Skocz do zawartości

Zmarła ciocia i babcia


iwonawokal

Rekomendowane odpowiedzi


edit. Kilka detali i poprawek.

 

Czesc. 
Prosze o interpretacje.

kilka lat temu zmarła moja ciocia. Pewna bliska osoba opiekuje się jej domem. Dzis przyśnił mi się taki sen:

Jest pogrzeb mojej cioci. Wyglada to na stypę w jej domu. Jest spokojnie ale tłoczno. Slychac gwar rodzinny, jak to bywało na wspólnych uroczystościach. Podchodzi do mnie o dziwo żywa, dość stanowcza ale pogodna i daje maszynki do golenia w prezencie 🤣 wiem, ze to głupie. Dalej mówi do mnie coś podobnego: „ możecie używać wszystkiego, korzystać z tych rzeczy,ale prosze uważajcie na włosy w szczotce”. Chodziło chyba o to zeby je wyrzucać. Dziwne to było, ale odpowiedziałam, ze oczywiście wiem o co chodzi. Tak na prawdę, skojarzyło mi się w tym śnie z jej choroba - zmarła na raka. Mam ciarki. Była tez tam mija zmarła babcia, która wymieniłyśmy się spojrzeniami i przytuliłysmy się. Tak jakbyśmy chciały pożegnać ciocie (jej córkę). Obie mieszkały w tym domu.

 

jeszcze kiedyś śniło mi się, ze babcia i ciocia nie chcą mnie wypuścić z tego domu. Ze uciekam wielokrotnie, one próbują mnie jakby „opętać”. 
 

czy to jakies ostrzeżenia? Zawsze myśląc o tych snach probowalam skojarzyć jakaś date, rocznice, urodziny, bo czesto w tym czasie takie sny się pojawiają…tym razem nie. Chocia z drugiej strony, ostatnio dużo dzieje się w moim życiu. Przyjechała teściowa, ucze się nowego jezyka, zaczynam brać więcej zleceń… Czy to jakies przebodzcowanie organizmu? 

Ciekawa jestem interpretacji.

pozdarwiam

Edytowane przez iwonawokal
Kilka detali, poprawki w tekście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...