniem spraw na potem.

 

HB całego rozkładu jako podsumowanie roku IV CESARZ

Na koniec roku powinno być stabilnie i bezpiecznie.

 

Będzie ktoś tak miły jeszcze zerknąć i dodać coś od siebie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ceres napisał:

Singielka lat 45, mam 5 letnie dziecko, znowu bezrobotna, jadę na działalności nierejestrowanej  z rękodzieła

 

Aura:  XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, Rycerz Mieczy, XIII ŚMIERĆ dobrałam Paź Buław

Będą się wyjaśniać jakieś sprawy formalne , coś trzeba będzie wyjaśnić lub zakończyć 

 

Zdrowie: IV Mieczy, Paź Monet

Szpital, zabieg, sanatorium, leczenie lub regeneracja 

 

Finanse i  praca: II KAPŁANKA, VIII Buław, Rycerz Buław

Będzie się kręciło , może coś metodą polecania albo informowanie się że gdzieś można zarobić 

 

Sprawy sądowe - alimenta: II KAPŁANKA, V PAPIEŻ, As Buław

sprawy rusza do przodu, ktoś poczuje się do odpowiedzialności 

 

Uczucia: II Buław, II KAPŁANKA

Będę się rozglądała ale widoków na faceta  w tym roku również brak.

 

Dom i rodzina: As Monet, VII Mieczy, VIII Mieczy

być może sprawy finansowe czy formalne trochę się przytłoczą lub poczujesz , że ktoś cię oszukuje 

 

Niespodzianka: Król Monet, I MAG

Przypływ jakiejś większej gotówki, moja firma zacznie przynosić dochody.

 

Ostrzeżenie: VI Mieczy

uważać na zdrowie odpuścić toksycznych ludzi i sytuacje 

 

HB całego rozkładu jako podsumowanie roku IV CESARZ

będziesz silna u dzielna i weźmiesz wiele spraw w swoje ręce.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ceres napisał:

Singielka lat 45, mam 5 letnie dziecko, znowu bezrobotna, jadę na działalności nierejestrowanej  z rękodzieła

 

Aura:  XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, Rycerz Mieczy, XIII ŚMIERĆ dobrałam Paź Buław

Rok pod znakiem załatwiania spraw formalnych, urzędowych lub sądowych. Będzie przy tym sporo nerwów, a czasem awantur. Ogólnie myślę, że motorem napędowym do wprowadzenia zmian będzie także dobro twojego dziecka. Dużo komunikacji, załatwiania różnych rzeczy. 

 

Zdrowie: IV Mieczy, Paź Monet

Z pobytem w szpitalu mi się skojarzyło i jakimś zabiegiem, mam skierowanie na gastroskopię więc może w końcu zmobilizuję się i na nią pójdę. Mam tez skierowanie  do psychiatry z podejrzeniem ADHD

 

Finanse i  praca: II KAPŁANKA, VIII Buław, Rycerz Buław

Oj tak znów komunikacja i podróże. Myślę, że sporo wydatków będzie również z tym związane, a ty sama będziesz bardzo rozsądnie podchodziła do wydatków. Wykorzystasz swoją wiedzę do podwajania kapitału, ale obie karty bulawowe mogą także mówić o tym, że pieniądze będą się szybko rozchodziły. 

 

Sprawy sądowe - alimenta: II KAPŁANKA, V PAPIEŻ, As Buław

Myślę, że tutaj dopnirsz tego, o co chcesz walczyć w sądzie. Sąd także powinien być przychylny twojej argumentacji, sprawy powinny pójść do przodu. 

 

Uczucia: II Buław, II KAPŁANKA

Raczej się ukryjesz i nie za bardzo będziesz miała ta energię, aby zadziałać. Czasem możesz się zastanawiać, aby cis zmienic, ale to będę jedynie wahania. 

 

Dom i rodzina: As Monet, VII Mieczy, VIII Mieczy

Tak, ktoś tutaj będzie wykręcał się od spłacenia długu, oddania pieniędzy za poniesione straty. Ogólnie może być sporo lękow i poczucie bezradności. Czasem sama możesz uciekać z domu pod jakimś pretekstem, gdyż będziesz czuła, że jesteś w pulspcd bez wyjścia, a sprawy Cię trochę przerastają. 

 

Niespodzianka: Król Monet, I MAG

Myślę, że ktoś da Ci jakieś pieniądze na szkolenia lub rozwój biznesu. Ktoś może Cię w tym kierunku dobrze poprowadzić. 

 

Ostrzeżenie: VI Mieczy

Bądź ostrożna w podróży.

 

HB całego rozkładu jako podsumowanie roku IV CESARZ

Tak, dasz radę i będziesz miała liczycie, że ty jesteś kapitanem tego statku. 

 

Będzie ktoś tak miły jeszcze zerknąć i dodać coś od siebie?

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...