Skocz do zawartości

Reklamacja


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, reklamuję nietypowy i trudny temat, mianowicie zepsuty tatuaż.

 

Studio niezbyt chce mi oddać te pieniądze, więc położyłam karty na to, jaki będzie rezultat moich starań o te pieniądze.

 

7 kielichów (4 denary) + Cesarz (6 mieczy) + 10 monet (6 buław)

 

No cóż, nie będą chcieli za bardzo rozstać się z pieniędzmi (4 denary), będzie kluczenie i szukanie rozwiązań.(7 kielichów). Ktoś będzie twardo szedł w zawarte (Cesarz), ucieknie od problemu, odwróci się od problemu (6 mieczy). Mimo, że Cesarz to pozytywną karta, to jednak kojarzy mi się z osobą nie do przekonania. Natomiast wynik wygląda obiecująco. 10 denarów i 6 buław wygląda dosyć zwycięsko, możliwe, że oddadzą te pieniądze z nawiązką. 

 

Nie wiem co sądzic, ten Cesarz mnie martwi jednak, mimo że to karta pozytywna.

 

 

A wy co myślicie?

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Sunrise009 czy ja dobrze czytam Twoje karty, że główne to te poza nawiasami a te w nawiasach są na nie dołożone? Tak z ciekawości spytam skąd ten pomysł? Nie utrudnia Tobie odczytu kart? Sama tego nie stosuję, nie wiem czy moja interpretacja będzie prawidłowa: 

W 7 Kielichów jest jakby rozważanie, co mogłabyś zrobić( w jaki sposób „przydusić” ich o te pieniądze i tak jakby każdy sposób był dla Ciebie fajny - coś w stylu „1000 sposobów” na zemstę ;) 

Z Cesarzem ciekawą sprawa bo wg moich rozkładów, karta pokazuje osobę która dyktuje warunki - i albo się im poddamy albo nici ze wszystkiego. 
Nie wiem na czym stanęło z salonem - czy są realne podstawy do reklamacji i czy możesz im w jakiś sposób zaszkodzić? 
10 Monet faktycznie pokazuje szczęśliwy finał i sporą sumę pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...