Skocz do zawartości

Postawię karty tarota dla 5 osób – krótkie rozkłady


vanilia91

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

uczę się tarota i chętnie postawię rozkłady [krótkie!] dla 5 osób. Piszcie, pytajcie o co chcecie, ale raczej o krótkie sprawy [typu ,,moje życie miłosne na najbliższy miesiąc'']. Dlatego krótkie, bo będę potrzebowała weryfikacji. I koniecznie bierzcie poprawkę, raz jeszcze, na to, że się uczę :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Hej :) To sprawdźmy na mnie ;) 

 

Co wydarzy się w sferze osobistej(uczuciowej) do moich urodzin( w maju)? 
 

Wrócę z weryfikacją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja z chęcią skorzystam  :)

Moje życie towarzyskie na najbliższe dwa miesiące jak będzie wyglądać? :) czy czekają mnie jakieś wyjazdy bądź podróże? 

Weronika 06.06.1995 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o 2 odpowiedzi, jedna to szybka weryfka będzie bo już dziś, więc typowo szkoleniowe to pytanie jest, a drugie real żizn.

1) lecę zaraz po zaproszenia darmowe do teatru - czy uda mi się je zdobyć? - odp. znać będę dzisiaj.

2) czy koleżanka odda mi choć część -  ratę pożyczki do końca maja? nie pytam o całość, bo to raczej awykonalne w jej wydaniu. Ale jak wyjdzie, że odda całość to bardzo chętnie przytulę tę informację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Emeryta napisał:

To ja poproszę o 2 odpowiedzi, jedna to szybka weryfka będzie bo już dziś, więc typowo szkoleniowe to pytanie jest, a drugie real żizn.

1) lecę zaraz po zaproszenia darmowe do teatru - czy uda mi się je zdobyć? - odp. znać będę dzisiaj.

2) czy koleżanka odda mi choć część -  ratę pożyczki do końca maja? nie pytam o całość, bo to raczej awykonalne w jej wydaniu. Ale jak wyjdzie, że odda całość to bardzo chętnie przytulę tę informację :D

 

no cóż, nie planowałam dziś stawiać kart, ale postawię na 1, bo sama jestem ciekawa. ;) 

a więc: 

 

WISIELEC [dopowiedzenie: PAŻ KIELICHÓW]

Prawdopodobnie długo trzeba będzie na nie poczekać, będzie opóźnienie w jakiejś kwestii, bezruch i długo nie będzie wiadomo, czy tak, czy nie. Możesz też zmienić sposób patrzenia na tę sytuację albo sposób działania. Czuję, że tutaj, jeśli poczekasz odpowiednio długo bez wymuszania niczego, to dostaniesz. Paź kielichów wskazuje, że coś dostaniesz, być może dzięki młodemu człowiekowi, może nawet dziecku? – kielichy to sztuka, paź jest od podarowywania, więc może ktoś Ci te zaproszenia faktycznie podaruje :) skoro coś małego, to może być mniej niż się spodziewałaś, ale powinno być i będą wiązały się z tym miłe emocje, może nawet jakaś niespodzianka.

Ciekawam weryfikacji ;)

Edytowane przez vanilia91
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vanilia91 napisał:

no cóż, nie planowałam dziś stawiać kart, ale postawię na 1, bo sama jestem ciekawa. ;) 

 

Dziękuję :) -  ja też byłam ciekawa i pełna nadziei, ale niestety, okazało się, że zaproszeń zabrakło. 

Trochę rozbudowałaś odpowiedź to pytanie, ono w sumie miało opcje tak lub nie. Ale dobrze, że opisałaś okoliczności. To i ja napiszę co było.

Sam Wisielec przy tak lub nie odpowiedziałby mi, że nie zdobędę tych zaproszeń.

Okoliczności zaś były takie: te zaproszenia rozdawano w urzędzie dzielnicy (oni czasami robią różne takie akcje). Jak dotarłam na miejsce, to okazało się, że kolejka sięga horyzontu. Czekałam więc długo, ale się nie doczekałam, tak na 10 osób przede mną pula zaproszeń została wyczerpana.

A Paź Kielichów? -  ma zrealizować się do środy, w co jednak wątpię - nie widzę możliwości by ktoś ktoś odstąpił mi te zaproszenie. Jeśli jednak tak by się stało - no to napiszę :buzka_z:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Emeryta napisał:

 

Dziękuję :) -  ja też byłam ciekawa i pełna nadziei, ale niestety, okazało się, że zaproszeń zabrakło. 

Trochę rozbudowałaś odpowiedź to pytanie, ono w sumie miało opcje tak lub nie. Ale dobrze, że opisałaś okoliczności. To i ja napiszę co było.

Sam Wisielec przy tak lub nie odpowiedziałby mi, że nie zdobędę tych zaproszeń.

Okoliczności zaś były takie: te zaproszenia rozdawano w urzędzie dzielnicy (oni czasami robią różne takie akcje). Jak dotarłam na miejsce, to okazało się, że kolejka sięga horyzontu. Czekałam więc długo, ale się nie doczekałam, tak na 10 osób przede mną pula zaproszeń została wyczerpana.

A Paź Kielichów? -  ma zrealizować się do środy, w co jednak wątpię - nie widzę możliwości by ktoś ktoś odstąpił mi te zaproszenie. Jeśli jednak tak by się stało - no to napiszę :buzka_z:

 

DziękI! bardzo to ciekawe. Stawiałabym przy tym Paziu, że spotka Cię miła niespodzianka :) koniecznie daj znać. 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, vanilia91 napisał:

 

DziękI! bardzo to ciekawe. Stawiałabym przy tym Paziu, że spotka Cię miła niespodzianka :) koniecznie daj znać. 

 

albo myślę sobie: niekoniecznie dostaniesz te bilety, ale ktoś zaproponuje Ci coś innego, miłego do roboty i w ogóle nie będzie szkoda ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mateusz 01.03.1997

Jak potoczy się moja kariera w aktualnej firmie przy obecnym tempie w ciagu 6 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, PanKosiarz napisał:

Cześć Mateusz 01.03.1997

Jak potoczy się moja kariera w aktualnej firmie przy obecnym tempie w ciagu 6 miesięcy?

priorytet ma 5 osób, które zgłosiło się powyżej. jeśli będę miała czas i chęci, to po nich rozłożę karty też dla Ciebie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...