Skocz do zawartości

Lista rezerwowa


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest szansa , że e ciągu 3 miesięcy wejdę z listy rezerwowej na zajęcia terapeutyczne X

 

4 kielichy, 8 kielichów, koło fortuny dołożone 2 kielichy

 

widać moje wyczekiwanie na telefon w tej sprawie, zamartwianie czy uda, ale może koło zakręci tak, że się udać,  bo 2 kielichy to jednak jest szczęśliwa karta.

 

czekam na wasze pieniądze propozycje .

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Moim zdaniem uda się dostać w ciągu tych 3 miesięcy na listę rezerwową. Myślę, że część osób się wykruszy , a część zrezygnuję lub z jakiś powodów nie zakwalifikuje i miejsce dla Ciebie znajdzie się wcześniej :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Napisano (edytowane)
21 godzin temu, panna.marta napisał:

Jaka jest szansa , że e ciągu 3 miesięcy wejdę z listy rezerwowej na zajęcia terapeutyczne X

 

4 kielichy, 8 kielichów, koło fortuny dołożone 2 kielichy

 

widać moje wyczekiwanie na telefon w tej sprawie, zamartwianie czy uda, ale może koło zakręci tak, że się udać,  bo 2 kielichy to jednak jest szczęśliwa karta.

 

czekam na wasze pieniądze propozycje .

tak, myślę, że się uda. w 4 kielichów widać Twoje myślenie, stagnację i wyczekiwanie. Kilka osób zrezygnuje (8 kielichów). Koło fortuny sugeruje, że sytuacja się zmieni, to karta szczęśliwego losu. Myślę, że mogą się zwolnić właśnie te dwa miejsca widoczne w 2 kielichów. Ta 2 kielichów może też pokazywać, że sytuacja się zmieni i zamiast zajęć grupowych weźmiesz udział w spotkaniach indywidualnych 1:1. 

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Priestess napisał:

tak, myślę, że się uda. w 4 kielichów widać Twoje myślenie, stagnację i wyczekiwanie. Kilka osób zrezygnuje (8 kielichów). Koło fortuny sugeruje, że sytuacja się zmieni, to karta szczęśliwego losu. Myślę, że mogą się zwolnić właśnie te dwa miejsca widoczne w 2 kielichów. Ta 2 kielichów może też pokazywać, że sytuacja się zmieni i zamiast zajęć grupowych weźmiesz udział w spotkaniach indywidualnych 1:1. 

Tak, tak to ma być indywidualna terapia : )

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny. Położyłam jeszcze karty na pytanie: kiedy się odezwą? 
 

7 kielichów, rydwan VII, 3 mieczy 

 

okropne te karty nawet nie wiem czy w ogóle się skontaktują : (  ale biorąc pod uwagę 7 tygodni lub koniec lutego marzec?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja ! Zadzwonili dziś. Czyli 7 tygodni od wizyty u lekarza i 6 od postawienia kart! I jak tu nie wierzyć kartom? 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...