Skocz do zawartości

Niespodziewanie spotkanie ciąg dalszy


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pisałam o sobie która zobaczyłam przypadkiem .Nie widzieliby się ok 2 lat . Myślałam że on mnie nie widzial ale spotkałam wspólnego znajomego i okazało się że on wtedy też mnie widział . Podobno się o mnie wypytywał . Co nie jest dla mnie dobra wiadomością . Martwi mnie to ponieważ kiedy zerwałam z nim znajomsc on nie mówił o mnie miło do znajomych. Według niego jestem zołza nie mam serca i jestem zimna jak lód . Nie chciała bym żeby sytacja sie powtórzyła . 

 

Zrobiłam na niego rozkald .

 

Aktualna sytuacja między nami teraz 

Paz monet ,Głupiec 

Karty okazują że każdy idzie swoją drogą i nie mamy informacji na swój temat .

Jego cel wobec mnie 

Królowa mieczy 

Myślę że chodzi o trzymanie się wobec mnie na dystans . Ale ta karta mnie martw bo może pokazywać z jego strony chęć wbicia mi szpilki w serce ,plotkowanie i zbieranie informacji na mój temat . 

Co ma w głowie na mój temat 

Gwiazda 

Może mówić że jestem poza jego zasięgiem 

Co czuje do mnie 

As denarów 

To nie jest karta uczuć ani dobrych ani złych .Ogólnie jest to karta pokazująca chęć dania komuś szansy ale nie bardzo wiem jak ja tutaj interpretować . 

Postawa wobec mnie 

Sąd 

On chyba zrobiła jakiś bilans naszej znajomości . Podsumował całą sytuację . Liczę też że zrobił rachunek sumienia . 

 

Jak on się obecnie zachowuje wobec mnie 

Śmierć 3 kielichów 8 denarów 

Śmierć mówi że on zakończył temat ,3 kielichów może sugerować że on się zajmuje swoim towarzystwem przy 8 denarów sugeruje że to go pochłania . Znając jego to są w jego życiu nowe kobiety ( nie jedna ) którymi się teraz interesuje . 

Jego następne kroki wobec mnie 

4 Kijów 9 mieczy 6 Kijów 

Nie ma  tutaj bezpośredniego ruchu wobec mnie . 

4 Kijów pokazuje grupe znajomych bądź dom przy 9 mieczy mam takie wrażenie jak by on miał problem z wyjściem z tego domu i zrobieniem kroku . Natomiast później jest 6 Kijów . Karta zwycięstwa i pokazywania swoich walorów w tłumie . 

Nie do końca wiem o co tu chodzi . 

4 Kijów to też karta romansów . O trochę ten rozkald mi się z czymś takim skojarzył jak by on chciał pokazać co straciłam jaka świetną zabawę . 

 

Co ukrywa przede mną 

Królowa Kijów 

Nie chodzi o inną kobietę bo on tutaj nie ma problemu żeby się pokazywać z kobietami . 

Nie wiem jak to kartę tutaj zinterpretować 

Dlaczego ukrywa 

Rycerz denarów pustelnik 

Rycerz denarów pokazuje konsekwentne działanie z jego strony i odpowiedzialność ,pustelnik wycowanie się i może siadczyc o takim wewnętrznym skupieni  na sobie . 

Nie do końca tutaj wiem o co chodzi z tym co on ukrywa i dlaczego 

Co wyniknie z tej znajomości .

 

Rycerz kielichów diabeł koło fortuny

 

I tu już są brzydkie karty . 

Rycerz przy diable może świadczyć o znajomości która będzie pozorne romantyczna ale tak naprawdę toksyczna . Może tutaj chodzić o coś na zasadzie przyciąganie bo komuś się będzie wydawało że to może być uczucie . Diabeł przy kole fortuny pokazuje  że będzie chęć podjęcia ryzyka .Może też pokazywać powtarzające się trudne toksyczne sytacje . Możliwe że chodzi też o uczucia ale nie miłość tylko chociażby chore przywiązane które są uwięzione z powodu okoliczności zewnętrznych . To tak jak by los pchal do tego co się będzie działo . Ale może być też tak że realizacja znajosci nie jest możliwa bo  los na to nie pozwala i zostaje samo chore uzależnienie . 

 

Dzisiaj jeszcze postawiłam na to czego on chce ode mnie 

7 kielichów 7 denarów Sąd księżyc 

Tak naprawdę to niczego . Żyje sobie chyba w jakimś dowiecie który sobie wymyślił 

 

Będę wdzięczna jeżeli ktoś na to spojrzy 

Nie bardzo mam ochotę na konfrontacje z nim ale jeżeli znowu zacznie  rozmowy na mój temat to będę musiała to zrobić . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam podobny rozklad, który kładłas dla koleżanki, ale chyba sytuacja bardziej Ciebie dotyczyła. Nie patrząc w karty, bo wątek jest bardzo rozwinięty,ale Pan na pewno leży Ci na sercu, nie ważne, czy wypierasz te emocje,ale z pewnością nie jest Ci obojętny. 

Edytowane przez mezza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mezza napisał:

Pamiętam podobny rozklad, który kładłas dla koleżanki, ale chyba sytuacja bardziej Ciebie dotyczyła. Nie patrząc w karty, bo wątek jest bardzo rozwinięty,ale Pan na pewno leży Ci na sercu, nie ważne, czy wypierasz te emocje,ale z pewnością nie jest Ci obojętny. 

Kładę karty  dużej ilości osób  . Osoba z pracy ,znajomym ,rodzinie i osoba którym zostałam polecona . Czasem tygodniowo  kładę 10 rozkładów . Robię to wszystko za darmo . Sytacje mogą się powtarzać . Miałam kilka zamężnych pan o podobnej sytuacji gdzie panowie np romansowali w pracy  . I to nic nie znaczy . 

Ale masz rację on nie jest mi obojętny . Budzi we mnie bardzo duże emocje . Ale nie takie o jakich myślisz . 

Po tym jak zerwałam z nim znajomsc on zniszczył mi reputację . Przedstawił siebie jako ofiarę a mnie jako potwora . Ja bym oszustka zimna jak lód a on skrzywdzonym biednym chłopcem . Doprowadził do tego że koleżanka która nas sobie przedstawiła nie odzywa się do mnie od dwóch lat . Tak ja zmanipulował . Mnie jest przykro że ona się do mnie nie odzywa . Kiedyś minęła mnie na ulicy tak jak by mnie nie znała . 

Więc się martwię co teraz będzie . 

On nie jest jedyny który się tak zachowuje . 

Mój były mąż kiedy się z nim rozwodzilsmy po 10 latach znęcania się psychicznego i fizycznego nastawił do mnie znanych . Dowiedziałam się że on był zdradzany ,był kochającym mezem a ja jestem tą zła . I to zrobił facet który mnie uderzył . Nie zniszyl mnie rozwód i małżeństwo tylko to co zrobił w trakcie . Przez pół roku po tym jak się dowiedziałam co mówił za moimi plecami chodziłam do psychiatry 

Sytacja dokładnie ta samą natomiast dwie różne osoby . To że gdzieś był podobny rozkład nie znaczy że chodzi o te same osoby . 

Ale ciekawostką jest taka że mój były mąż i Pan na którego stawialam ten rozkład mają prawie identyczna datę urodzenia . Różnica jest 2 lat i kilku dni . 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że doświadczyły Cie te sytuację,ale przyjmij moja wiadomość nie jako zaczepkę,ale raczej spojrzenie,że aż takie wnikliwe analizy tylko Ciebie obciążają emocjonalnie i stajesz się więźniem tych emocji. Ja w takiej sytuacji radzę dziewczynom nie zaglądać do energii z przeszłości i przepracować, aby móc się odciąć energetycznie. Nigdy nie mamy wpływu na to, co ludzie będą o nas mówić, ale możemy się odwrócić i odciąć,bo to tylko świadczy o drugiej osobie,a prawda sama się obroni. Tam nie bez powodu pojawił się Diabel, bo to jest uzależnienie, podporządkowanie swoich emocji I energii tej osobie,ale w taki obsesyjny sposób. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

Ostatnio pisałam o sobie która zobaczyłam przypadkiem .Nie widzieliby się ok 2 lat . Myślałam że on mnie nie widzial ale spotkałam wspólnego znajomego i okazało się że on wtedy też mnie widział . Podobno się o mnie wypytywał . Co nie jest dla mnie dobra wiadomością . Martwi mnie to ponieważ kiedy zerwałam z nim znajomsc on nie mówił o mnie miło do znajomych. Według niego jestem zołza nie mam serca i jestem zimna jak lód . Nie chciała bym żeby sytacja sie powtórzyła . 

 

Zrobiłam na niego rozkald .

 

Aktualna sytuacja między nami teraz 

Paz monet ,Głupiec 

Karty okazują że każdy idzie swoją drogą i nie mamy informacji na swój temat .

Dosyć niedojrzała energia. Raczej nic nie ma

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

Jego cel wobec mnie 

Królowa mieczy 

Myślę że chodzi o trzymanie się wobec mnie na dystans . Ale ta karta mnie martw bo może pokazywać z jego strony chęć wbicia mi szpilki w serce ,plotkowanie i zbieranie informacji na mój temat . 

Dystans i wycofanie. Może nawet się Ciebie boi.

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

Co ma w głowie na mój temat 

Gwiazda 

Może mówić że jestem poza jego zasięgiem 

Coś tam fantazjuje

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

Co czuje do mnie 

As denarów 

To nie jest karta uczuć ani dobrych ani złych .Ogólnie jest to karta pokazująca chęć dania komuś szansy ale nie bardzo wiem jak ja tutaj interpretować . 

Może widzieć też jakiś interes w potencjalnej relacji z Tobą

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

Postawa wobec mnie 

Sąd 

On chyba zrobiła jakiś bilans naszej znajomości . Podsumował całą sytuację . Liczę też że zrobił rachunek sumienia . 

Rozpamiętuje przeszłość

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

 

Jak on się obecnie zachowuje wobec mnie 

Śmierć 3 kielichów 8 denarów 

Śmierć mówi że on zakończył temat ,3 kielichów może sugerować że on się zajmuje swoim towarzystwem przy 8 denarów sugeruje że to go pochłania . Znając jego to są w jego życiu nowe kobiety ( nie jedna ) którymi się teraz interesuje . 

Nie zachowuje się w cale. W śmierci nie ma relacji. Jest zajęty imprezami i pracą.

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

Jego następne kroki wobec mnie 

4 Kijów 9 mieczy 6 Kijów 

Nie ma  tutaj bezpośredniego ruchu wobec mnie . 

Raczej nie zrobi nic konkretnego. Jest w swojej jaskini i inne sprawy go interesują

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

4 Kijów pokazuje grupe znajomych bądź dom przy 9 mieczy mam takie wrażenie jak by on miał problem z wyjściem z tego domu i zrobieniem kroku . Natomiast później jest 6 Kijów . Karta zwycięstwa i pokazywania swoich walorów w tłumie . 

Nie do końca wiem o co tu chodzi . 

4 Kijów to też karta romansów . O trochę ten rozkald mi się z czymś takim skojarzył jak by on chciał pokazać co straciłam jaka świetną zabawę . 

 

Co ukrywa przede mną 

Królowa Kijów 

Nie chodzi o inną kobietę bo on tutaj nie ma problemu żeby się pokazywać z kobietami . 

Nie wiem jak to kartę tutaj zinterpretować 

Może, że mu się podobasz albo że liczyłby na seks

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

Dlaczego ukrywa 

Rycerz denarów pustelnik 

Rycerz denarów pokazuje konsekwentne działanie z jego strony i odpowiedzialność ,pustelnik wycowanie się i może siadczyc o takim wewnętrznym skupieni  na sobie . 

Nie do końca tutaj wiem o co chodzi z tym co on ukrywa i dlaczego 

Nie chce psuć sobie reputacji

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

Co wyniknie z tej znajomości .

 

Rycerz kielichów diabeł koło fortuny

 

I tu już są brzydkie karty . 

Rycerz przy diable może świadczyć o znajomości która będzie pozorne romantyczna ale tak naprawdę toksyczna . Może tutaj chodzić o coś na zasadzie przyciąganie bo komuś się będzie wydawało że to może być uczucie . Diabeł przy kole fortuny pokazuje  że będzie chęć podjęcia ryzyka .Może też pokazywać powtarzające się trudne toksyczne sytacje . Możliwe że chodzi też o uczucia ale nie miłość tylko chociażby chore przywiązane które są uwięzione z powodu okoliczności zewnętrznych . To tak jak by los pchal do tego co się będzie działo . Ale może być też tak że realizacja znajosci nie jest możliwa bo  los na to nie pozwala i zostaje samo chore uzależnienie . 

Widać jakieś namiętności i przerywany kontakt

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

 

Dzisiaj jeszcze postawiłam na to czego on chce ode mnie 

7 kielichów 7 denarów Sąd księżyc 

Tak naprawdę to niczego . Żyje sobie chyba w jakimś dowiecie który sobie wymyślił 

Niczego

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

 

Będę wdzięczna jeżeli ktoś na to spojrzy 

Nie bardzo mam ochotę na konfrontacje z nim ale jeżeli znowu zacznie  rozmowy na mój temat to będę musiała to zrobić . 

 

 

To był bardzo szczegółowy rozkład, biorąc pod uwagę, że postawiłaś go na osobę, z którą właściwie nie masz kontaktu od dłuższego czasu. Karty mogły więc odpowiadać bzdury na pytania typu "co on ukrywa", "czemu ukrywa", "czego on chce"

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Anastazja979 napisał:

Dosyć niedojrzała energia. Raczej nic nie ma

Dystans i wycofanie. Może nawet się Ciebie boi.

Coś tam fantazjuje

Może widzieć też jakiś interes w potencjalnej relacji z Tobą

Rozpamiętuje przeszłość

Nie zachowuje się w cale. W śmierci nie ma relacji. Jest zajęty imprezami i pracą.

Raczej nie zrobi nic konkretnego. Jest w swojej jaskini i inne sprawy go interesują

Może, że mu się podobasz albo że liczyłby na seks

Nie chce psuć sobie reputacji

Widać jakieś namiętności i przerywany kontakt

Niczego

To był bardzo szczegółowy rozkład, biorąc pod uwagę, że postawiłaś go na osobę, z którą właściwie nie masz kontaktu od dłuższego czasu. Karty mogły więc odpowiadać bzdury na pytania typu "co on ukrywa", "czemu ukrywa", "czego on chce"

Masz rację jeżeli chodzi o te pytania .

Szukał tu odwiedzi na to co mnie nurtuje . Czyli czy są rozmowy na mój temat za moimi plecami. I czy nie będzie noza w plecy . 

 

Nie boje się go natomiast on mnie martwi . 

Nie wiem jak mam sprawdzić czy on coś będzie działałal żeby mi zaszkodzic . Na konrete pytanie na jego działanie za plecami karty mogą pokazać moje obawy bo dużo o tym rozmyślam . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mezza napisał:

Rozumiem, że doświadczyły Cie te sytuację,ale przyjmij moja wiadomość nie jako zaczepkę,ale raczej spojrzenie,że aż takie wnikliwe analizy tylko Ciebie obciążają emocjonalnie i stajesz się więźniem tych emocji. Ja w takiej sytuacji radzę dziewczynom nie zaglądać do energii z przeszłości i przepracować, aby móc się odciąć energetycznie. Nigdy nie mamy wpływu na to, co ludzie będą o nas mówić, ale możemy się odwrócić i odciąć,bo to tylko świadczy o drugiej osobie,a prawda sama się obroni. Tam nie bez powodu pojawił się Diabel, bo to jest uzależnienie, podporządkowanie swoich emocji I energii tej osobie,ale w taki obsesyjny sposób. 

Jeżeli chodzi o wnikliwe analizy to po prostu lubię takie . Często robię takie rozlakdy . Znam partnerski na ok 20 kart i czego go robię dla innych . Lepiej wtedy rozumiem i taki mam styl . Nie jest to dla mnie męczące 

Mam to gdzies co on o mnie myśli.Sorki za spob w jaki to napislam ale on budzi we mnie takie emocje .  Natomiast zniszczył mi długoletnią znajomosc . I to nie jest fajne. To jest narcyz . Do tego podoba  się kobietą i to wykorzystuje . Uważa nas za gorsze .I on po prostu może się bawić moim kosztem . Znajac jego to może specjalnie coś robić żebym zareagowała i było między nami spięcie . Jego bawią takie sytuacje . 

Nie bardzo mam ochotę odcinać się od ludzi z jego powodu . Bo to chyba też tak nie powinno wyglądać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da to się wyczuć w jaki sposób interpretujesz rozkłady pod kątem mężczyzn, że dużo jest w tobie gniewu  i skrzywdzenia. Moje zdanie już poznałaś, najzwyczajniej szkoda energii na takie osoby,a w tym momencie oddajesz mu ta energię. Życzę odcięcia od toksyka i uleczenia emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mezza napisał:

Da to się wyczuć w jaki sposób interpretujesz rozkłady pod kątem mężczyzn, że dużo jest w tobie gniewu  i skrzywdzenia. Moje zdanie już poznałaś, najzwyczajniej szkoda energii na takie osoby,a w tym momencie oddajesz mu ta energię. Życzę odcięcia od toksyka i uleczenia emocji.

Mam nadzieję że nie będę miała już z nim przyjemności się kontaktować . Natomiast węże to co mi los przyniesie . Ja mam trosze inne podejście . Uważam że każda znając jest po coś . Jeżeli nnie ma zmienić mnie to tę osobę . Nie mamy wpływu kto się pojawi w naszym życiu i co w nim zrobi . Ale mamy wpływ na to co my zrobimy ,jak się zachowamy . Są sytuacje gdzie niewiedza jest błogosławieństwem ale są też takie w których wiedza pozwoli nam się lepiej przygotować i np cios który może nas spotkać nie będzie tak bolesny jak mógł być . Każdy jest inny i do niego należy wybór czy chce wiedzieć czy nie i co z tym zrobi . 

Jeśli chodzi o mój gniew i żal do mężczyzn to nie jest tak do końca . 

Po pierwsze mam ułożona relacje z moim byłym mężem . Gdybym miała problem z gniewem i żalem to raczej po takich przeżyciach nie mogła bym z nim normalnie roawaiac . Jestem z nim na takim etapie gdzie jesteś w stanie normalnie się zachowywać na uroczystościach rodzinnych i nawet spędzać czas z dzieckiem w większym gronie . 

To tego Pana rzeczywiście mam żal . Nie zerwałam z nim znajosci bo coś było z nim nie tak . Po prostu uważałam że nie pasuje do siebie a on nie podchodzi poważnie do naszej relacji . On chyba to widział inaczej . Więc rozumiem że mógł mieć żal do mnie i być roszczarowany . Natomiast to co zrobił było świństwem . 

 

Ja do mężczyzn podchodzę pragmatycznie . Oni są prości .Nie analizują tak jak my . 

I jeżeli chodzi o moją interpretację to odnoszę się też do sytuacji której dotyczy .

Facetowi jak podoba się kobietą to to będzie okazywał . Będzie pisla zabiegał o kontakt . Nawet ten nieśmiały będzie chciał często przebywać w okolicach tej którą mu się podoba . Bez kart niektóre rzeczy są widoczne 

Nikt mi nie wmówi że facet który nie wykazuje zainteresowania w realnym życiu i do tego nie ma jednoznacznych kart pokazujących jego zainteresowanie to że on jest zainteresowany tylko się boi . To że jest miły dla nas też nie znaczy od razu że mu się podobamy . 

Często stawiam karty z koleżanką ma różnych mężczyzn . I znam sytacje które jej dotycza . I wiem jak wygląda jej interpretacja . Szuka czeto tego czego nie ma . Tutaj nawet nie chodzi tylko o nią . Ostnio stawi dużo . Kobiety mi opsuja sutacje i pytają się o facetów gdzie z samego opisu sytuacji widać że on może nie być zainteresowany . 

A tam sprawa jest naprawdę prosta . Jak mu nie zrobisz nic złego na zasadzie nie zniszczysz  jego ego ,nie zranisz uczuć itd. to jak będzie Tobą zainteresowany to to pokaże . Jak facet pisze a pozniej nagle przestaje a kobieta mówi że on się może wystraszył albo nie jest gotowy itd .to jaka tak naprawdę jest na to szansa  że się wystraszył ? Facetowi jak się podoba kobieta to nawet w tłumie ja wypatrzy ! Nawet jak jej nie znają a będzie chciał poznać to znajdzie sposób . Kobiety za dużo gdybaja i sobie dopwiadaja i dlatego czesto jest roszczarowanie i płacz . Więcej czasem dzieje się w naszych głowach niz w realu . 

Może trochę uogólniam ale taka jest prawda . 

Stawiam też pana i wiem jak oni podchodzą do sprawy . 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mezza napisał:

Da to się wyczuć w jaki sposób interpretujesz rozkłady pod kątem mężczyzn, że dużo jest w tobie gniewu  i skrzywdzenia. Moje zdanie już poznałaś, najzwyczajniej szkoda energii na takie osoby,a w tym momencie oddajesz mu ta energię. Życzę odcięcia od toksyka i uleczenia emocji.

Miałem tego nie pisać ale postanowiłam że napiszę to co czuje .

Rozkład tarota to jest rozmowa z kartami . Każdy ma prawo rozmawiać z nimi jak chce jeżeli szanuje swoją i cisza energię . Tarot opowiada historię . I to jest indywidualna sprawa w jaki sposób to robi . Ja lubię takie rozkłady ,dobrze mi się je robi i dobrze się w nich czuje . I uważam że nikt nie powinien tego oceniać . Bo to jest mója rozmowa z tarotem i ja się z nimi tak umówiłam . 

Twoja o ocean jest dla mnie krzywdząca i czuję się nieswojo że muszę się bronić i wyjaśniać sytacje z mojego prywatnego życia . Nie muszę się też nikomu tlumaczyc z moich dezyzji i wyborów . 

Nie uważam żebyś miała tak do końca prawo pisać to co napisałaś ponieważ mnie nie znasz . Więc to co piszesz o mnie to gdybanie . Ja nie pokazałam kart z mojej strony żeby ktoś na tej podstawie miał interpretować moje zachowanie . Ale nie zrobiłam tego nie dlatego bo się boje tylko że akurat to nie jest tu ważne . 

 

Odnośnie jeszcze tego w jaki sposób interpretuje rozkłady odnośnie mezczyzn . To nie jest prawdą że jest dużo we mnie gniewu i skrzywdzenia . Podchodzę do rozkładów logicznie i odnoszę się do tego co jest . A do tego zawsze się bardzo angażuje i staram się przekazać to co mogę . 

Stawianie tarota to nie zabawa . Ja szanuje też osoby które poświęciły sok czas na rozłożenie kart . Szanuje też swój czas . Bo ja też psowcam czas i energię żeby tutaj opisać swoją interpretację . Więc robienie tego pod plusem jakich dziwnych żali było by brakiem szacunku do cudzej pracy i do mojej własnej. 

 

Uważam też że stawianie kogomus to odpowiedzialność . I trzeba bardzo uważać na to co się przekazuje . Bo można kogoś w ten spob skrzywdzić . Np zrobić nadzieję na coś co się nigdy nie wydarzy . I kota zamiast iść do przodu i zamknac rozdział będzie żyl mzonkami i czekał na cud . Już widziałam takie sytuacje . 

 

Nie będę więcej wstawiała swoich interpretacji dla Twoich rozkładów  z szacunku dla samej siebie.  

 

Powinna się chyba też zastanowić nad sensem przebywania na tym forum . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

 

Aktualna sytuacja między nami teraz 

Paz monet ,Głupiec 

sytuacja jest niejasna trochę dziecinna niby ciągnie, ale nic z tego nie wnika 

 

Jego cel wobec mnie 

Królowa mieczy 


chyba ma cię za chłodną i niedostępną osobę 

 

Co ma w głowie na mój temat 

Gwiazda

 

czuję sympatię , ale trochę jakbyś była niedostępna dla niego niczym gwiazdka z nieba 

 

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

Co on do mnie czuje

 

As denarów 

miałby jakieś korzyści z tej znajomości, ale brak tu korzyści uczuciowych

 

Postawa wobec mnie 

Sąd 

tak mi się skojarzylo, że coś w sobie skrywa i coś trzeba by było uwolnić  lub może wyjaśnić ?

 

Jak on się obecnie zachowuje wobec mnie 

Śmierć 3 kielichów 8 denarów 

 

dla niego jakiś etap się już zamknął i rozpoczął inny nowy może zakończenie sfery uczuciowej a pozostanie w stosunkach zawodowych 

 

Jego następne kroki wobec mnie 

4 Kijów 9 mieczy 6 Kijów 

 

jeszcze gdzieś się spotkacie , ale raczej na stopie koleżeńskiej 

 

Co ukrywa przede mną 

Królowa Kijów 


 

Inną kobietę ?

 

Nie wiem jak to kartę tutaj

 

Dlaczego ukrywa 

 

Rycerz denarów pustelnik 

chce to zachować dla siebie 

 

W dniu 23.03.2024 o 18:05, Josei napisał:

 

Co wyniknie z tej znajomości .

 

Rycerz kielichów diabeł koło fortuny

 

Będą jakieś spotkania na imprezach. Będą niezręczne sytuacje. Może ciągnąć, ale nic poza tym.

 

Dzisiaj jeszcze postawiłam na to czego on chce ode mnie 

7 kielichów, 7 denarów, świat 

niczego ma swój świat 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Josei napisał:

Miałem tego nie pisać ale postanowiłam że napiszę to co czuje .

Rozkład tarota to jest rozmowa z kartami . Każdy ma prawo rozmawiać z nimi jak chce jeżeli szanuje swoją i cisza energię . Tarot opowiada historię . I to jest indywidualna sprawa w jaki sposób to robi . Ja lubię takie rozkłady ,dobrze mi się je robi i dobrze się w nich czuje . I uważam że nikt nie powinien tego oceniać . Bo to jest mója rozmowa z tarotem i ja się z nimi tak umówiłam . 

Twoja o ocean jest dla mnie krzywdząca i czuję się nieswojo że muszę się bronić i wyjaśniać sytacje z mojego prywatnego życia . Nie muszę się też nikomu tlumaczyc z moich dezyzji i wyborów . 

Nie uważam żebyś miała tak do końca prawo pisać to co napisałaś ponieważ mnie nie znasz . Więc to co piszesz o mnie to gdybanie . Ja nie pokazałam kart z mojej strony żeby ktoś na tej podstawie miał interpretować moje zachowanie . Ale nie zrobiłam tego nie dlatego bo się boje tylko że akurat to nie jest tu ważne . 

 

Odnośnie jeszcze tego w jaki sposób interpretuje rozkłady odnośnie mezczyzn . To nie jest prawdą że jest dużo we mnie gniewu i skrzywdzenia . Podchodzę do rozkładów logicznie i odnoszę się do tego co jest . A do tego zawsze się bardzo angażuje i staram się przekazać to co mogę . 

Stawianie tarota to nie zabawa . Ja szanuje też osoby które poświęciły sok czas na rozłożenie kart . Szanuje też swój czas . Bo ja też psowcam czas i energię żeby tutaj opisać swoją interpretację . Więc robienie tego pod plusem jakich dziwnych żali było by brakiem szacunku do cudzej pracy i do mojej własnej. 

 

Uważam też że stawianie kogomus to odpowiedzialność . I trzeba bardzo uważać na to co się przekazuje . Bo można kogoś w ten spob skrzywdzić . Np zrobić nadzieję na coś co się nigdy nie wydarzy . I kota zamiast iść do przodu i zamknac rozdział będzie żyl mzonkami i czekał na cud . Już widziałam takie sytuacje . 

 

Nie będę więcej wstawiała swoich interpretacji dla Twoich rozkładów  z szacunku dla samej siebie.  

 

Powinna się chyba też zastanowić nad sensem przebywania na tym forum . 

 

Szkoda,że wzięłaś to aż tak personalnie i sie w sumie obrazilas. A na tym forum jestem już z kilka dobrych lat i zawsze pisze to, co czuję. Wiele razy interpretowałam twoje rozkłady, ale postanowiłam to napisać pomimo że reakcja była do przewidzenia. Dziewczyny także napisały podobnie to, co ode mnie usłyszałaś.

 

Ludzie są różni, faceci także i masz absolutnie prawo do swojej opinii,że każdy wychodzi z inicjatywa pomimo swojej nieśmiałości. Ja mam kompletnie inne doświadczenia, ale nie zmienia to faktu, że w twojej sytuacji chyba sama sobie odpowiedziałaś, jaki ma stosunek ten facet do Ciebie według twojej teorii. 

 

 

Edytowane przez mezza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...