Skocz do zawartości

Karty na Luty


Amfora

Rekomendowane odpowiedzi

Karty na luty, zobaczmy co przyniesie

 

Aura: XI SPRAWIEDLIWOŚĆ,  XXI SWIAT , 6 BUŁAW 

Załatwię zaległe sprawy, bardzo ruchliwy i wyjazdowy miesiąc. Dużo papierkowych spraw i załatwiania. 

 

PRACA: GLUPIEC, 6 KIELICHÓW , VII RYDWAN

Pracę mam, więc myślę że znajdzie się dodatkowy zarobek. Pomysł, może wkoncu ruszę z dodatkowym biznesem

 

FINANSE: 2 MIECZY, VIII SIŁA,  RYCERZ KIELICHÓW 

W lutym rozwieją się wątpliwości w finansach i dalszych działań. Wszystko będzie zaplanowane i przemyślane. Zdecydowanie przejmę inicjatywę w finansach i planach finansowych. 

 

UCZUCIA: KOCHANKOWIE, 7 KIELICHÓW,  5 KIELICHÓW 

Gorzej, zdecydowanie. Dużo kłótni i emocji.

 

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE: 5 BUŁAW, 3 MIECZE, 4 MONET, 5 MONET

Niespodziewany wydatek? Albo oczekiwanie na odpowiedź, która będzie niekorzystna ? 

 

RADA: 7 BULAW, 8 MIECZY, AS MIECZY

Nie poddawać się swoim negatywnym emocjom i brakowi pewności siebie. 

 

Z niektórymi miałam problem, jak widać. Ktoś chętny się wypowiedzieć?:)

Edytowane przez Amfora
Czytelność posta
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Amfora napisał:

Karty na luty, zobaczmy co przyniesie

 

Aura: XI SPRAWIEDLIWOŚĆ,  XXI SWIAT , 6 BUŁAW 

Załatwię zaległe sprawy, bardzo ruchliwy i wyjazdowy miesiąc. Dużo papierkowych spraw i załatwiania. 

Sprawy urzędowe albo związane z pracą. Później powinnaś czuć lekkość i zadowolenie - możliwe jakieś sukcesy, miłe wydarzenia, imprezy, wyjazdy.

9 godzin temu, Amfora napisał:

 

PRACA: GLUPIEC, 6 KIELICHÓW , VII RYDWAN

Pracę mam, więc myślę że znajdzie się dodatkowy zarobek. Pomysł, może wkoncu ruszę z dodatkowym biznesem

W pracy może się okazać, że będziesz musiała załatwić jakieś zaległe sprawy, coś wróci. Potem ruszysz do przodu. Możliwy jakiś wyjazd firmowy albo nowe plany.

9 godzin temu, Amfora napisał:

 

FINANSE: 2 MIECZY, VIII SIŁA,  RYCERZ KIELICHÓW 

W lutym rozwieją się wątpliwości w finansach i dalszych działań. Wszystko będzie zaplanowane i przemyślane. Zdecydowanie przejmę inicjatywę w finansach i planach finansowych. 

Możesz czuć niemoc i trudności w podejmowaniu decyzji. Pieniądze mogą iść na przyjemności.

9 godzin temu, Amfora napisał:

 

UCZUCIA: KOCHANKOWIE, 7 KIELICHÓW,  5 KIELICHÓW 

Gorzej, zdecydowanie. Dużo kłótni i emocji.

Jakieś rozczarowanie. Nie będziecie mogli się dogadać - każdy będzie mówił o czymś innym. Możliwe, że jedno z was rozgląda się za kimś innym.

9 godzin temu, Amfora napisał:

 

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE: 5 BUŁAW, 3 MIECZE, 4 MONET, 5 MONET

Niespodziewany wydatek? Albo oczekiwanie na odpowiedź, która będzie niekorzystna ? 

Jakiś konflikt, poczucie zranienia i niestety strata na koniec. 

9 godzin temu, Amfora napisał:

 

RADA: 7 BULAW, 8 MIECZY, AS MIECZY

Nie poddawać się swoim negatywnym emocjom i brakowi pewności siebie. 

Karty radzą szukać rozwiązania sytuacji. Może koniec z samobiczowaniem się i pułapką umysłu. Karty radzą też wyjść z iluzji, odciąć się.

9 godzin temu, Amfora napisał:

 

Z niektórymi miałam problem, jak widać. Ktoś chętny się wypowiedzieć?:)

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anastazja979 napisał:

Sprawy urzędowe albo związane z pracą. Później powinnaś czuć lekkość i zadowolenie - możliwe jakieś sukcesy, miłe wydarzenia, imprezy, wyjazdy.

W pracy może się okazać, że będziesz musiała załatwić jakieś zaległe sprawy, coś wróci. Potem ruszysz do przodu. Możliwy jakiś wyjazd firmowy albo nowe plany.

Możesz czuć niemoc i trudności w podejmowaniu decyzji. Pieniądze mogą iść na przyjemności.

Jakieś rozczarowanie. Nie będziecie mogli się dogadać - każdy będzie mówił o czymś innym. Możliwe, że jedno z was rozgląda się za kimś innym.

Jakiś konflikt, poczucie zranienia i niestety strata na koniec. 

Karty radzą szukać rozwiązania sytuacji. Może koniec z samobiczowaniem się i pułapką umysłu. Karty radzą też wyjść z iluzji, odciąć się.

 

Dziękuję, czekamy na koniec lutego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...