Skocz do zawartości

Korzyść (sprostowanie)


Kasia1304

Rekomendowane odpowiedzi

 

Edit..

Czy ktoś będzie chciał "coś" ode mnie ?

3 denarów, 10 denarów rycerz mieczy krol bulaw.

Wychodzi mi  że bedzie miał korzyść tylko nie wiem jaka..??

Dołożyłam później 2 miecze, as mieczy i krol kielichów 

Chce miłosna historie a jest koleżeńska.

Rozmawiamy milo jest ale nie wiem jak konkretnie powiedzieć wstydze sie.. Zdziwiłam się że jest tu korzyść z czegoś tylko jego strony ja myślę że cielesna że nic innego może nie być. 

Edytowane przez Kasia1304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kasia1304 napisał:

@Gringe

Czy ktoś będzie chciał "coś" ode mnie ?

3 denarów, 10 denarów rycerz mieczy krol bulaw.

Wychodzi mi  że bedzie miał korzyść tylko nie wiem jaka..??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
12 minut temu, Kasia1304 napisał:

 

Dosyć enigmatycznie zadane pytanie - i osobiście nie lubię pytań tak/nie. 
 

Możesz coś więcej o tym napisać? 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Napisano (edytowane)

Przede wszystkim to wypadałoby napisać własną interpretację @Kasia1304 bo 3 słowa interpretacji z 7 kart, to jest tak naprawdę nic i podziwiam dziewczyny, że chce im się Tobie pomagać pomimo tego, że sama od siebie niewiele tu dałaś. Uważam, że jest to mocno niesprawiedliwe zwłaszcza,że spokojnie możesz posiłkować się znaczeniem kart i pisać to co przyjdzie Ci do głowy, nikt Cię za to nie wyśmieje ani nie skrytykuje skoro się uczysz i szukasz :) 

Plus najpierw piszemy kontekst pytania, nie potrzeba historii poznania się,  ale dosłownie 1 zdanie lub 2, jaka relacja o jaką korzyść ma chodzić, bo ja z tego pytania nie rozumiem nic... a jak chcesz wiedzieć czy tak czy nie to proponuję korzystać z wahadełka, bo tam nie trzeba pisać elaboratów :)

Edytowane przez Lunaria
  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Przede wszystkim to wypadałoby napisać własną interpretację @Kasia1304 bo 3 słowa interpretacji z 7 kart, to jest tak naprawdę nic i podziwiam dziewczyny, że chce im się Tobie pomagać pomimo tego, że sama od siebie niewiele tu dałaś. Uważam, że jest to mocno niesprawiedliwe zwłaszcza,że spokojnie możesz posiłkować się znaczeniem kart i pisać to co przyjdzie Ci do głowy, nikt Cię za to nie wyśmieje ani nie skrytykuje skoro się uczysz i szukasz :) 

Plus najpierw piszemy kontekst pytania, nie potrzeba historii poznania się,  ale dosłownie 1 zdanie lub 2, jaka relacja o jaką korzyść ma chodzić, bo ja z tego pytania nie rozumiem nic... a jak chcesz wiedzieć czy tak czy nie to proponuję korzystać z wahadełka, bo tam nie trzeba pisać elaboratów :)

Dziękuję postaram się poprawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Gringe napisał:

 @Gringe @mezza Dosyć enigmatycznie zadane pytanie - i osobiście nie lubię pytań tak/nie. 
 

Możesz coś więcej o tym napisać? 

Zdziwiło mnie że będzie chcial cos osiągnąć tylko dla siebie.. Moim zdaniem powinno być obopólne. 

Edytowane przez Kasia1304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kasia1304 napisał:

Zdziwiło mnie że będzie chcial cos osiągnąć tylko dla siebie.. Moim zdaniem powinno być obopólne. 

Nadal nic nie rozumiem. Kim jestcta osoba dla Ciebie?Chodzi o korzyść finansowa,czy emocjonalna. Weź słowa Lunarii do serca,gdyż zasada jest dajemy cis od siebie,ale także dajemy w zamian.

Edytowane przez mezza
  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, mezza napisał:

Nadal nic nie rozumiem. Kim jestcta osoba dla Ciebie?Chodzi o korzyść dinansiwa,czy emocjonalna. Weź słowa Lunarii do serca,gdyż zasada jest dajemy cis od siebie,ale także dajemy w zamian.

Dobrze dziękuję. Tylko kolega 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miecze, as mieczy i król kielichów - nie znam sytuacji ale wydaje mi się że jest tu pewne zastanawianie się nad czymś. Zupełnie bez opisu sytuacji powiedziałabym że jakiś mężczyzna który kocha miłością dojrzałą, bezwarunkową zastanawia się czy napisać do kogoś, czy się skontaktować. Ma to sens przy Twojej sytucji? Ten król kielichów w negatywie może mówić o manipulacji emocjonalnej. Tym bardziej przy kartach które podałaś dalej, on się skupia na sobie, swoim ego nie na uczuciach. Chyba że potrzebuje pogadać o uczuciach żeby odciąć ten etap i ruszyć po swoje. 
 

tak jak dziewczyny wyżej napisały ciężko bez sytuacji bo równie dobrze może to być inny dylemat. Ale jest tu jakiś dylemat, chęć rozmowy i rozwiązania konfliktów z przeszłości i jakiś facet który ma w sobie dużo uczuć. 
 

dodam że ja też się dopiero uczę 

Edytowane przez Charlotte_charlotte
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 denarów, 10 denarów, rycerz mieczy i król buław - facet mocno siedzi w ego i dąży do harmonii, stabilizacji ? Raczej skupia się na sobie, na pracy nad soba, ewentualnie na własnych korzyściach i własnym rozwoju. Moim zdaniem nie ma tu ciebie, ale może ktoś lepszy w tarota jeszcze się wypowie

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Charlotte_charlotte napisał:

3 denarów, 10 denarów, rycerz mieczy i król buław - facet mocno siedzi w ego i dąży do harmonii, stabilizacji ? Raczej skupia się na sobie, na pracy nad soba, ewentualnie na własnych korzyściach i własnym rozwoju. Moim zdaniem nie ma tu ciebie, ale może ktoś lepszy w tarota jeszcze się wypowie

Dziękuję za wypowiedź. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Charlotte_charlotte napisał:

2 miecze, as mieczy i król kielichów - nie znam sytuacji ale wydaje mi się że jest tu pewne zastanawianie się nad czymś. Zupełnie bez opisu sytuacji powiedziałabym że jakiś mężczyzna który kocha miłością dojrzałą, bezwarunkową zastanawia się czy napisać do kogoś, czy się skontaktować. Ma to sens przy Twojej sytucji? Ten król kielichów w negatywie może mówić o manipulacji emocjonalnej. Tym bardziej przy kartach które podałaś dalej, on się skupia na sobie, swoim ego nie na uczuciach. Chyba że potrzebuje pogadać o uczuciach żeby odciąć ten etap i ruszyć po swoje. 
 

tak jak dziewczyny wyżej napisały ciężko bez sytuacji bo równie dobrze może to być inny dylemat. Ale jest tu jakiś dylemat, chęć rozmowy i rozwiązania konfliktów z przeszłości i jakiś facet który ma w sobie dużo uczuć. 
 

dodam że ja też się dopiero uczę 

No boję się tej manipulacji ... Bez tego bym nie robiła rozkładu bo sama nie wiem co mu chodzi poo głowie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia1304 zmienił tytuł na Korzyść (sprostowanie)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...