Skocz do zawartości

Rezygnacja ze spotkania.


Nascent

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byłem umówiony na spotkanie z jedną kobietą w następny weekend, ale nagle zrezygnowała, twierdząc, że nie jest gotowa ze względu na rany z przeszłości i dużą odległość. Zapytałem kart jaki mógł być powód:

 

Król buław, 4 Denary,  5 Buław.

 

Dla mnie trochę fakt, ale też chyba trochę ściema - jakby był ktos trzeci, albo straciła z jakiegoś powodu zainteresowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Nascent napisał:

Witam. Byłem umówiony na spotkanie z jedną kobietą w następny weekend, ale nagle zrezygnowała, twierdząc, że nie jest gotowa ze względu na rany z przeszłości i dużą odległość. Zapytałem kart jaki mógł być powód:

 

Król buław, 4 Denary,  5 Buław.

A mi sie wydaje, że to prawda, nadal rozpamiętuje to co ja spotkało ze strony pewnego mężczyzny i tkwi w tym.

  • Lubię to! 3
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2024 o 21:44, Ceres napisał:

A mi sie wydaje, że to prawda, nadal rozpamiętuje to co ja spotkało ze strony pewnego mężczyzny i tkwi w tym.

Okazuje się, że tak...:yes:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ma jakieś burzliwe uczucia w tej 5 buław, konflikt wewnętrzny. Boi się otworzyć w 4 denarów, może nie chcieć stracić kontroli nad swoimi uczuciami lub robi to ze względu na jakiegoś faceta z przerostem ego. 
 

czuję potrzebę dodawania że na razie się tylko uczę :) 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2024 o 00:12, Nascent napisał:

Witam. Byłem umówiony na spotkanie z jedną kobietą w następny weekend, ale nagle zrezygnowała, twierdząc, że nie jest gotowa ze względu na rany z przeszłości i dużą odległość. Zapytałem kart jaki mógł być powód:

 

Król buław, 4 Denary,  5 Buław.

 

Dla mnie trochę fakt, ale też chyba trochę ściema - jakby był ktos trzeci, albo straciła z jakiegoś powodu zainteresowanie...

Moim zdaniem możesz ją przytłaczać zainteresowaniem. Biję się z myślami co robić czy dobrze robi. Bo ma pewne doświadczenia i się boi powtórki co kiedyś miała... Może boi się zaangażowania.

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także tak uważam,bo mam podobny przypadek i wypadające karty 4 debarow,9 bulaw,9 miexzy. Taka osoba musi przepracować przeszłość,aby wejść w zdrowa relacje. W przeciwnym razie jest ryzyko wejścia w rolę ratownika.

 

Ona się boi mężczyzn typu macho i może mieć jakieś doświadczenie z ptzemocowcem. Ogólnie jest zamknięta na nowe relacje, a może się już kilku koło niej kręcić.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
W dniu 5.04.2024 o 15:15, mezza napisał:

Ja także tak uważam,bo mam podobny przypadek i wypadające karty 4 debarow,9 bulaw,9 miexzy. Taka osoba musi przepracować przeszłość,aby wejść w zdrowa relacje. W przeciwnym razie jest ryzyko wejścia w rolę ratownika.

 

Ona się boi mężczyzn typu macho i może mieć jakieś doświadczenie z ptzemocowcem. Ogólnie jest zamknięta na nowe relacje, a może się już kilku koło niej kręcić.

Jaki tam maczo... zwyczajnie ze zdrową iskrą...;) O nie, nie... żadnego wchodzenia w syndrom ratownika - temat znany od góry do dołu.

Pewnie taki test czy są jeszcze stare programy...

Edytowane przez Nascent
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...