Skocz do zawartości

Love


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sytuacja uczuciowa do czerwca włącznie.

 

rycerz kielichów, 9 buław, sprawka XI, słońce XIX

 

karty pokazują, że będę się broniła przed typowymi flirciarzami. Nie mniej jednak słońce pokazuje, aby się trochę otworzyć i wpuścić tego słońca w swoje życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś będzie Cię podrywał, ale nie będziesz zainteresowana. Może to jednak podbić trochę Twoje ego - poczujesz się atrakcyjna.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Anastazja979 napisał:

Ktoś będzie Cię podrywał, ale nie będziesz zainteresowana. Może to jednak podbić trochę Twoje ego - poczujesz się atrakcyjna.

Wspaniale dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę,że nie jesteś mentalnie gotowa na otworzenie się na druga osobę, gdyż będziesz za bardzo racjonalizowała, brała pod uwagę wszystkie za i przeciw. Jak pozwolisz dobie trochę ta szale przesunąć na Pozytywna stronę,to poczujesz powiew radości i świeżości. Nie każdy musi mieć zle intecje, a warto się nie spieszyć, aby zobaczyć,co druga osoba ma do zaoferowania.

Edytowane przez mezza
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dziewczyny ostatnio doszłam,że my bardzo negatywnie podchodzimy do wielu kart i widzimy zagrożenie. Ostatnio myślałam k Królach, jak zazwyczaj ich interpretujemy wyłącznie przez pryzmat negatywnych cech: Bulawowy Babiarz, Denarowy skąpiec i egoista, Kielichowy bierny i ciapa, a Mieczowy to tyran, niedostępny emocjonalnie. Przy rynkach nie lepiej, a najgorzej to Kielichowy i Bulawowy, bo zaraz widzimy lovelasow, bzykaczy itd.

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2024 o 17:05, mezza napisał:

W ogóle dziewczyny ostatnio doszłam,że my bardzo negatywnie podchodzimy do wielu kart i widzimy zagrożenie. Ostatnio myślałam k Królach, jak zazwyczaj ich interpretujemy wyłącznie przez pryzmat negatywnych cech: Bulawowy Babiarz, Denarowy skąpiec i egoista, Kielichowy bierny i ciapa, a Mieczowy to tyran, niedostępny emocjonalnie. Przy rynkach nie lepiej, a najgorzej to Kielichowy i Bulawowy, bo zaraz widzimy lovelasow, bzykaczy itd.

Na spokojnie karty to karty. Dla mnie to one mega pozytywne są i chętnie poznam kogoś nawet do

poflirtowania, bo muszę odżyć po ciężkich przeżyciach w ostatnim czasie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 11:22, panna.marta napisał:

Moja sytuacja uczuciowa do czerwca włącznie.

 

rycerz kielichów, 9 buław, sprawka XI, słońce XIX

Pojawi się facet w typie Rycka kielichów, który wpada, narobi zamieszania ale szybko znika. Jednak ty mu się nie dasz zbałamucić.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz się broniła i podchodziła z dystansem do Pana. Może nie uwierzysz od razu w jego uczucia?

Słońce jest więc ogólnie przyjemnie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...