Skocz do zawartości

Ten człowiek mnie prześladuje?


octavia

Rekomendowane odpowiedzi

Po zakończeniu pewnej znajomosci nagle pojawiają się nowe lub stare osoby w moim życiu.. nie było by nic w tym dziwnego gdyby nie to ze zawsze okazuje się, ze mieli do mnie złe intencje w dziwnie podobny sposób. Co tez dziwne .. zagrania są bardzo podobne tych osób. Za każdym razem mam wrażenie ze to sprawka tego chłopaka z zakończonej ostatnio znajomosci. Kiedy pytam kart czy ktoś działa za moimi plecami to pojawia się 7 mieczy. 
Proszę o pomoc w interpretacji tych kilku pytań.

 

czy on wielokrotnie nasłał do mnie kogoś? Siła 

Kojarzy mi się z silnym ingerowaniem w sytuacje 

 

z jakiego powodu? Świat, paź monet , kapłan 

 

po co/ w jakim celu? 5 mieczy 

pewnie zemsta 

 

Jak on może mi zaszkodzić? Królowa monet 

mogę utracić swoją stabilność? Pasowało by , ponieważ już kiedyś tak było.

 

co będzie jeszcze robił w tym kierunku? 2 monety 

 

przestanie? 4 kielichy 

 

co powinnam z tym zrobić? 9 monet, 6 mieczy, paź mieczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu znajomości toksycznej (rozumiem) możesz mieć posttraume aspekty nieprzepracowane, tym samym tworząc niekiedy  irracjonalne postrzeganie innych, czyli projekce myślokształtów. 

Nie kwestionuję, że te osoby nie mają podobnych zachowań. Nawiązuję tylko do możliwego czynnika psychologiczneg, który tyczy Ciebie. 

 

Ewidentnie ktoś w 7mieczy knuje nieszczerze unikiem - sygnał alarmowy! Co do nasyłania w karty Mocy, tu raczej ta osoba się personalnie wstrzymuje, choć potencjał do złych intencji jest możliwy. 

Powód ostawiłaś tego kogoś z niczym jakieś plany poważne zostały pogrzebane.  Ten ktoś może chcieć podkopać Twoją reputację (Kapłan) 

Potwierdza to paskudna karta 5 mieczy, decydująca o zemście po trupach nawet.  

Zaszkodzić Tobie praktycznie nie ma czym, nie ma takiej opcji, chyba że pozwolisz na to!  

Krążyć będzie wokół Ciebie to będzie robił  (2 monety) dopóki mu  się nie znudzi prowokowanie, a Ty dasz się  sprowokować. Tutaj bardziej on liczy na atencję swoich zagrywek.  

Rada kart 

 

Zadbaj o siebie, swój  dobrostan, głowa do góry, doza zdrowego egoizmu nie zaszkodzi . Odchodz mentalnie od tej trucizny zostawiaj bagaż za sobą (6 mieczy) ucz się siebie, i nabieraj doświadczenia ale nie zapomnij o byciu czujną. I nie analizuj za wiele!  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2024 o 15:49, octavia napisał:

Po zakończeniu pewnej znajomosci nagle pojawiają się nowe lub stare osoby w moim życiu.. nie było by nic w tym dziwnego gdyby nie to ze zawsze okazuje się, ze mieli do mnie złe intencje w dziwnie podobny sposób. Co tez dziwne .. zagrania są bardzo podobne tych osób. Za każdym razem mam wrażenie ze to sprawka tego chłopaka z zakończonej ostatnio znajomosci. Kiedy pytam kart czy ktoś działa za moimi plecami to pojawia się 7 mieczy. 
Proszę o pomoc w interpretacji tych kilku pytań.

 

czy on wielokrotnie nasłał do mnie kogoś? Siła 

Kojarzy mi się z silnym ingerowaniem w sytuacje 

 

z jakiego powodu? Świat, paź monet , kapłan 

 

po co/ w jakim celu? 5 mieczy 

pewnie zemsta 

 

Jak on może mi zaszkodzić? Królowa monet 

mogę utracić swoją stabilność? Pasowało by , ponieważ już kiedyś tak było.

 

co będzie jeszcze robił w tym kierunku? 2 monety 

 

przestanie? 4 kielichy 

 

co powinnam z tym zrobić? 9 monet, 6 mieczy, paź mieczy 

Jeżeli chodzi o pytanie czy ktoś działa za Twoimi plecami to 7 mieczy może to pokazywać . To karta oszust i kradzieży ale też takiego umykania cichaczem . Jeżeli pytasz się o konkretną osobę to rzeczywiście ona nie jest wobec uczciwa ale też pokazuje że chce od Ciebie uciec tak żebyś o tym nie wiedziała . 

Czy on nasłał kogoś 

Siła jest karta samokontroli i dużej siły woli . Więc raczej nie . On w tej karcie się kontroluje . Ewentualne on musiał by kogoś do tego zmusić wręcz fizyczne . 

Z jakiego powodu 

Świat Paz monet Kapłan 

Świat karta szczęśliwego zakończenia 0az nauki i pragnienia zdobywania wiedzy ale też ostrożności a Kapkan na końcu karta nauki nauczyciela i zasad 

 Jeśli miał by coś zrobić to tylko po to żeby dać Ci nauczkę . Pokazać kto jest wyżej w hierarchii.

Jak on może mi zaszkodzic ? 

Królowa denarów . 

Pytanie jest czy takiej królowej da się zaszkodzic . To moneta samodzielna i niezależna . Ona sama kieruje swoim życiem i nikt nie jest jej do tego potrzebny .

Ale jeżeli by miał to własne na zasadzie twoje utraty gruntu pod nogami 

 

Co będzie jeszcze robił w tym kierunku ? 

2 denarów - nic bo ta karta pokazuje że ktoś ma dużo zajęć i te zajęcia odciągają go od naszej osoby . Mozliwe że on już jest zainteresowany inna kobietą . Bo ta karta to też pokazuje . 

W najgorszym przypadku pokazuje wymianę wiadomości z kimś .

 

Przestanie 4 kielichów - to nie jest karta ruchu - ta karta sugeruje że on może być skupiony na czymś innym . Ta karta pokazuje że patrzymy na coś i tak jestem skupieni że niedostrzegany nic poza tym . 

Co powinnaś zrobić 

9 denarów 6 mieczy Paz mieczy 

9 denarów raczej radzi żebyś zajęła się sobą  6 mieczy to takie move on czyli i Dz do przodu i się nie oglądaj a Paz też radzi dystans ale uważne obserwowanie 

 

Pokazuje się królowa denarów więc to czy Ci zaszkodzi zależy od Ciebie . Jak będziesz to rozpamiętywać to może Ci zaszkodzić ale tylko na Twojej życzenie . 

Karty radzą iść do przodu a z jego strony nie pokazują działania . 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 mieczy nie zawsze oznacza zemstę . Ona pokazuje też że dana osoba czuje się przez nas skrzywdzona . On się czuje skrzywdzony i niesprawiedliwe potraktowany przez Ciebie . 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 minuty temu, Josei napisał:

5 mieczy nie zawsze oznacza zemstę . Ona pokazuje też że dana osoba czuje się przez nas skrzywdzona . On się czuje skrzywdzony i niesprawiedliwe potraktowany przez Ciebie . 

Potwierdzam. Dochodzę do podobnych wniosków ostatnio - w 5 Mieczy możemy czuć się niesprawiedliwie i krzywdząco potraktowani. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gringe napisał:

Potwierdzam. Dochodzę do podobnych wniosków ostatnio - w 5 Mieczy możemy czuć się niesprawiedliwie i krzywdząco potraktowani. 

Mnie ta karta też ostatnio to bardzo często  pokazuje . 

Bardziej niż zemste pokazuje chyba pokazuje takie poszukiwanie spraweliwosci 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja dalej wydaje mi się dziwna 

zapytalam jeszcze kart czy on ma dostęp do moich kont społecznościowych:

8 buław , 10 mieczy , głupiec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie? 
8 buław - rozmowy 

10 mieczy i głupiec 

kojarzy mi się z takim zabieraniem wolności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, octavia napisał:

Co myślicie? 
8 buław - rozmowy 

10 mieczy i głupiec 

kojarzy mi się z takim zabieraniem wolności 

8 buław to ruch i działaniei i szybkie decyzje  a 10 mieczy porażka i upadek  Głupiec to nie tylko początek czegoś czy wolność ale też niewiedza . Razem te karty okazują że on nie ma dostępu do Twoich kont bo nie ma takich narzędzi i wiedzy żeby mógł coś zrobić 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja 

miala ta osoba dostęp tak jak podejrzewałam 

z kont które przychodzą powiadomienia o zalogowaniu przyszły dziś w nocy gdy spałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 09:32, octavia napisał:

Weryfikacja 

miala ta osoba dostęp tak jak podejrzewałam 

z kont które przychodzą powiadomienia o zalogowaniu przyszły dziś w nocy gdy spałam.

To, że dostałaś powiadomienia o logowaniu niekoniecznie musi akurat ta osoba włamywać się na konto. 

W ustawieniach można dowiedzieć się mniej więcej z jakiego IP i serwera nastąpiło logowanie.  

Nie myśl, że kwestionuję czy bronię tą osobę. Piszę z doświadczeń, gdyż też podejrzewałam kogoś, a okazało się inaczej.  

Karty trochę nie bardzo mówią o tym że ma dostęp do Twoich kont. 10 mieczy może wskazywać na złamanie zabezpieczeń, ale pewności nie daję. Tutaj nie ma kart, posiadania nielegalnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, ze nasze konta były połączone , przyszło mi kilka wiadomości na pocztę  po czym jak zmieniłam hasła na aplikacjach 

wiadomości z poczty zostały nagle usunięte, wtedy odłączyłam konta 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, octavia napisał:

Okazało się, ze nasze konta były połączone , przyszło mi kilka wiadomości na pocztę  po czym jak zmieniłam hasła na aplikacjach 

wiadomości z poczty zostały nagle usunięte, wtedy odłączyłam konta 

To nie ienia faktu że on musiał mieć hasło  i dla mnie dalej nie ma pewności że to on . 

 

Ja miał kiedyś dostęp do konta innej osoby . Mojego syna . Mój były mąż po rozwodzie miał koleżankę natomiast to nie był związek dla niego tylko coś na zasadzie koleżanki do towarzystwa . Okazało się że Pani jest wariatka . I po tym jak z nią zerwał zaczęła wypisywać do mojego syna . 

Więc ja znajac hasła połączyłam swoje konto z jego . Mogłam na FB i Messenger przelogować sie między moim kontem i jego . To były tylko po to żebym mogła sprawdzać czy ona wypisuje do dziecka .Mój syn wiedział . Miał dostęp do jego telefonu też . Natomiast nigdy nie przyszło powiadomienie że konkretnie ja się z nim połączyłam . Była tylko informacja o logowaniu z innego urządzenia . Szczerze to gdybym mu nie powedziala to nie wiedział by że to ja . 

Wiec skąd wiesz że to on ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...