Skocz do zawartości

Rekiny, plaża, narzeczona... ludzie...?


amatox

Rekomendowane odpowiedzi

Sen dla mnie dość nietypowy, bo rozbudowany, zwykle nie miewam snów, a jeśli już są krótkie, symboliczne i jeśli cokolwiek znaczą są dla mnie jasne w interpretacji. Z tym jest inaczej.

 

Rekiny chciały zjeść moją narzeczoną - coś pamiętam że chyba sam napuściłem je w ramach żartu. Byliśmy na plaży. Narzeczona wbiegła wraz z innymi ludźmi na wydmy i skarpę. Zrozumiałem że wymknęło mi się to z pod kontroli bo rekiny miały ją nastraszyć nie pożreć.

 

Rekiny swoim ruchem w kierunku plaży powodowały że woda (morze/ocean) podmywało plażę i ujmowało jej z każdym ich ruchem. W końcu zaczęło podmywać wydmy i skarpę. Nie wiedzieć czemu zamiast ratować narzeczoną rzucałem ryby do góry - na skarpę aby rekiny podpuszczać jeszcze bardziej. Były one niebezpieczne i dla mnie, ale trzymałem się stosownie daleko kierując jednocześnie je za uciekającymi ludźmi.

 

Ludzie ci wraz z narzeczoną starali się mi pomóc wydostać z plaży na wydmę/skarpę. Ja jednak dalej rzucałem te ryby. Fale wzbierały coraz mocniej, rekiny szły coraz wyżej. Kiedy fale zaczęły naprawdę mocno i wysoko bić o brzeg stałem już w wodzie po kolana. Jedna z fal - które rozbijały się przede mną a już nie za mną, była na tyle wysoka że wracając od brzegu (odbijając się od niego) uderzyła prosto we mnie ... znalazłem się pod wodą z myślą że przegiąłem i to koniec, że umieram... w tym momencie obudziłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

amatox

Rekin może oznaczać Twoje działanie w stosunku do narzeczonej - niby dla żartu, ale możesz niechcacy zrobić jej ogromną krzywdę... może nawet zrozumiesz swój błąd (uderzenie fali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...