Skocz do zawartości

Czy wejdę w związek do końca roku?


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

XVI Wieża, 10 buław, 10 monet

 

Wydaje mi się, że wieża i 10 buław mówi o rozstaniu, które jest teraz za mną i po którym się teraz leczę (noszę ciężki bagaż doświadczeń).

10 monet jest pozytywną kartą, ale nie wiem, czy w towarzystwie dwóch negatywnych nie traci na swojej mocy. 

 

Karty mogą mówić też o tym, że będę miała inne rzeczy/problemy na głowie.

 

Będę wdzięczna za wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie widzę wejścia w niwa relacje, ale energię tego, co zostało zburzone i przyniosło jakiś wewnętrzny ciężar. Myślę, że bardziej się skupisz na rodzinie i domie. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Anastazja979 karty bardziej pokazały co jeszcze przed Tobą - nawet jeśli pisana jest Ci relacja która rozpoczniesz jesienią lub zimą, to w mojej praktyce karty pokazują, to co przed człowiekim i nie przeskoczą aby pokazać finał za rok, dwa itp. 
Wieża pokazuje zawalenie się czegoś co miało słabe podstawy - nie ma szansy byście się zeszli z byłym? Bo Wieża by tu pasowała, zwłaszcza przy tych dwóch “10”. 
Te karty nie niosą ze sobą przekazu by miała pojawić się jakaś świeża energia w najbliższym czasie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gringe napisał:

@Anastazja979 karty bardziej pokazały co jeszcze przed Tobą - nawet jeśli pisana jest Ci relacja która rozpoczniesz jesienią lub zimą, to w mojej praktyce karty pokazują, to co przed człowiekim i nie przeskoczą aby pokazać finał za rok, dwa itp. 
Wieża pokazuje zawalenie się czegoś co miało słabe podstawy - nie ma szansy byście się zeszli z byłym? Bo Wieża by tu pasowała, zwłaszcza przy tych dwóch “10”. 
Te karty nie niosą ze sobą przekazu by miała pojawić się jakaś świeża energia w najbliższym czasie. 

Nie ma szans. Albo nie jest mi dane wejść w jakąś relację w tym roku, albo faktycznie karty pokazały tylko to, co będzie w najbliższym czasie, a nie do końca roku.

Dzięki

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2024 o 18:22, Anastazja979 napisał:

XVI Wieża, 10 buław, 10 monet

Przy tych kartach będzie ciężko ale one nie zamykają drogi .

Wieża mówi o problemach w komunikacji którą mogą wynikać z Twoich doświadczeń które wyniosłas z poprzednich związków . Ona też pokazuje że te problemy mogą wynikać z tego że masz nie do końca dobre relacje w rodzinie z rodzicami i to też gdzieś zostawiło ślad . To też karta brama więc ona tutaj może wskazywać że masz opory przed wejściem w relacje i gdzieś troszkę zbudowałas mur wokół siebie  ale jeżeli się ktoś pojawi to możesz się otworzyć na tą osobę mimo że wewnętrznie jeszcze będziesz czuć lek 

 

10 Kijów pokazuje że chcesz wejść masz już obrana drogę .Te doświadczenia które miałaś z poprzednimi partnerami dały Ci cenna wskazówkę jakich osób powinnaś się wystrzegać a jakie możesz zaprosić do swojego życia . Ona pokazuje też że jest szansa że się ktoś pojawi ale to nie będzie szybko . Ty już idziesz tą drogą ale jeszcze nie jest koniec wędrówki 

 

10 denarów może pokazywać że się pojawi konkretną osoba z poważnymi zamiarami do trwałego związku . 

 

Ale myślę że karty tutaj pokazują że to tak naprawdę zależy od Ciebie .

Nie wiem czy to co pisze ma sens ale dla mnie tutaj kart pokazują bardzo ważna rzecz . 

Masz chyba problem z otwarciem się w relacji. I to wynika chyba z tego że masz nie do końca poprawne kontaktu gdzieś w rodzinie .Możliwe że ona na pierwszy rzut okiem wyglądają dobrze .Ale w głębi Twoja relacja z ojcem lub matka nie do końca mogła być taka jak powinna . To mogło spowodować że gdzieś nie do końca obiektywnie spoglądasz na przyszłych kandydatów .To może Cię trosze przytłaczać . Moim zdaniem chyba musisz najpierw przepracować pewne rzeczy odnośnie Twojej rodziny i poprzednich związków . Musisz zwroc uwagę na to  co takiego się dzieje że relacje się rozpadają . 10 denarów jest karta rodziny takiej wielopokoleniowej więc ona mi tutaj przy tych 2 poprzednich sugeruje że możesz mieć jakiś problem zwiazany z rodziną . 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...