Skocz do zawartości

Wróżenie na imprezie


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam okazję w zaciszu drugiego powróżyć zainteresowanym osoba. Ciekawi mnie wasza interpretacja rego rozkladu,który rozłożyłam dla koleżanki.

 

Osoba A od jakiegoś czasu ma koleżeńskie relacje z Panem B. Pan jest trochę nieśmiały,ale powoli rozbija skorupę za to koleżanką powoli zaczęła o nim myśleć w kategoriach romantycznych dlatego zapytała

 

Jaka jest jego obecna sytuacja uczuciowa?

 

Królowa Mieczy+Koło+paź denarow+9 bulaw

 

Chyba zostawiła go jakaś kobieta, co spowodowało wywróceniem życia do góry nogami. Możliwe,że tam są nierozwiązane kwestie finansowe. Pan chyba nie jest gotowy na coś nowego, bo jest po przejściach.

 

Czy jest im pisana milosc?

 

Cesarz+Król Bulaw+Kaplan+10 pentakli

 

Ja nawet powiedziałabym,że on będzie partnerem docelowym i założą rodzinę.

 

Jakie są szanse na zbudowanie relacji z Panem B w tym roku?

 

Wisielec+Cesarzowa+8 bulaw

 

Szanse są,ale on będzie musiał wyjść z pozycji zawieszenia i odciąć się od przeszłości. Zobaczy wtedy w koleżance swoją Cesarzowa i sprawy mogą mieć szybki obrót.

 

Co wy myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mezza napisał:

Miałam okazję w zaciszu drugiego powróżyć zainteresowanym osoba. Ciekawi mnie wasza interpretacja rego rozkladu,który rozłożyłam dla koleżanki.

 

Osoba A od jakiegoś czasu ma koleżeńskie relacje z Panem B. Pan jest trochę nieśmiały,ale powoli rozbija skorupę za to koleżanką powoli zaczęła o nim myśleć w kategoriach romantycznych dlatego zapytała

 

Jaka jest jego obecna sytuacja uczuciowa?

 

Królowa Mieczy+Koło+paź denarow+9 bulaw

 

Chyba zostawiła go jakaś kobieta, co spowodowało wywróceniem życia do góry nogami. Możliwe,że tam są nierozwiązane kwestie finansowe. Pan chyba nie jest gotowy na coś nowego, bo jest po przejściach.

 

Czy jest im pisana milosc?

 

Cesarz+Król Bulaw+Kaplan+10 pentakli

 

Ja nawet powiedziałabym,że on będzie partnerem docelowym i założą rodzinę.

 

Jakie są szanse na zbudowanie relacji z Panem B w tym roku?

 

Wisielec+Cesarzowa+8 bulaw

 

Szanse są,ale on będzie musiał wyjść z pozycji zawieszenia i odciąć się od przeszłości. Zobaczy wtedy w koleżance swoją Cesarzowa i sprawy mogą mieć szybki obrót.

 

Co wy myślicie?

1. Jest skrzywdzony, wycofany, ale w damskiej energii - nie jest zamknięty całkowicie, ale nieufny. Nie wiem, czemu, ale wydaje mi się, że jest jakieś dziecko w tej historii i Pan jest w związku z tym już zmęczony, powoli się poddaje.

2. Taak, ale to będzie miłość taka mało romantyczna, skupiona na zbudowaniu czegoś stałego (Cesarz+10 denarów). Seksu tez będzie dużo, Pan będzie dobrym kochankiem. 

3. Jest trochę zastój, jest potrzeba spojrzenia na ten temat z innej strony, ale Cesarzowa zachęca do używania kobiecości, flirtu i pewności siebie. Jest możliwość na to, ze sytuacja ruszy z miejsca i to gwałtownie.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 10.03.2024 o 16:02, mezza napisał:

Jaka jest jego obecna sytuacja uczuciowa?

 

Królowa Mieczy+Koło+paź denarow+9 bulaw

Jest po rozstaniu, jest zraniony przez jakąś kobietę która go odtrąciła i tak siedzi z tym i „miętli” w głowie🤪 
Koło może mówić o tym, że co jakiś czas pojawiają się w jego życiu kobiety ale nie zostają na dłużej( może gdzieś na boku randkuje?). 
Paz Denarów kojarzy mi się z jakimiś przysługami od życzliwej osoby - może on jak ten Paź uczy się na nowo randkować i pozyskiwać uwagę kobiet( karta kogoś mało doświadczonego ale chętnego by robić przysługi, drobne upominki np kawa). 
W 9 Buław jest stan czujności - czyli wracamy do zranionej Królowej Mieczy - ostatecznie pan jest bardzo ostrożny w nawiązywaniu bliższych kontaktów bo od razu oczekuje najgorszego. 
 

W dniu 10.03.2024 o 16:02, mezza napisał:

Czy jest im pisana milosc?

 

Cesarz+Król Bulaw+Kaplan+10 pentakli

Ja bym czytała to w sensie „co jest im pisane”- ktoś tu będzie dyktować warunki jak na wyglądać wspólną przyszłość albo jaki kształt na relacja. Król Buław nadaje się na partnera, dosyć energiczny, wesoły ale - lubi wyręczać się innymi( taki typowy manager😅). Para będzie mieć wspólne cele i wartości - mimo tego surowego Cesarza może być im razem miło, będzie porozumienie. 
W 10 Monet wyjdą ze swojej strefy komfortu - stworzą coś nowego( tu czytam jako Kartę Bramę która pozwala wejść na wyższy poziom, pomaga w rozwoju). 
 

 

W dniu 10.03.2024 o 16:02, mezza napisał:

Jakie są szanse na zbudowanie relacji z Panem B w tym roku?

 

Wisielec+Cesarzowa+8 bulaw

Jest ślepa uliczka i okres czekania lub wstrzymywania się. Wisielec dla mnie to zamknięta droga - dopóki nie zmieni się sytuacja nici by to ruszyło. 
Ciekawe kto będzie tu Cesarzową? ;) To taka karta: mówisz i masz. Co sobie zarządzasz, to się spełnia. 
8 Buław - nagłe wiadomości, może być szybki rozwój znajomości i przejście na bardziej  poufałe kontakty. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...