Skocz do zawartości

Inna kobieta


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, w opowieściach mojego faceta, coraz częściej wybrzmiewa imię jego koleżanki z pracy - w samych superlatywach. Wczoraj coś mnie tknęło i położyłam karty na to, czy K. jest zainteresowany koleżanką z pracy?

 

3 kielichy - 10 denarów - Giermek denarów 

 

Na pewno świetnie się z nią bawi i ta 3 kielichów daje mi do myślenia - pojawił się ktoś trzeci. Natomiast 10 denarów z giermkiem denarów jak dla mnie, wskazuje na solidny związek (możliwe, se nasza rodzina) może będą jakieś podchody, obserwacje, ale niezbyt udane. No na pewno jakieś ciepłe uczucia w nim wzbudza, w mojej opinii.

 

A co Wy myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
9 minut temu, Sunrise009 napisał:

Wczoraj coś mnie tknęło i położyłam karty na to, czy K. jest zainteresowany koleżanką z pracy?

 

3 kielichy - 10 denarów - Giermek denarów 

Świetnie bawi się w jej towarzystwie, dobrze się czuje - ale to jest „3” więc tam jest jeszcze ktoś, taka zgrana grupa w pracy która dobrze czuje się w swoim towarzystwie. On nie jest nią zainteresowany w głębszy sposób( chyba większość facetów bawi mieć taki „fun” w pracy, ja to nazywam takim pracowym małżeństwem - rozumiem jednak, że Ciebie może to denerwować i wprawiać w niepokój. 
10 Monet i Paź - nie widzę tu zagrożenia. Pasuje do całej sytuacji. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego zainteresowania, które mogło by Ciebie niepokoić. 

 

Nie ma kart lewizny, zdrady - 3  kielichy to ferajna z pracy.  

 

Spokojnie.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Hej, w opowieściach mojego faceta, coraz częściej wybrzmiewa imię jego koleżanki z pracy - w samych superlatywach. Wczoraj coś mnie tknęło i położyłam karty na to, czy K. jest zainteresowany koleżanką z pracy?

3 kielichy - 10 denarów - Giermek denarów 

Myślę że nie musisz się martwić że on w najblizym czasie coś zrobi wobec niej ale powinnaś go obserwować.  

3 kielichiow jest karta emocji .Może tutaj pokazywać że on lubi z nią spędzić czas .Dobrze mu się z nią rozmawia maja wspolne tematy .Może nawet z nią flirtował. Podejrzewam że jak ona się pojawia to od razu na jego twarzy maluje się usmiech . Może też właśnie w taki sposób o niej  mówić.  Na pewno ja lubi możliwe że tyle ich łączyło że jest nią delikatnie zainteresowany .Ale w 3 kielichow to wszystko jest bardzo ulotne i może nie trwać długo.  

Ale trzeba uważać na tą 3 bo to karta romansu. Pokazała mi wiele razy osoby w związku zainteresowane innymi osobami . To jest tez karta pragnienia uczucia . Osoby w tej karcie są gotowe zaryzykować żeby wejść w romans . 

10 denarow to karta rodziny a naprawdę porządnych fundamentach . Może tutaj pokazywać jego szacunek i podejscie do waszej relacji ale też to że kobieta o którą się pytasz też jest w poważnej relacji .

Paz denarow to karta ucznia .Facet w tej karcie podchodzi racjonalnie do kobiety . On musi być pewnien żeby zrobić jakiś ruch . Bada teren . Dla niego kobieta w pierwszej kolejności jest materiałem na przyjaciółkę a fooiero później ewentualnie może coś być. 

Dla mnie to wygląda tak że on rzeczywiście może mieć jakieś emocje do niej ale to nic poważnego. To może po prostu wynikać z ich wspólnych zainteresowań. Ale jego podejscie do relacji i  szacunek do związku nie pozwoli na to żeby on cokolwiek miał robić w jej kierunku . 

Poza tym nie ma tutaj kart takich które mówią o jego pożądaniu w stosunku do niej czy tym że on ja uwaza za atrakcyjna kobietę.  

On podchodzi do tego wszystkiego z głową.  

Edytowane przez Josei
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...