Skocz do zawartości

Ciężka karma ?


magdalenamagda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

 Zaczne od tego że mam 30lat i od zawsze w każdej sferze mam kłopoty. Praca/uczucia/finanse. Nie mogę narzekać tylko na zdrowie. Od zawsze jestem sama, nie uważam się za brzydka kobietę lub nachalna ale zawsze każdy facet mnie zostawia. Kiedy miałam 18lat zakochałam się a po 2 miesiącach ten facet zakochał się w mojej koleżance i był z nią 8 lat. Po 8 latach znowu się zakochałam i facet po 2 miesiąca się zakochał w jakiejś kobiecie i jest z nią do dna dzisiejszego. Identyczna sytuacja aż ciężka do uwierzenia. W pracy ciągle spotyka mnie coś złego

 Jeśli szefostwo chce się do czegoś przyczepić zawsze jestem to ja. Gdzie nie pójdę zawsze ja jestem tym rodzynkiem. Albo osoba która ktoś stalkuje w pracy. Gdzie nie pójdę do pracy to albo firma zaraz upada albo są jakieś cięcia lub trafiam na najgorsze działy...fifanse ciągle upadają albo odłożę i okazuje się że coś wyskakuje albo że zdrowiem coś i muszę wydawać...

 

Dlaczego mnie to spotyka ? Zawsze mam burzliwe doświadczenia w każdej sferze. Marzę o przeciętnym spokojnym życiu

Czy można mieć w życiu aż karme ? W każdej prawie aferze życia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Każde życie jest inne, każdy zbiera własne doświaczenia i nie wszystko jest "karmą".

Elementy karmiczne wplatają się w każde życie, lecz zazwyczaj jest tak, że to co jest niekorzystne / to co odczuwa się jako niekorzystne jest odbierane jako karma. A tymczasem są to doświadczenia duszy, które sobie wyznaczyła z sobie znanych powodów.

A poza tym trzeba się sobie przyjrzeć, swoim motywacjom i postępowaniu, zachowaniu, cechom, bo co najmniej 75 % tego, co uważamy za nieszczęścia karmiczne zawdzięczamy samym sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...