Skocz do zawartości

Niespodziewane spotkanie


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym tygodniu spotkała mnie mała niespodzianka . 

Zobaczyłam pana którego nie widziałam 2 lata . Nie miałam ochotę na bliższe spotkanie więc zmieniałam drogę a wlasciwe wróciłam skąd szłam . 

Ogólne jest między nami sporo nieporozumień a ja nie mam ochoty na ich wyjaśniane . A do tego on ma żal do mnie . 

 

Zapytałam się kart czy on mnie widział 

4 denarów 4 Kijów Królowa Kijów 

Wydaje mi się że raczej nie . 

 

Zapytałam się czy znowu będę miała ta przyjemność żeby go zobaczyć 

Do końca marca 

Głupiec Koło fortuny 10 mieczy 

Zastanawiam się czy tu nie będzie taka sytacja jak poprzednio . 

Koło fortuny to karta cyklu i powtarzających się wydarzeń . Możliwe że gdzieś go zobaczę ale udam że nie widzę i w 10 mieczy szybko utne sprawę . 

Do końca kwietnia 

Sąd ostateczny Kapłan Kapłanka 

Troszkę dziwne te karty . 

Sąd zapowiada ponowny kontakt ale to też karta mówiąca o tym że nadszedł monet prawdy i oceny i rozrachunku . Pozostałe dwie karty też nie zapowiadają spotkania . 

Możliwe że pokazuja żebym jeszcze raz wewnętrznie przeanalizowala to w jaki sposób to potraktowałam . On uważa że niesprawiedliwie go oceniłam i źle potraktowałam . Bo nie jest taki zły jaki się wydaje . 

Kapłan to karta przeznaczenia a kapłanka to karta intuicji 

Możliwe że chodzi tutaj że ja wewnętrznie wiem co się stanie i powinnam sobie to usoawdomic ale według mnie nie ma tu spotkania . 

 

Na koniec robiłam taki ogólny na niego 

Co ma w głowie mój temat  - ksiezyc - to co myśli nie jest do końca prawdziwe on widzi tylko część prawdy do tego żyje jakiś iluzja 

Co czuje do mnie - 10 kielichów - raczej nie chodzi tutaj o to że coś głębokiego ,10 kielichów to karta trochę takiej sielanki spełnienia życzeń ale przede wszystkim dopełnienia . Mozliwe że on gdzieś wewnętrzne wie że ta znajomosc jest skończona i odzyskał spokój . Bo to też karta pogodzenia się . 

Jego zamiary wobec mnie - sąd ostateczny - on w tej karcie może już dokonał jakiegoś rozrachunku naszej znajomości . Wie że nic z tego nie będzie . To też karta oczyszczenia . Więc może ta znajomość mu już nie ciąży . 

Jego obawy - 7 Kijów - postawił sobie granicę . Możliwe że nie chcę też konformacji ze mną .

Nadzieję - Paz mieczy - on raczej będzie się trzymał na dystans ,natomiast jest ciekawy . Możliwe że gdzieś mnie obserwuje w mediach społecznościowych .

Nastawienie do mnie - Paz Kijów - to karta otwartości ale bardziej na coś nowego . Myślę że on już poszedł do przodu i w jego życiu jest wiele nowych i ciekawych znajomości . 

Co się wydarzy 

Wisielec Kochankowie Cesarz 

Między nami raczej nic 

Wisielec pokazuje że nasza znajomość od dłuższego czasu jest zawieszona . Kochankowie mogą poszukać że każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby na których jest bardziej skupieni . Do tego Cesarz karta stałości i uporu . Raczej nie zapowiada zmiany sytuacji . 

 

Będe wdzięczna za pomoc w interpretacji . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 godziny temu, Josei napisał:

Zapytałam się kart czy on mnie widział 

4 denarów 4 Kijów Królowa Kijów 

Wydaje mi się że raczej nie . 

Trzymał się tego, co go absorbowało w danym momencie - mógł zwrócić uwagę na atrakcyjną kobietę obok niego. Mam wrażenie, że mogli być tam też inni ludzie - tłok? Nie widział Cię bo się nie spodziewał tam Ciebie zobaczyć. 
 

2 godziny temu, Josei napisał:

Zapytałam się czy znowu będę miała ta przyjemność żeby go zobaczyć 

Do końca marca 

Głupiec Koło fortuny 10 mieczy 

Bywasz w miejscu gdzie on? Koło sugerowałoby, że gdzieś się mijacie od czasu do pory. Głupiec na początku rozkładu może mówić o pewnej niefrasobliwości( „no i co mi zrobi jak mnie zobaczy”- coś w tym stylu). 
10 Mieczy to po prostu nie. 
 

2 godziny temu, Josei napisał:

Do końca kwietnia 

Sąd ostateczny Kapłan Kapłanka 

Możliwe, że gdzieś z daleka złapiecie się wzrokiem ale nie będzie sposobu by nawiązać rozmowę. 
 

2 godziny temu, Josei napisał:

 

Na koniec robiłam taki ogólny na niego 

Co ma w głowie mój temat  - ksiezyc - to co myśli nie jest do końca prawdziwe on widzi tylko część prawdy do tego żyje jakiś iluzja 

Co czuje do mnie - 10 kielichów - raczej nie chodzi tutaj o to że coś głębokiego ,10 kielichów to karta trochę takiej sielanki spełnienia życzeń ale przede wszystkim dopełnienia . Mozliwe że on gdzieś wewnętrzne wie że ta znajomosc jest skończona i odzyskał spokój . Bo to też karta pogodzenia się . 

Jego zamiary wobec mnie - sąd ostateczny - on w tej karcie może już dokonał jakiegoś rozrachunku naszej znajomości . Wie że nic z tego nie będzie . To też karta oczyszczenia . Więc może ta znajomość mu już nie ciąży . 

Jego obawy - 7 Kijów - postawił sobie granicę . Możliwe że nie chcę też konformacji ze mną .

Nadzieję - Paz mieczy - on raczej będzie się trzymał na dystans ,natomiast jest ciekawy . Możliwe że gdzieś mnie obserwuje w mediach społecznościowych .

Nastawienie do mnie - Paz Kijów - to karta otwartości ale bardziej na coś nowego . Myślę że on już poszedł do przodu i w jego życiu jest wiele nowych i ciekawych

Zgadzam się. 
 

2 godziny temu, Josei napisał:

Co się wydarzy 

Wisielec Kochankowie Cesarz 

Między nami raczej nic 

Nic. Sprawy pozostaną jakie są. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gringe napisał:

Trzymał się tego, co go absorbowało w danym momencie - mógł zwrócić uwagę na atrakcyjną kobietę obok niego. Mam wrażenie, że mogli być tam też inni ludzie - tłok? Nie widział Cię bo się nie spodziewał tam Ciebie zobaczyć. 
 

Bywasz w miejscu gdzie on? Koło sugerowałoby, że gdzieś się mijacie od czasu do pory. Głupiec na początku rozkładu może mówić o pewnej niefrasobliwości( „no i co mi zrobi jak mnie zobaczy”- coś w tym stylu). 
10 Mieczy to po prostu nie. 
 

Możliwe, że gdzieś z daleka złapiecie się wzrokiem ale nie będzie sposobu by nawiązać rozmowę. 
 

Zgadzam się. 
 

Nic. Sprawy pozostaną jakie są. 

Do tej pory nie przebywaliśmy . On wyjechał jakiś czas po tym jak zerwaliśmy kontakt . Możliwe że wrócił . 

 

Nie chcę się z nim widzieć bo to narcyz a rozmowa z nim to jak bicie głową w ścianę . 

Poza tym on ma do mnie jakieś dziwne pretensje . 

Całkiem możliwe że gdzieś już mnie widzial . Natomiast ja jego pierwszy raz . 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...