Skocz do zawartości

Sytuacja finansowa


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie wyglądała moja sytuacja finansowa do września ?

 

10 monet, 9 kielichów , księżyc XVIII

 

niby nie jest źle, nie powinno niczego brakować , ale uważać, żeby nadmiernie nie popłynąć 

Edytowane przez panna.marta
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 godziny temu, panna.marta napisał:

Jak będzie wyglądała moja sytuacja finansowa do września ?

 

10 monet, 9 kielichów , księżyc XVIII

Jest dobrze, stabilnie - ale też nie będzie lepiej. Radość z dnia codziennego, emocjonalne zadowolenie. Brak stresu czy martwienia się czy starczy do kolejnej wypłaty. Zadowolenie z siebie. 
 Księżyc może pokazywać, że coś Ci umyka( gdzieś pieniądze mogą dosłownie wyciekać). Jakieś ukryte koszty. Czasem Księżyc jest kartą samooszukiwania - jesteś zadowolona albo myślisz, że coś nie jest problemem( miałam przypadek gdzie pewnej babce wychodził notorycznie Księżyc a ona nie dostrzegała, że jej biznes plajtuje). 

  • Lubię to! 1
  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest teraz? 

Bo 10 monet można zinterpretować jako poleganie na rodzinie lub jako dobrobyt. 

 

Mam dla Cb afirmacje i powtarzaj ją na głos zawsze jak wkładasz do portfela jakieś pieniądze lub w innych wybranych momentach: 

 

Wszechświat mi sprzyja, a obfitość finansowa spływa na mnie z każdej strony :koniczynka:

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, nastek96 napisał:

A jaka jest teraz? 

Bo 10 monet można zinterpretować jako poleganie na rodzinie lub jako dobrobyt. 

 

Mam dla Cb afirmacje i powtarzaj ją na głos zawsze jak wkładasz do portfela jakieś pieniądze lub w innych wybranych momentach: 

 

Wszechświat mi sprzyja, a obfitość finansowa spływa na mnie z każdej strony :koniczynka:

Nie jest najgorzej, ale czasem dzielę się kosztami z rodziną. Dużo kosztów niestety. Mocno oszczędzam.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to dużo wyjaśnia. Moim zdaniem nadal widać oparcie w rodzinie. 

Uważam, że to nie są złe karty. 

Wiesz masz w kimś oparcie, a to znaczy że nie jesteś sama. Możesz liczyć na pomoc najbliższych :kwiatek:

9 kielichów to karta przyjemności. Będziesz miała pieniądze nawet na drobne wydatki, ale brakuje jednego kielicha, więc nie będziesz zachwycona w 100%. Księżyc może pokazywać Twoje lęki i uważam, że to może być powód dlaczego jest 9 kielichów zamiast 10. 

Widać pomoc rodziny i dobry standard życia, ale przez twoje obawy i zamartwianie się możesz tego nie doceniać i czuć niedosyt. 

 

Spróbuj powtarzać moją afirmacje i co jakiś czas postaraj się zrobić takie rozeznanie, żeby docenić to co masz :D

Tarot to nie wyrocznia, dużo zależy od Cb. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, nastek96 napisał:

I to dużo wyjaśnia. Moim zdaniem nadal widać oparcie w rodzinie. 

Uważam, że to nie są złe karty. 

Wiesz masz w kimś oparcie, a to znaczy że nie jesteś sama. Możesz liczyć na pomoc najbliższych :kwiatek:

9 kielichów to karta przyjemności. Będziesz miała pieniądze nawet na drobne wydatki, ale brakuje jednego kielicha, więc nie będziesz zachwycona w 100%. Księżyc może pokazywać Twoje lęki i uważam, że to może być powód dlaczego jest 9 kielichów zamiast 10. 

Widać pomoc rodziny i dobry standard życia, ale przez twoje obawy i zamartwianie się możesz tego nie doceniać i czuć niedosyt. 

 

Spróbuj powtarzać moją afirmacje i co jakiś czas postaraj się zrobić takie rozeznanie, żeby docenić to co masz :D

Tarot to nie wyrocznia, dużo zależy od Cb. 

Dziękuję będę powtarzać : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...