Skocz do zawartości

Milosc II połowa marca


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji,że ostatnio energia szybko się zmienia,to zapytałam kart,co mnie czeka w miłości w II połowie marca.

 

Kaplanka+kaplan+Rycerz denarow

 

W sumie to nie wiem, bo z nikim się nie spotykam, ani nie randkuje. Podoba mi się kilku mężczyzn z bliższego lub dalszego otoczenia,ale bez żadnych większych kontaktów. Trochę mi przypomina jakby obserwowanie kogoś i ktoś mnie działanie z ukrycia,budowanie znajomości opartej na przyjaźni.

 

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało romansowe te karty. Chyba skupisz się na rozwoju duchowym i na sobie. Widać też kwestie pracy i finansów 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mezza napisał:

Z racji,że ostatnio energia szybko się zmienia,to zapytałam kart,co mnie czeka w miłości w II połowie marca.

 

Kaplanka+kaplan+Rycerz denarow

 

W sumie to nie wiem, bo z nikim się nie spotykam, ani nie randkuje. Podoba mi się kilku mężczyzn z bliższego lub dalszego otoczenia,ale bez żadnych większych kontaktów. Trochę mi przypomina jakby obserwowanie kogoś i ktoś mnie działanie z ukrycia,budowanie znajomości opartej na przyjaźni.

 

Dziękuję za pomoc

Kapłanka jeżeli chodzi o sferę uczuciowa pokazuje raczej stagnację . Tutaj nic wielkiego póki co nic się nie szykuje . Bardziej będziesz skupiała się na swoich wewnętrznych przeżyciach niż na konkretnej osobie . Później jest Kapłan który też świadczy o tym że bardziej istotne jest to co się dzieje w Twoim wnętrzu niz konkretną osoba . Może zajść przemiana w Tobie . Możesz dojrzeć wewnętrznie .Wydaje mi się że po prostu zajdzie w Tobie przemiana  która Cię nakieruje na to jakiego konkretnie mężczyznę potrzebujesz w swoim życiu . Na czym Ci tak naprawdę zależy . Rycerz denarów sugeruje że się ktoś pojawi .Może być taka osoba ktora będzie spełniała Twoje oczekiwania .Ale to raczej nie będzie do końca marca . Potrzeba czasu . W Tobie wewnętrznie muszą zajść pewne procesy żeby tą właściwą osobą mogła się pojawić . Po prostu musisz być cierpliwa . 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty nie pokazują miłości. 

Zapytałaś raptem o połowę miesiąca. Piszesz, że jesteś sama i taką samą dla siebie będziesz, co nie znaczy, że w duszy pragnień miłosci nie masz. Wręcz przeciwnie. 

I tak na pragnieniach, wyczekiwaniu, wtajemniczaniu się w wartości wyższe ten czas minie. Pomału, analitycznie, czas na miłość nadejdzie w swoim czasie, ale jeszcze nie teraz, nie tym czasie.  

Ryc. Den. kto wie, może to jest ktoś kogo już znasz i z nim będą małe kroki w kierunku czegoś stałego na przyszłość. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Weszłam w znajomość z Panem,z którym mamy wiele wspólnego, ale Pan mocno pozamykany i raczej nie zw8astuje szybkiej zmiany.

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mezza napisał:

Weszłam w znajomość z Panem,z którym mamy wiele wspólnego, ale Pan mocno pozamykany i raczej nie zw8astuje szybkiej zmiany.

tak pomyślałam, bo papież to byk, a one bywają zamknięte w swoich pogladach

macie rycerza denarów, więc piszecie do siebie smsy? Czy dajecie sobie jakieś małe prezenty?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie jest zamknięty w poglądach,ale emocjonalnie,bo jest po rozwodzie. Nie, do tego levelu to nie wiem,czy w ogóle dojdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...