Skocz do zawartości

Jaka będzie odpowiedź?


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert
Napisano (edytowane)

Wysłałam zapytanie odnośnie urlopów do mojej zwierzchniczki i czekam na odpowiedź. 
Chodzi o różne daty, w tym dwa weekendy w styczniu które potrzebuję wolne oraz urlop w lutym( rodzicielski, bezpłatny). 
Moja managerka miała mi podesłać swój oficjalny, pracowe e-mail abym mogła wysłać oficjalną prośbę, narazie tylko odczytała wiadomość na WhatsApp i nic nie odpisała( wiadomość wysłałam przed południem). 
 

Pytanie: Jaka będzie odpowiedź O. na moje zapytanie? 
 

9 Mieczy Słońce As Mieczy 

 

Gdyby nie Słońce, to cienko bym to widziała. 
9 Mieczy może pokazywać moje bieżące rozterki i spekulacje jak ona zareaguje i rozważanie, co ja wtedy zrobię. 
Z kolei Słońce pokazuje, że wszystko będzie okay i przychyli się do moich próśb. 
As Mieczy zamykający rozkład może pokazać mojego oficjalnego maila z prośbą o lutowy, bezpłatny urlop. 
 

Weryfikacja powinna być dość szybko. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gringe zmienił tytuł na Jaka będzie odpowiedź?

Widać, że oczekiwania na odpowiedź napawa Cię lękiem i stresem. Myślę, że wszystko dobrze się skończy i otrzymasz zgodę. Ewentualnie będzie prośba o oficjalny wniosek lub uzasadnienie o bezpłatny urlop. 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gringe napisał:

Wysłałam zapytanie odnośnie urlopów do mojej zwierzchniczki i czekam na odpowiedź. 
Chodzi o różne daty, w tym dwa weekendy w styczniu które potrzebuję wolne oraz urlop w lutym( rodzicielski, bezpłatny). 
Moja managerka miała mi podesłać swój oficjalny, pracowe e-mail abym mogła wysłać oficjalną prośbę, narazie tylko odczytała wiadomość na WhatsApp i nic nie odpisała( wiadomość wysłałam przed południem). 
 

Pytanie: Jaka będzie odpowiedź O. na moje zapytanie? 
 

9 Mieczy Słońce As Mieczy 

 

Gdyby nie Słońce, to cienko bym to widziała. 
9 Mieczy może pokazywać moje bieżące rozterki i spekulacje jak ona zareaguje i rozważanie, co ja wtedy zrobię. 
Z kolei Słońce pokazuje, że wszystko będzie okay i przychyli się do moich próśb. 
As Mieczy zamykający rozkład może pokazać mojego oficjalnego maila z prośbą o lutowy, bezpłatny urlop. 
 

Weryfikacja powinna być dość szybko. 

Z podsumowania Rydwan. Obstawiam, że odpowiedź będzie pomyślna, ale może być opóźniona, co przysporzy Ci stresu

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@mezza @Anastazja979 - racja, stresa mam bo kupiłyśmy już bilety na lutowe wolne od szkoły u dzieci ;p Siorka już zaklepała urlop, u mnie to już sprawa bardziej skomplikowana. 
Także czekam i dam znać. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...