Skocz do zawartości

Rozkład partnerski - blokada emocjonalna


Charlotte_charlotte

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ✌️ mój pierwszy post ale forum czytam od kilku lat i bardzo dużo się nauczyłam dzięki Wam, dziękuję na wstępie 🤍 

Od jakiegoś czasu próbuję sama rozkładać tarota. Zrobiłam rozkład (on się chyba nie nazywa w żaden sposób, uczę się też z yt sposobów rozkładania kart). Zadaje pytanie i wyciągam jedną kartę i ewentualnie ją dopytuję. Tak mi jest najprościej uczyć się kart. 
 

Rozkład jest na mężczyznę z przeszłości, z którym łączy mnie relacja karmiczna potwierdzona przez dwóch tarocistów. Nie mamy kontaktu, właściwie nie możemy ze względów religijnych. Używam talii światła i cienia. 

 

Co myśli? - dwójka mieczy 

 

Interpretuje to jako intensywne myśli, w których zastanawia się co zrobić lub co powinien myśleć. Myśli trochę go opętały i zaślepiły. Dwa kruki symbolizują dwoistość tych myśli, jakby były sprzeczne sobie. 

 

Co ma w sercu do mnie? - pierwsza karta 7 monet dopowiadające cesarzowa i król mieczy 

 

Tu mam lekki problem. Mam wrażenie że 7 monet symbolizuje czekanie albo na mnie żebym wróciła do tej religii albo na lepszy moment. W królu mieczy jest zamknięty i nie daje sobie prawa do emocji, jest zimny i niedostępny. Odcina się od jakichkolwiek uczuć w moją stronę. W cesarzowej widzę tylko to że podobam mu się wizualnie. 

 

Czy tęskni? - as kielichów i król monet na spodzie kartą księżyca i 5 denarów

 

Mam wrażenie że jeśli tęskni to jest to tęsknota karmiczna, nieuświadomiona (tęskniące karty wyszły tylko na spodzie talii). Ceni sobie swoją stabilizację i ona ma dla niego póki co największą wartość. 
 

Co myślicie? Jak byście to zinterpretowali? Wasze rady są bardzo cenne i pomagają mi poznawać lepiej tarota 🤍

 

 

Edytowane przez Charlotte_charlotte
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Charlotte_charlotte napisał:

Hej ✌️ mój pierwszy post ale forum czytam od kilku lat i bardzo dużo się nauczyłam dzięki Wam, dziękuję na wstępie 🤍 

Od jakiegoś czasu próbuję sama rozkładać tarota. Zrobiłam rozkład (on się chyba nie nazywa w żaden sposób, uczę się też z yt sposobów rozkładania kart). Zadaje pytanie i wyciągam jedną kartę i ewentualnie ją dopytuję. Tak mi jest najprościej uczyć się kart. 
 

Rozkład jest na mężczyznę z przeszłości, z którym łączy mnie relacja karmiczna potwierdzona przez dwóch tarocistów. Nie mamy kontaktu, właściwie nie możemy ze względów religijnych. Używam talii światła i cienia. 

 

Co myśli? - dwójka mieczy 

 

2 mieczy tondoa mnie karta rozumu ponad uczuciami. Mamy dwie możliwości, ale w mieczach podchodzimy racjonalnie do sprawy i wyguszamy serce.

 

Co ma w sercu do mnie? - pierwsza karta 7 monet dopowiadające cesarzowa i król mieczy 

 

Na pewno podobałaś mu się i traktował Cie jako ktoś ważny w swoim życiu, ale znów Mieczowy myśli racjonalnie, gdyż mógł się już raz przejechać. Cis zostało zasyane, ale nie miało możliwości się rozwinąć.

 

Czy tęskni? - Księżyc to karta tęsknoty i wycia do księżyca, bo jest spowodowany brakiem osoby miłości, zainteresowania itd. On znów podchodzi do sprawy racjonalnie chociaż uważam,że ta tęsknota w głębi jest.

 

Mam wrażenie że jeśli tęskni to jest to tęsknota karmiczna, nieuświadomiona (tęskniące karty wyszły tylko na spodzie talii). Ceni sobie swoją stabilizację i ona ma dla niego póki co największą wartość. 
 

Co myślicie? Jak byście to zinterpretowali? Wasze rady są bardzo cenne i pomagają mi poznawać lepiej tarota 🤍

 

 

 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Nie widzę :( zależy mi żeby przeczytać Twoją wiadomość. Mogłabyś skopiować to co napisałaś i wysłać mi na priv?

Edytowane przez Charlotte_charlotte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, mezza napisał:

 

Ehh już widzę. Ja blondynka nie zauważyłam że wplotłaś wypowiedzi w mój post. 
myślę że możesz mieć dużo racji, dziękuję. Faktycznie się przejechał i faktycznie nic nie miało szansy się rozwinąć. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam czytanie takie dopowiadające z pytaniem na jego nadzieję i obawy. 
 

Nadzieje - królowa różdżek, rycerz kielichów i kochankowie na spodzie król mieczy i 10 mieczy 

 

Wydaje mi się że tak jak ja chciałby czegoś dalej ale ten król mieczy i 10 mieczy mowi że się odcina i dla niego to jest koniec. Wydaje mi się że tak jakby przyblokował świadomie uczucia. 

 

Obawy - 7 kielichów, król różdżek i 7 Pentakli na spodzie 4 mieczy i 9 kielichów 

 

Wydaje mi się że boi się złego wyboru, że związując się ze mną straci pozycję tego króla mieczy i że na marne czeka w 7 pentakli? Jednocześnie widzę zranienie i skupienie się na sobie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.03.2024 o 10:34, Charlotte_charlotte napisał:

Co myśli? - dwójka mieczy 

Bije się z myślami, ta karta to mi się zazwyczaj kojarzy z wyrażeniem "jestem za a nawet przeciw", nie potrafi podąć na tą chwile decyzji. Z jednej strony chciałby ale z drugiej strony jest stopowany zapewne przez względy religijne.

W dniu 26.03.2024 o 10:34, Charlotte_charlotte napisał:

Co ma w sercu do mnie? - pierwsza karta 7 monet dopowiadające cesarzowa i król mieczy 

 

Utknął w martwym punkcie, nie może ruszyć do przodu. Ma do ciebie jakieś uczucia, podobałaś mu się ale poryw serca został zastopowany przez rozum.

 

W dniu 26.03.2024 o 10:34, Charlotte_charlotte napisał:

Czy tęskni? - as kielichów i król monet na spodzie kartą księżyca i 5 denarów

Tak tęskni, ale w ukryciu może nawet przed samym sobą. Nie dopuszcza do siebie tych myśli, bo go przytłaczają.

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2024 o 10:34, Charlotte_charlotte napisał:

Hej ✌️ mój pierwszy post ale forum czytam od kilku lat i bardzo dużo się nauczyłam dzięki Wam, dziękuję na wstępie 🤍 

Od jakiegoś czasu próbuję sama rozkładać tarota. Zrobiłam rozkład (on się chyba nie nazywa w żaden sposób, uczę się też z yt sposobów rozkładania kart). Zadaje pytanie i wyciągam jedną kartę i ewentualnie ją dopytuję. Tak mi jest najprościej uczyć się kart. 
 

Rozkład jest na mężczyznę z przeszłości, z którym łączy mnie relacja karmiczna potwierdzona przez dwóch tarocistów. Nie mamy kontaktu, właściwie nie możemy ze względów religijnych. Używam talii światła i cienia. 

Jeśli chodzi o relacje karmiczne to naprawdę duzo doświadczenia potrzeba żeby to wynioskowac z rozkładu tarota . Są karty które to sugerują np Świat Diabeł 6 kielichów . Ale trzeba je dobrze połączyć . Nie wszyscy tarociści się na tym dobrze znają . Wiem bo miałam relacje karmiczna. Mialam  wtedy kontakt kobieta która się zajmuje tarotem i numerologia . Napisla książkę o relacjach karmicznych i bliźniaczych płomieniach .Szczerze to z mojego doświadczenia wynika że jeżeli się ktoś na tym nie zna to może pleść bzdury . Jest wiele osób które się tym konkretnie zajmują . Zanim się nastawiasz że to taka relacja może warto sprawdzić to u kogoś kto ma duA wiedzę na ten temat jeżeli tego jeszcze nie zrobiłas 

W dniu 26.03.2024 o 10:34, Charlotte_charlotte napisał:

Co myśli? - dwójka mieczy 

 

Interpretuje to jako intensywne myśli, w których zastanawia się co zrobić lub co powinien myśleć. Myśli trochę go opętały i zaślepiły. Dwa kruki symbolizują dwoistość tych myśli, jakby były sprzeczne sobie. 

2 mieczy sugeuje że on wasza relacje rozkłada na części pierwsze  . Dużo analizuje ale z tej analizy tak naprawdę nic nie wynika . Bo to jest coś na zasadzie że jednego dnia ma określony punkt widzenia i jest tego pewien a następnego dnia się z tego wycofuje . 2 mieczy sugeruje że on też nie jest w stanie do podjęcia jakiejkolwiek decyzji jeśli chodzi o Ciebie i woli się wycofać .

W dniu 26.03.2024 o 10:34, Charlotte_charlotte napisał:

Co ma w sercu do mnie? - pierwsza karta 7 monet dopowiadające cesarzowa i król mieczy 

 

Tu mam lekki problem. Mam wrażenie że 7 monet symbolizuje czekanie albo na mnie żebym wróciła do tej religii albo na lepszy moment. W królu mieczy jest zamknięty i nie daje sobie prawa do emocji, jest zimny i niedostępny. Odcina się od jakichkolwiek uczuć w moją stronę. W cesarzowej widzę tylko to że podobam mu się wizualnie. 

7 denarów może pokazywać jego wyczekiwanie ale to nie jest czekanie na coś konkretnego tylko tak po prostu . Ta karta też sugeuje takie zniecierpliwienie z jego strony cała ta sytuacja . To też karta niespełnionych uczuć i roszczarowanie 

Cesarzowa może sugerować że mu się podbasz . W tej karcie może czuć nawet zazdrość . 

Król mieczy to jego chęć odcięcia się od ciebie . On chce w tej karcie dystansu .I w głębi krytycznie ocenia wasza relacje i Ciebie a nawet samego siebie .

Głębokich uczuć tutaj nie widać . 

Bardziej zniecierpliwienie i roszczarowanie i to może powodować u niego chęć zdystansowania się od Ciebie .

W dniu 26.03.2024 o 10:34, Charlotte_charlotte napisał:

 

Czy tęskni? - as kielichów i król monet na spodzie kartą księżyca i 5 denarów

 

Mam wrażenie że jeśli tęskni to jest to tęsknota karmiczna, nieuświadomiona (tęskniące karty wyszły tylko na spodzie talii). Ceni sobie swoją stabilizację i ona ma dla niego póki co największą wartość. 
 

Co myślicie? Jak byście to zinterpretowali? Wasze rady są bardzo cenne i pomagają mi poznawać lepiej tarota 🤍

 

 

As kielichów i król denarów to nie są karty tesknoty . 

As kielchow to napływ emocji ,ochrona i silna intuicja . Może sugerować też że w jego życiu jest nowa osoba . 

Król denarów to król ktory ma wszytko . Jest otoczony dobrobytem . Czasem pokazuje sknere .To też karta bezpieczeństwa 

Razem te dwie karty sugeuja że on wewnętrznie czuje się spełniony albo czuje się teraz bardzo bezpiecznie 

 

Na spodzie masz księżyc to teoretycznie karta tęsknoty ale też iluzji . W tej karcie nie wszystko jest takie jak się nam wydaje i są rzeczy które są dla nas tajemnica . 5 denarow to karta strasznie biedy . W tej karcie brakuje nam dosłownie wszystkiego . 

Może karty sugerują że brakuje Ci pewnych informacji odnośnie tego o co się pytasz lub brakuje Ci obiektywnego spojrzenia 

  • Medal 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim 🤍 takie bez sensu te karty wyszły. Może za miesiąc faktycznie pójdę do kogoś bardziej doświadczonego

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...