Skocz do zawartości

Zajęcia ciąg dalszy


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Jak upłyną mi dale zdjęcia psychoterapii z panią X. Póki co mam problem trochę czy pani mnie rozumie i żeby się przed nią otworzyć.

 

2 buław, sąd ostateczny, 6 buław 

 

no karty niby fajne, bo jest współpraca w 2 bulaw. W sadzie oczyszczenie wyjście z blokad. No u 6 buław jako odczucie sukcesu. Może potrzeba czasu?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, panna.marta napisał:

Jak upłyną mi dale zdjęcia psychoterapii z panią X. Póki co mam problem trochę czy pani mnie rozumie i żeby się przed nią otworzyć.

 

2 buław, sąd ostateczny, 6 buław 

Będziesz się z początku achać czy w ogóle chce Ci się mówić o pewnych sprawach z terapeutką jednak Sąd sugeruje, że komunikacja przejdzie swój renesans( możliwe, że zadzieją się jakieś rzeczy w Twoim życiu i od słowa do słowa o nich - dojdziesz do tego, co najbardziej istotne dla Ciebie). 
W 6 Buław cel komunikacyjny zostaje osiągnięty choć będzie to poczucie, że swoje musiałaś przejść. 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gringe napisał:

Będziesz się z początku achać czy w ogóle chce Ci się mówić o pewnych sprawach z terapeutką jednak Sąd sugeruje, że komunikacja przejdzie swój renesans( możliwe, że zadzieją się jakieś rzeczy w Twoim życiu i od słowa do słowa o nich - dojdziesz do tego, co najbardziej odstroję dla Ciebie). 
W 6 Buław cel komunikacyjny zostaje osiągnięty choć będzie to poczucie, że swoje musiałaś przejść. 

No właśnie czuję, że będzie ciężko zaczyna się konkretne głębokie wchodzenie i chyba robi się niekomfortowo : ( kochana a co mialo być dalej w tym zdaniu od słowa do słowa? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)

@panna.marta o matko- nie sprawdziłam, co napisałam i jak zwykle słownik był mądrzejszy😅( takie atrakcje pisania z telefonu). 
Chodziło mi, że „od słowa do słowa” dojdziesz do tego, co istotne dla Ciebie( kwintesencja problemu). 

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że dojdzie do przełomu i oczyszczenia. Zacznie z Ciebie wychodzić to,co pomoże Ci w twojej wewnętrznej przemianie. Nie ma tutaj braku zaufania,ale raczej wahanie, obserwowanie i badanie guntu,czy można się otworzyć tej osobie. Nie poddawaj się,bo w zasięgu widać sukces.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...