Skocz do zawartości

Czy Jemu na mnie zależy?


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie 

Karty to

Krolowa Kielichów,  Cesarz , 8 buław 

 

Relacja poki co internetowa. Jedno spotkanie za nami. Do drugiego jakoś ciężko sie zebrać wiecznie stoi coś na przeszkodzie. 

 

 

Krolowa kielichow to niby ja. 

Kobieta która mu  się podoba i ma do mnie sentyment, chciałby spotkań w tej 8 buław chciałby żeby to ruszyło w końcu. Cesarz siedzi i czeka na moj znak. No chyba że Cesarz podjął już decyzję której nie zmieni i te 8 buław na koncu mówi że on wychodzi z tej znajomości. 

Jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Szept myśli zadałaś dość zamknięte pytanie na które są dwie opcje odpowiedzi: tak/nie. 
Co mają oznaczać poszczególne karty w rozkładzie? Chodzi o rozwój sytuacji( każda z kart to jakiś odcinek czasu, na przykład miesiąc?)?..czy może coś innego miałaś na myśli? 
Tarot wbrew pozorom lubi konkret, inaczej odczyt kart może mieć pełne spektrum możliwości i trudno tu będzie wyłowić odpowiedź. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Szept myśli napisał:

Jak w temacie 

Karty to

Krolowa Kielichów,  Cesarz , 8 buław 

 

 

Zgodzę soe tutaj z Gringe że pytanie jest troszkę mało konkretne . Z tego co piszesz to też znasz go krótko.  Wiec według mnie to trudno jest oczekiwać żeby komuś po jednym spotkaniu miało na nas szczególnie zależeć.  Poza tym to facet oni jie są tak emocjonalnie jak my . 

Zgodzevsie tez z Gringe że tutaj właściwe są 2 odpowiedzi.  

Jeżeli mam interpretować te karty co są to bym powiedziała że jest tu mnie wiecej taka historia : jeżeli on widzi Cie jako ta królowa kielichow to z jednej strony fajnie bo jesteś dla miłego bardzo ciepła i uczuciową kobieta . Może też uważać ze dajesz mu dużo ciepła. Ale niezapominajmy że ta krolowa czasem jezbyt emocjonalnlna i łatwa ja wykorzystać i też często daje manipulować swoimi uczuciami . 

Później jest Cessrz który mozevladniecpokazywac że facet będzie chciał obdarzyć kobietę opieka .Ale pamiętajmy zecon tu jest liderem i on decyduje jak wygląda znajomość.  To on ma być góra.  Do tego ma bardzo duże ego.  Na końcu jest kijow czyli karta romansu i porzadaniu . Mozevmowic o tym zecon jest bardzo Tobą zainteresowany ale też to ze wokół niego dużo sie dzieje.  W tej karcie często jest pokazany natlok mysli i wydarzeń.  Może mówić po prostu zevon lubi mieć z Tobą kontakt . Mam takie wrażenie że z jego strony to jest troszkę tak zecTy dajesz mu to ciepło i to karmi jego ego I podoba mu się. Czuje się doceniony . Ale on właśnie może też przez to trochę Tobą manipulować i to Ciepło który jest od Ciebie wykorzystywać.  To daje mu może w tej 8 kijow takiej  energi. Ale ona niekoniecznie musi być tylko w Twoja stronę skierowana.  

Moim zdaniem on wie ze go lubisz czy że on Ci się podoba i to trochę wykorzystuje . On z tego względu kieruje ta znajomością jak mu się podoba.  

 

Nie wiem czy tutaj nie lepiej postawić karty na jego mysli uczucia I zamiary względem Ciebie . 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...