Skocz do zawartości

Życie za 10 lat


patrycja1905

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Jestem początkująca w stawianiu kart, stawiam je sobie ewentualnie bardzo bliskim znajomym którzy zdają sobie sprawę z tego że dopiero się uczę i nie wszystko jeszcze rozumiem przez co może wyjść coś zupełnie odwrotnie.

 

Ostatnio przyjaciel poprosił żebym sprawdziła jak będzie wyglądać jego życie za 10 lat.

Wyciągnęłam 3 karty:

- 10 pentakli, 5 pentakli i pazia buław

 

Z pierwszej karty zapowiadało się wszystko super - bogactwo materialne jak, duchowe i rodzinne. Ale ta druga karta pokazuje samotność, biedę, kryzys. No i tu zgłupiałam totalnie i zupełnie nie wiedziałam jak to ugryźć. 

Będzie pięknie, ale wydarzy się coś co wszystko zrujnuje ? Kurcze ale do zepsucia wszystkiego nagle Wieża by mi bardziej pasowała, a tu czuje się jakby jedna karta całkowicie zaprzeczyła drugiej. 

Pazia buław interpretuje jako że będzie młodym, przystojnym i zdrowym mężczyzną z charakterem dość infantylnym.

 

Bardzo proszę o pomoc z zrozumieniu przekazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 godzinę temu, patrycja1905 napisał:

Ostatnio przyjaciel poprosił żebym sprawdziła jak będzie wyglądać jego życie za 10 lat.

Wyciągnęłam 3 karty:

- 10 pentakli, 5 pentakli i pazia buław

10 Monet to zasobna rodzina, może mówić o zabezpieczeniu materialnym i ogólnym dobrobycie. 
5 Monet jako karta “blotka” nie jest kartą przekreślającą szczęście. Ona mówi o codzienności i pomniejszych wydarzeniach( jak całe AM). Tutaj może chodzić, że facet będzie zabiegany, będzie brakować mu czasu( może dla rodziny), może życie zawodowe będzie go mocno pochłaniać( tu pasuje ten Paź Buław który pokazuje człowieka który dopiero się uczy, przyswaja nowe umiejętności). 
5 Monet jest niżej w hierarchii od 10 Monet, co też pokazuje, że karta nie może przekreślać zupełnie znaczenia karty wyższej. 
Pomyślałam też, że człowiek ten w jakiś sposób opuści rodzinę i ruszy w świat w pogoni za nauką, nowymi sprawami które będą go interesować. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gringe Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Dużo mi to wyjaśniło, zwłaszcza to że wyższa karta nie może przekreślić znaczenia drugiej niższej.

Dziękuję :)

A gdyby sytuacja była odwrotna? 

Na pierwszym miejscu byłaby 5 a na drugim 10, to odczyt pozostaje bez zmian ?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
33 minuty temu, patrycja1905 napisał:

Gringe Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Dużo mi to wyjaśniło, zwłaszcza to że wyższa karta nie może przekreślić znaczenia drugiej niższej.

Dziękuję :)

A gdyby sytuacja była odwrotna? 

Na pierwszym miejscu byłaby 5 a na drugim 10, to odczyt pozostaje bez zmian ?

Odczyt wtedy nieco się zmienia - sugeruje wzrost, pokonanie trudność dzięki próbowaniu różnych metod i sposobów, dopięcie swoich celów. 
Wiem, że 10 Monet rozpoczynająca układ może pokazywać, że nic więcej “nie wyciśnie się” z bieżącej sytuacji i mamy już wszystko, co było możliwe do osiągnięcia - tu też zależy od pytania oczywiście. 
W przypadku Twojego pytania trzymałabym się tego, co wcześniej napisałam - 5 Monet nie zapowiada “krachu” a raczej poczucie szukania szejka więcej( plus brak czasu ogólnie). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...