Skocz do zawartości

Brak kontaktu.


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam sobie takiego znajomego, daleko od siebie mieszkamy ale utrzymywaliśmy w miarę regularny kontakt. Taki na stopie koleżeńskiej aczkolwiek czasami miałam wrażenie, że mnie podrywa.  No i kilka miesięcy temu przestał się odzywać.  A jako że miał urodziny niedawno napisałam mu życzenia, nie odpisał a wiadomość ma na whats app status niedoręczonej. Wcześniej mówił o tym, że będzie porządkował swoje życie, skasował konto na fejsie. Wysłałam jeszcze jednego sms z pytaniem czy żyje i też nie odpisał i mam taką zagwozdkę co się stało. Zmienił numer telefonu? wcześniej jak zmieniał to zawsze wysyłał mi nowy. Nie pokłóciliśmy się ani nic z tych rzeczy. Depresji tez nie miał jak na moje oko.

 

1. Co na obecną chwilę o mnie myśli: XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, IX Kielichów

Tak mi się skojarzyło, że przy porządkowaniu swojego życia nagle doszedł do wniosku, że nie wiem może nie spełniam jego standardów, czegoś mi brak i nie potrzebuje już znajomości ze mną.
2. Dlaczego doszło do urwania kontaktu: Król Mieczy, V Kapłan, 10 Buław

Nie wiem, coś go przytłoczyło, choroba albo jest w związku z zazdrosną kobietą, która nie życzy sobie żeby miał kontakty z innymi.

3. Czy odezwie się do mnie? I MAG, VIII Mieczy, II Mieczy

Tak ale nieprędko, raczej napisze niż zadzwoni.

4.Kiedy?  VIII Kielichów, XVI WIEŻA, XI SPRAWIEDLIWOŚĆ

jesień- zima lub za 8 tygodni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie odezwie się coś go stopuje . Choć będzie ciebie mieć w marzeniach.

7 minut temu, Ceres napisał:

Miałam sobie takiego znajomego, daleko od siebie mieszkamy ale utrzymywaliśmy w miarę regularny kontakt. Taki na stopie koleżeńskiej aczkolwiek czasami miałam wrażenie, że mnie podrywa.  No i kilka miesięcy temu przestał się odzywać.  A jako że miał urodziny niedawno napisałam mu życzenia, nie odpisał a wiadomość ma na whats app status niedoręczonej. Wcześniej mówił o tym, że będzie porządkował swoje życie, skasował konto na fejsie. Wysłałam jeszcze jednego sms z pytaniem czy żyje i też nie odpisał i mam taką zagwozdkę co się stało. Zmienił numer telefonu? wcześniej jak zmieniał to zawsze wysyłał mi nowy. Nie pokłóciliśmy się ani nic z tych rzeczy. Depresji tez nie miał jak na moje oko.

 

1. Co na obecną chwilę o mnie myśli: XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, IX Kielichów

Tak mi się skojarzyło, że przy porządkowaniu swojego życia nagle doszedł do wniosku, że nie wiem może nie spełniam jego standardów, czegoś mi brak i nie potrzebuje już znajomości ze mną.
2. Dlaczego doszło do urwania kontaktu: Król Mieczy, V Kapłan, 10 Buław

Nie wiem, coś go przytłoczyło, choroba albo jest w związku z zazdrosną kobietą, która nie życzy sobie żeby miał kontakty z innymi.

3. Czy odezwie się do mnie? I MAG, VIII Mieczy, II Mieczy

Tak ale nieprędko, raczej napisze niż zadzwoni.

4.Kiedy?  VIII Kielichów, XVI WIEŻA, XI SPRAWIEDLIWOŚĆ

jesień- zima lub za 8 tygodni :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ceres napisał:

Miałam sobie takiego znajomego, daleko od siebie mieszkamy ale utrzymywaliśmy w miarę regularny kontakt. Taki na stopie koleżeńskiej aczkolwiek czasami miałam wrażenie, że mnie podrywa.  No i kilka miesięcy temu przestał się odzywać.  A jako że miał urodziny niedawno napisałam mu życzenia, nie odpisał a wiadomość ma na whats app status niedoręczonej. Wcześniej mówił o tym, że będzie porządkował swoje życie, skasował konto na fejsie. Wysłałam jeszcze jednego sms z pytaniem czy żyje i też nie odpisał i mam taką zagwozdkę co się stało. Zmienił numer telefonu? wcześniej jak zmieniał to zawsze wysyłał mi nowy. Nie pokłóciliśmy się ani nic z tych rzeczy. Depresji tez nie miał jak na moje oko.

 

1. Co na obecną chwilę o mnie myśli: XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, IX Kielichów

Tak Pan zrobił jakiś bilans waszej znajomości i podszedł bardzo na chłodno, czy ta znajomosc przynosi mu jakieś korzyści, spełnienie emocjonalne, czy nie.
2. Dlaczego doszło do urwania kontaktu: Król Mieczy, V Kapłan, 10 Buław

Kolejny raz bardzo podszedł na chłodno i doszedł do wniosku,że wasza relacja zostanie w strefie koleżeńskiej, co mogło go najzwyczajniej przytłoczyć. Ewentualnie ma sporo problemów, z którymi nur chce się dzielić i postanowił się odciąć.

3. Czy odezwie się do mnie? I MAG, VIII Mieczy, II Mieczy

Nie, blokada rozum góruje nad sercem. Czuje blokada i strach przed kontaktem.

4.Kiedy?  VIII Kielichów, XVI WIEŻA, XI SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nie widzę kontaktu. 8 kilechow trudne Odejście pomimo emocji. Wieża zawalenie starego, gdyż nie widział sensu kontynuacji. 

Pan mógł skrycie cos do Ciebie czuć, ale mógł nie widzieć twojego zainteresowania,więc wolał się odciąć.

Edytowane przez mezza
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Moim zdaniem myśli że skupiłaś się na sobie, albo że jesteś zbyt surowa i skupiona na sobie. Ewentualnie że powinnaś uporządkować swoje sprawy i zadbać o siebie najpierw 

 

2. Moim zdaniem nie chce się jeszcze angażować. Podszedł do sprawy na chlodno, coś się stało że wjechał rozsądek, moralność i poczuł że to dla niego za dużo. 
 

3. Rozważa taką opcję, ale jego własne myśli póki co go stopują. W magu może Cię manifestować i raczej podejmie działania jak upora się z 8 mieczy, z własnymi myślami. Mocno w tej 2 mieczy rozważa czy się odezwać. 
 

dodam że dopiero się uczę więc intuicję mam słabą, staram się bazować na klasycznym znaczeniu kart :) 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2024 o 20:12, Ceres napisał:

Miałam sobie takiego znajomego, daleko od siebie mieszkamy ale utrzymywaliśmy w miarę regularny kontakt. Taki na stopie koleżeńskiej aczkolwiek czasami miałam wrażenie, że mnie podrywa.  No i kilka miesięcy temu przestał się odzywać.  A jako że miał urodziny niedawno napisałam mu życzenia, nie odpisał a wiadomość ma na whats app status niedoręczonej. Wcześniej mówił o tym, że będzie porządkował swoje życie, skasował konto na fejsie. Wysłałam jeszcze jednego sms z pytaniem czy żyje i też nie odpisał i mam taką zagwozdkę co się stało. Zmienił numer telefonu? wcześniej jak zmieniał to zawsze wysyłał mi nowy. Nie pokłóciliśmy się ani nic z tych rzeczy. Depresji tez nie miał jak na moje oko.

 

1. Co na obecną chwilę o mnie myśli: XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, IX Kielichów

Ogólnie sprawiedliwość i 9 kielichów razem mogą mieć o tym że on jest świadomy swojego zachowania wobec Ciebie i jest mu z tym wygodnie . Sama sprawedliwosc może pokazywać że on porządkuje swoje życie i pewne rzeczy przewartościowal  i odcial się  od swoich starych spraw . 

Spraweliwosci też pokazuje że on na Ciebie patrzy bez emocji i uczuć sucha logika. W spraweliwosci robimy wszystko z rozmysłem i rozwagą  . Więc on dobrze wie co zrobił . 

Ale czasem się zdarza że sprawiedliwość może pokazywać że ktoś ma wyrzuty sumienia i żałuję swojej decyzji która podjął pod wpływem chwili . 

9 kielchow pokazuje osoby które mają dużo do zaoferowania są często postrzegane jako bardzo atrakcyjne nie tylko fizycznie ale z jakiegoś powodu się odgradzaja . 

Jeżeli on widzi Ciebie w tej karcie to mogłaś być dla niego osoba która jest wartościową ale z jakiegoś powodu tutaj czegoś mu brakowało . 

Jest mała szansa że on przy tych dwóch kartach żałuję odcięcia się od Ciebie bo jesteś dla niego kimś cennym . 

Ale raczej tu stawiam na tą pierwszą wersję że on zrobił to z premedytacją bo w tej chwili myśli główne o swoim dobru . 

W dniu 3.04.2024 o 20:12, Ceres napisał:

2. Dlaczego doszło do urwania kontaktu: Król Mieczy, V Kapłan, 10 Buław

Król mieczy znowu pokazuje że on chłodni przekalkulował sprawę . Krol mieczy lubi zbierać i formacje zanim podejmie decyzję . Więc na pewno to nie była decyzja która podjął szybko . On mógł o tym myśleć od jakiegoś czasu . Później jest Kapłan . Kapłan to karta zasad więc coś mogła mu niepasowac w waszych kontaktach . To też karta odbierania nauki dawania jej i radzenia się kogoś kto jest dla nas autorytetem . Mogła być taka sytacja że on wyciągnął wnioski z waszej relcjii chłodno w Krolu mieczy podjąl decyzję . Ale możliwe że on się kogoś też poradził   Król mógł zebrać informacje od Kapłana . 10 Kijów świadczy że jemu ta znajomość ciążyła był nią przytłoczony . I dla niego nie miała sensu . W

3. Czy odezwie się do mnie? I MAG, VIII Mieczy, II Mieczy

Myślę że raczej nie a jeżeli już w ogóle to będziesz musiała długo czekac 

Mag pokazuje że on ma możliwość żeby to zrobić jeżeli tylko będzie chciał . W Magu on może być świadomy że Ty tego oczekujesz . Natomiast jest później 8 mieczy która pokazuje że on sam na siebie nakłada ograniczenia . A skąd kończy 2 mieczy to niechęć to podjęcia decyzji czy działania . Karta raczej pokazuje wycofanie i zamykanie się na prawdę . 

4.Kiedy?  VIII Kielichów, XVI WIEŻA, XI SPRAWIEDLIWOŚĆ

Za dużo kart na czas  bo każda pokazuje zupełnie coś innego .

Jedna powinna wystarczyc . 

Ale cały układ znowu tutaj pokazuje brak kontaktu 

8 kielchow odejście i poście nowa droga ewentualnie wahanie i niezdecydowanie wieża że coś się zwaliło a sprawedliwosc dystans rozłake 

 

On chyba narazie nie ma ochoty na kontakt .

Często takie sytuacje się dzieją kiedy Panowie mają swoje kobiety i szukają atencji gdzie indziej a później sprawa wychodzi i robi się problem . Nie musial z Tobą flirotwac czy romansować . Jemu mogła wystarczyć rozmowa . Pokazał się kapłan więc mógł też stwierdzić że jego zachowanie nie jest odpowiednie . 

Nie zaprzątają sobie nim głowy . Bo nie wiesz jaka ma sutacje uczuciowa . Jeżeli nie zachowałas się wobec niego źle to nie miał powodu żeby urywac z Tobą kontakt . Tak zachowują się osoby które mają coś do ukrycia . A on raczej nie żałuję swojej decyzji . 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...