Skocz do zawartości

Bal karnawałowy


Rekomendowane odpowiedzi

Za tydzień wybieram się na bal karnawałowy. Jak się będę bawiła?

 

6 denarów+Umiarkowanie+9 denarów 

 

Bede wyglądała z klasą, ale sama impreza będzie bez większych fajerwerków. Umiarkowanie trochę kojarzy mi się z opróżnianiem szklanek z alko :). Mogę z kimś wymieniac jakieś poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@mezza - a to nie będzie już post? ;p 

Nie to, że się czepiam bo nie co praktykuję - tylko kiedyś bali nie robili w Wielkim Poście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Bal karnawałowy
W dniu 9.02.2024 o 21:22, mezza napisał:

Za tydzień wybieram się na bal karnawałowy. Jak się będę bawiła?

 

6 denarów+Umiarkowanie+9 denarów 

 

Bede wyglądała z klasą, ale sama impreza będzie bez większych fajerwerków. Umiarkowanie trochę kojarzy mi się z opróżnianiem szklanek z alko :). Mogę z kimś wymieniac jakieś poglądy.

Ogólnie moim zdaniem powinnaś się odnaleźć w towarzystwie i powinnaś się dobrze bawić . Chociaż możliwe że będą takie momenty gdzie będziesz się czuła taka trochę niedostrzeżone . Ale później powinnaś się poczuć dobrze . 

6 denarów to karta która pokazuje sytacje w których może nam zabraknąć uwagi . My komuś ja poswoecamy ale druga strona już niekoniecznie . Ale później masz Umiarkowanie a ta karta pokazuje będziesz zadowolona i będzie pełna harmonia z otoczeniem .Nawet jak będą jakieś sytacje które nie do końca będą Ci się podobać to w tej karcie to powinno odejść .Później masz 9 denarów czyli kartę która mówi o osadzania się w nowej rzeczywistości .Po prostu się tam odnajdziesz .Ale to też karta która mówi o tym że czasem za bardzo jesteśmy wylewni i za bardzo się odsłaniamy bo chcemy sie dobrze zaprezentować nie patrząc na konsekwencje . Trochę takie wszystko na sprzedaż . Ale ona też pokazuje że będziesz się tam dobrze bawić i będziesz się dobrze czuć . Trochę to wygląda tak jak by Twoje wysiłki włożone w dobrą zabawę zostały nagrodzone. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie ta energia się rąk szybko zmienia,że muszą stawiać karty w dniu albo dzień przed planowanym wydarzeniem. Tutaj po części się sprawdziło.9 denarow wyglądałam i czułam się świetnie,ale zabrakło 9 mieczy. Ja tego dnia byłam tak spięta przez inne sytuację życiowe,że myślami byłam cały czas gdzieś indziej. 6 denarow spotkanie dawnych znajomych.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...