Skocz do zawartości

Słuchawki


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś mogłaby pomóc w zweryfikowaniu miejsca, bo ja w tym się nie czuję mocna. Zgubiłam słuchawki i totalnie nie mogę ich znaleźć. 
 

gdzie są słuchawki?

 

paź mieczy, 8 mieczy, 3 kielichy 

 

miecze to miejsca zamknięte, wąskie i ciemne , ale te kielichy to ja nie wiem... Gdzieś koło wody, szafki ze szklankami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, panna.marta napisał:

Może ktoś mogłaby pomóc w zweryfikowaniu miejsca, bo ja w tym się nie czuję mocna. Zgubiłam słuchawki i totalnie nie mogę ich znaleźć. 
 

gdzie są słuchawki?

 

paź mieczy, 8 mieczy, 3 kielichy 

 

miecze to miejsca zamknięte, wąskie i ciemne , ale te kielichy to ja nie wiem... Gdzieś koło wody, szafki ze szklankami ?

Może, gdzieś w restauracji na stole o ile byłaś, albo parapet obok kwiatów doniczkowych, w saszetce, szafce gdzie są płynne rzeczy?

Szukaj, bo są. Nikt nie zabrał, ani na zawsze nie zapodziałaś. 

Powodzenia

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamandium napisał:

Może, gdzieś w restauracji na stole o ile byłaś, albo parapet obok kwiatów doniczkowych, w saszetce, szafce gdzie są płynne rzeczy?

Szukaj, bo są. Nikt nie zabrał, ani na zawsze nie zapodziałaś. 

Powodzenia

O to super. Czyli muszą być gdzieś w w domu. Bo nie wychodziłam w nich do knajpki chyba że tam gdzieś niechcący wypadły : (

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, panna.marta napisał:

O to super. Czyli muszą być gdzieś w w domu. Bo nie wychodziłam w nich do knajpki chyba że tam gdzieś niechcący wypadły : (

Miecze w tak zadanym pytaniu, to zamknięcie w niewidocznym miejscu. Te 3 kielichy traktuję, jako docelowe miejsce.   

Stawiam, że znajdziesz, że nikt ich nie zabrał. Stricte nie o to zapytałaś kart. 

 

Czas temu też szukałam, ale schowanych pieniędzy. Karty ostatecznie wyciągłam - As kiel. - 5 kiel. - 8 mieczy odwr.  

Znalazłam w wąskiej szafce gdzie trzymam kram od śr. czystości po inne młotki itd. Ostatecznie były w tej szafe w wąskiej kosmetyczce. 

Edytowane przez adamandium
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, panna.marta napisał:

Może ktoś mogłaby pomóc w zweryfikowaniu miejsca, bo ja w tym się nie czuję mocna. Zgubiłam słuchawki i totalnie nie mogę ich znaleźć. 
 

gdzie są słuchawki?

 

paź mieczy, 8 mieczy, 3 kielichy 

 

miecze to miejsca zamknięte, wąskie i ciemne , ale te kielichy to ja nie wiem... Gdzieś koło wody, szafki ze szklankami ?

Zablokowane gdzieś, zamknięte...

Szukałabym w kuchni, miejscu, w którym stoją kieliszki dosłownie, wazoniki, naczynia. W miejscu, które kojarzy się z rozrywką, wizytą gości, spotkaniem z koleżankami.... może zapraszałaś je ostatnio do domu i tego dnia sprzątając gdzieś je wyniosłaś, schowałaś. Gdzieś "utknęły", mogły się zsunąć i zablokować bądź dosłownie są zablokowane (np. zamknięte na kluczyk w jakiejś szkatułce, szafce, szufladzie). Paź mieczy kojarzy mi się z wąskimi miejscami, ale też z pokojem dziecięcym (lub blisko legowiska zwierzątka domowego). 

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam bardzo. Jutro jeszcze przekopie schowek na torebki. On jest w szafce kuchennej może tam.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny. Wszystko przekopałam. Nie wiem gdzie je wcięło : ( wszystko blisko kuchni i barku…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2024 o 21:23, panna.marta napisał:

Dziewczyny. Wszystko przekopałam. Nie wiem gdzie je wcięło : ( wszystko blisko kuchni i barku…

A tam gdzie zwykle kładziesz okulary ...ewentualnie na balkonie, parapecie. Leżą tam, gdzie zaspakajasz swoją ciekawość, ale ostatnio unikasz tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...